دسته‌بندی نشده

بایننس با ورود مجدد به بازار کره جنوبی با آخرین خرید خود.

بزرگترین صرافی رمزارز جهان بایننس روز دوشنبه بررسی های لازم را برای خرید Gopax انجام داد و دوباره وارد بازار کره جنوبی خواهد شد. Gopax یکی از پنج صرافی برتر ارزهای دیجیتال در کره جنوبی است. این برنامه قرار بود این خرید را در نزدیکی کریسمس اعلام کند، اما به گفته یک مقام آگاه به دلیل بحث های نهایی به تعویق افتاد.

Changpeng “CZ” Zhao، مدیر عامل بایننس، پس از خروج از کره جنوبی در ژانویه 2021، فعالانه به دنبال ورود مجدد به کره جنوبی بود. کره جنوبی یکی از بزرگترین اقتصادهای رمزنگاری جهان، یک استخر استعداد عالی، و یک جامعه استارتاپی دارد که هنوز بازار جذابی است. برای بایننس توسعه کره جنوبی برای بایننس برای ایجاد رهبری در موج بعدی توسعه‌های بلاک چین و وب 3، مهم‌ترین عامل خواهد بود.

بایننس رسماً با خرید Gopax به کره جنوبی می آید، طبق گزارش وو بلاک چین در 2 ژانویه. مذاکرات به مرحله نهایی رسیده است زیرا بایننس به دنبال خرید اکثریت سهام از مدیرعامل لی جون هانگ است که 41.2 درصد از سهام Gopax را دارد.

یک مقام آگاه گفت: “ما در ابتدا قصد داشتیم که خرید را در کریسمس سال گذشته اعلام کنیم، اما در حال مذاکره نهایی در مورد ارزش سهام هستیم.”

مقامات مالی کره جنوبی به دلایلی مانند مبارزه با پولشویی و حمایت از سرمایه گذاران، الزامات سختگیرانه ای برای اپراتورهای دارایی مجازی خارجی دارند. پس از بحران Terra-LUNA، شرکت‌های رمزارز دستورالعمل‌های سخت‌گیرانه‌ای را همراه با بازرسی منظم دارند.

بازار کریپتو کره جنوبی تحت سلطه Upbit با بیش از 80 درصد سهم بازار است. با این حال، ورود Binance به بازار می تواند سهم بازار را به سمت Gopax تبدیل کند.
بایننس در سال 2022 به سرعت جای پای خود را در کشورهای اروپایی و آسیای جنوب شرقی گسترش داد. در 30 نوامبر سال گذشته، بایننس از طریق خرید Sakura Exchange BitCoin (SEBC) وارد بازار ژاپن شد. علاوه بر این، در ماه دسامبر صرافی Tokocrypto مستقر در اندونزی را خریداری کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا