سلب مسئولیت و افشای ریسک

سلب مسئولیت: وبسایت ایران ریچ هیچگونه مسئولیتی در برابر تبعات ناشی از هرگونه استفاده غیر حرفه‌ای یا نادرست از مضامین مطالب را بر عهده نمی‌گیرد.

مقالات آموزشی این سایت حاوی توصیه یا پیشنهاد اقتصادی ایران ریچ نیست. خطر از ‌دست ‌دادن سرمایه در هر سرمایه‌گذاری وجود دارد و سرمایه‌گذار باید پس از مطالعه و تحقیق، تصمیم نهایی را خود اتخاذ کند و مسئولیت تبعات آن را بر ‌عهده بگیرد.

تمام محتوای رایگان (متنی، تصویری، صوتی، فایل و…) منتشرشده بر روی وبسایت ایران ریچ؛ پیشنهادات و پاسخ‌های داده‌شده در بخش دیدگاه‌ها و نظرات کاربران توسط اشخاص حقیقی و حقوقی ایران ریچ فقط و فقط جهت آگاهی و کمک است. در نتیجه مسئولیت هر گونه اقدام واقعی منجر به سود، ضرر و خسارت مادی و معنوی بر عهده خود شخص است و ایران ریچ هیچگونه مسئولیتی نسبت اقدام عجولانه، ناآگاهانه و اشتباه شما ندارد.

بیانیه رفع مسئولیت ایران ریچ

  1. به هیچ عنوان ضمانت نمی کند که اطلاعات رایگان موجود در این سایت، دقیق، کامل، به روز یا بدون خطا باشد.
  2. هیچگونه مسئولیتی در برابر تبعات ناشی از هر گونه استفاده از مضامین این سایت را بر عهده نمی‌گیرد.
  3. هیچگونه مسئولیتی در برابر صحت اطلاعات موجود در گزارش‌های تحلیلی تهیه شده توسط کارشناسان این تیم که بر روی این سایت قرار می‌گیرد بر عهده نمی‌گیرد و نظرات ارائه شده در این گزارش‌ها به هیچ وجه به عنوان توصیه‌ای جهت خرید، فروش یا نگهداری سهام شرکت‌ها و سایر ابزارهای معاملاتی نمی‌باشد و مسئولیت استفاده از این اطلاعات با مراجعه کنندگان به این سایت می‌باشد.
  4. تحریریه‌ی ایران ریچ در تهیه‌ محتوای تبلیغات نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن‌ها ندارد.

✅ نکات امنیتی خیلی مهم برای افزایش امنیت دارایی های شما:

  • تحت هیچ شرایطی اطلاعات حساس و مهم (شامل: رمز ایمیل و کلید خصوصی) خود را با کاربران به اشتراک نگذارید.
  • امنیت حساب کاربری خود در پروژه‌های معرفی شده را تا حد ممکن افزایش دهید. ( 1-انتخاب رمز عبور قدرتمند شامل: اعداد، حروف و نماد 2- فعال کردن ورود دو مرحله‌ای 3- استفاده از کلیدهای امنیتی یوبی‌کی)
  • از ثبت نام و ورود اطلاعات در پروژه‌های پانزی ارز دیجیتال خودداری کنید.
  • کلید خصوصی کیف پول دیجیتالی خود را در جای امن قرار دهید. هیچ وقت آنها را بر روی سیستم یا گوشی که دائماً به اینترنت متصل است ذخیره نکنید. (بهترین حالت ذخیره به صورت فیزیکی است.)
  • اگر سرمایه زیادی را ارز دیجیتال هولد کرده‌اید حتما از یک کیف پول سخت افزاری استفاده کنید.
  • هنگام کار با صرافی‌های خارجی از آی‌پی IP ثابت استفاده کنید و دارایی‌های خود را در صرافی‌ها نگهداری نکنید.

🔒 افشای ریسک

سلب مسئولیت: اطلاعات در وب سایت IranRich.com فقط برای اهداف اطلاعاتی است و هیچ انگیزه یا پیشنهادی به بازدیدکنندگان برای سرمایه گذاری در سایت های معرفی شده ندارد. علاوه بر این، بدینوسیله به شما هشدار می دهیم که تجارت در بازارهای ارز دیجیتال و سایر بازارهای مالی همیشه ریسک بالایی دارد. طبق آمار، 75 تا 89 درصد از مشتریان وجوه سرمایه گذاری شده را از دست می دهند و تنها 11 تا 25 درصد از معامله گران سود کسب می کنند.

به همین دلیل است که شما فقط باید پولی را سرمایه گذاری کنید که آماده از دست دادن آن در چنین ریسک های بالایی هستید یا توانایی پرداخت آن را دارید. IranRich.com هیچ گونه خدمات مالی از جمله خدمات سرمایه گذاری یا مشاوره مالی ارائه نمی دهد. همچنین اتحادیه معامله گران پلتفرم ارزهای دیچیتال نیست و برای معامله در بازارهای ارزهای دیجیتال پولی از کاربران دریافت نمی کند. وب سایت ما تنها اطلاعات آموزشی ارائه می دهد و به کاربران خود کمک می کند تا بر اساس اطلاعات دقیق و تحلیل عینی بهترین فعالیت را در دنیای رمزارزها داشته باشند.

🔒 سلب مسئولیت

سلب مسئولیت: اعضای گروه (IranRich.com) مسئولیتی در قبال عواقب تصمیمات تجاری اتخاذ شده توسط مشتری ها و از دست دادن احتمالی سرمایه آنها، ناشی از استفاده از این وب سایت و اطلاعات موجود در آن ندارد. بازارهای مالی، و همچنین معاملات ارزهای دیجیتال، ریسک بالایی دارند و برای همه مناسب نیست. قبل از سرمایه گذاری، باید سطح دانش خود را به اندازه کافی در نظر بگیرید و از همه خطرات، به ویژه در مورد معامله با اهرم بالا، آگاه باشید. اطلاعات موجود در این وب سایت برای توزیع یا استفاده توسط هیچ فردی در هر کشور یا حوزه قضایی در نظر گرفته نشده است، چنین توزیع یا استفاده بر اساس قوانین یا مقررات محلی غیرقانونی است. هرگونه پرداختی جوایز توسط (IranRich.com) به کاربران وب سایت ما با کسر بخشی از درآمد حاصل از تبلیغات، صرفاً به عنوان انگیزه برای فعالیت در وب سایت تعبیر می شود. آنها نباید به عنوان موضوع هیچ ادعایی توسط استفاده های ما یا مسئولیت ما، موضوع ادعاها استفاده شوند. و آنها نباید به عنوان بخشی از خدمات ارائه شده به کاربران توسط ایران ریچ، هم از نظر دریافتی و هم از نظر کامل بودن و دامنه آنها در نظر گرفته شوند.

مدیریت وب سایت در قبال پاسخ بیان شده در نظرات و نظرات کاربران در مورد مطالب، یا در قبال قابلیت اطمینان، کامل بودن و بی طرفی هر گونه اطلاعات در مقالات و بررسی مسئولیتی ندارد. نویسندگان مسئولیت کامل دارند. کلیه ارزیابی ها و شاخص های منتشر شده در وب سایت بیانگر دیدگاه های شخصی نویسندگان بررسی ها (مقالات) است و نمی تواند به عنوان اظهارات دقیق تلقی شود یا موضوع اختلاف باشد.

🔒 افشای آگهی دهندگان و درآمدها

سلب مسئولیت: تمام خدمات اولیه در وب سایت IranRich.com برای کاربران مهمان رایگان است. تیم ما سالانه هزاران ساعت را صرف تحقیق در مورد رمزارزها و موضوعات جدید بلاکچین و جمع آوری اطلاعات در مورد فعالیت های آنها می کند تا به سرمایه گذاران در سراسر ایران کمک کند تا شرکت های قابل اعتمادی را انتخاب کنند و از کلاهبرداری جلوگیری کند. در واقع، سرپرستی، منبع‌یابی و سازماندهی این فرآیند مستلزم سرمایه‌گذاری مالی قابل‌توجهی توسط IranRich.com است که ما این هرینه ها را در قالب پرداخت‌های تبلیغاتی و کمک کاربران به دست می‌آوریم. دو نوع خدمات تبلیغاتی در وب سایت وجود دارد – تبلیغات مستقیم یا برنامه های مشارکت. با این حال، هیچ کدام از خدماتی که توسط دیگر شرکت ها دریافت میشود، بر توصیه های وب سایت ما، نظرات یا رتبه بندی ما تأثیر نمی گذارد. رتبه‌بندی‌های ما بر اساس واقعیت و چیزی که وجود دارد است. و نتایج همیشه به طور مساوی و منصفانه برای کاربران اعمال می شود. کار نویسندگان محتوا و گروه های تحقیقاتی ما شامل هیچ گونه تعاملی با تبلیغ کنندگان ما نمی شود و آنها به داده های مربوط به میزان تبلیغات خریداری شده دسترسی ندارند. ما استقلال، گشودگی مطلق و عینیت خود را اولویت اصلی کار خود می دانیم. لطفاً پیوندهای مربوط به وب سایت ایران ریچ را دنبال کنید. این به IranRich.com کمک می کند تا ارائه خدمات به شما را به صورت رایگان ادامه دهد.

این قوانین با توجه به شرایط ایران ریچ و شرایط ارزی و قوانین کشور قابل تغییر می‌باشند.

دکمه بازگشت به بالا