کانال سیگنال VIP – ربات ترید – اندیکاتور سیگنال دهی

کانال سیگنال VIP – ربات ترید اتوماتیک – اندیکاتور سیگنال دهی و استراتژی ساز

🎉 همکاری ایران ریچ و کانال سیگنال گلدسیگنال 🎉

میدونیم که خیلی وقته منتظر هستید تا خدمات سیگنال دهی ارائه بدیم. منتظر بودیم تا یه چیز درست و حسابی باشه تا شما عزیزان دچار ضرر نشید. انتظار دیگه بسه… ایران ریچ مفتخر است تا خدمات زیر را با همکاری گلدسیگنال به کاربران خود ارائه دهد.

لیست خدمات: کانال سیگنال اسپات ارزدیجیتال, کانال سیگنال فیوچرز ارزدیجیتال, ربات ترید اسکلپ, اندیکاتور استراتژی ساز و سیگنال دهی

❗️دوره آموزشی لول آپ (پیش‌نیاز)

🔥 دوره پیشنهادی قبل از استفاده از خدمات کانال سیگنال VIP 🔥

پیشنهاد میکنیم! قبل از عضویت در کانال سیگنال‌ها و خرید هر ابزار معاملاتی دوره آموزشی زیر را مشاهده کنید. تا بتوانید از ابزارها و سیگنال‌های که ارائه شده بهترین استفاده را داشته باشید. چون سیگنال‌ها و ابزارها به تریدرها کمک میکنند و کاربران مبتدی با این خدمات باز هم دچار ضرر میشوند.


دوره آموزشی لول آپ ربات ترید و اندیکاتور سیگنال دهی

در این دوره آموزشی شما با فلسفه باکس های قیمت ایچیموکو و واگرایی های آن آشنا خواهید شد و برخی از الگوهای تکرار شونده بازار اشنا می شوید و با تمرین و تکرار خیلی زود به مرحله معامله گری میرسید.

این سطح شامل 2 فصل آموزشی می باشد. که در فصل اول با کلیات ایچیموکو و اجزای آن آشنا می شویم. یکی از مشکلات سیستم ایچیموکو برای تازه کاران این است که جلو بودن زمانی ابر باعث شلوغ بودن چارت معاملاتی شده و در ابتدا باعث گیجی کاربر می شود. در این دوره سعی کرده ایم تا آموزشهای ابتدایی را با ابر عقب پیش ببریم تا سختی این ابزار را برای کاربران عزیز کاهش دهیم.

فصل 1: مقدمات ایچیموکو، آموزش اجزای ایچیموکو، یافتن حمایت و مقاومت، خطوط پیش بینی، نحوه حرکت اجزا

فصل 2: تیپس و استراتژی، ابر باردار، ابر معکوس، همزمانی، پیش بینی بای و سل، باکس بیس – جا به جا کردن باکس، باکس ها و حمایت و مقاومت، تراکم، گارد، واگرایی معمولی و مخفی، استراتژی PCC، استفاده از عدد طلایی،


عضویت در کانال سیگنال VIP ارزدیجیتال

  • شامل سیگنال های خرید و فروش
  • محاسبه اتوماتیک و اصولی اهرم معاملات
  • دارای سیگنال ربات تحلیلگر و تمام اتوماتیک
  • دارای سیگنال توسط تیم تحلیلگر
  • ماهانه بالای 30 سیگنال ورود به معامله
  • اضافه شدن اشتراک در روزهای بدون سیگنال

خرید اشتراک کانال سیگنال VIP


کانال سیگنال اسپات ارز دیجیتال و ربات ترید و اندیکاتور سیگنال دهی

این کانال مخصوص افرادی است که وقت کافی برای نشستن پشت چارت ندارند و دنبال سرمایه‌گذاری بلند مدت هستند.

کانال سیگنال فیوچرز ارز دیجیتال و ربات ترید و اندیکاتور سیگنال دهی

👌 این کانال سیگنال دارای تضمین سود 10 درصدی می‌باشد (پیش بینی سود 10 تا 30 درصد در هر ماه می‌باشد)

اشتراک تهیه کرده ام اما به کانال سیگنال متصل نشده ام، چه کاری برای ورود باید انجام دهم؟
پس از عضویت در ربات مربوط به خود از این لینک عضو شوید و سپس دکمه احراز هویت را بزنید.
(آموزش فعال سازی ربات تحلیلگر):
https://t.me/goldsignalfutures_bot

اندیکاتور سیگنال دهی، تحلیل و ربات استراتژی ساز

اندیکاتور IMB یک اندیکاتور سیگنال دهی تخصصی برای کاوش بازار می باشد.

با این اندیکاتور سیگنال دهی قادر خواهیم بود تا استراتژی شخصی خود را با توجه به مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک شخصی خود ساخته و در نهایت با آن ترید کرد و یا آن استراتژی را به ربات تریدر متصل نمود تا به صورت اتوماتیک خرید و فروش توسط ربات تریدر انجام شود.

اگر شما هم علاقمند به ساخت استراتژی و همچنین ربات شخصی دارید این محصول را به شما پیشنهاد میکنیم.

اما در صورتی که مبتدی هستید می توانید دوره آموزشی مقدماتی را تهیه کنید و سپس بعد از گذراندن آن وارد دوره آموزشی لول آپ شوید و 10 سطح آموزشی را طی کرده و سود مستمر برای خود به ارمغان آوردید.

ربات های آماده برای ترید اسکلپ ارزدیجیتال

ربات تریدر ارز دیجیتال همیشه راهگشای مسیر سخت بازار‌های مالی می‌باشد، کسب سود مستمر از بازار ارز دیجیتال به خودی خود کاری سخت و طاقت‌فرسا ست. برای کسب سود از بازار نیاز به تجربه و زمان زیادی می‌باشد. پس از رسیدن به مرحله استراتژی معاملاتی، اکثر ترید‌ها همچنان در ضرر هستند. به دلیل اینکه کنترل احساسات و عواطف در ترید آن هم زمانی که سرمایه اصلی درگیر معامله است، کاری بسیار سخت و مشکل است و اکثر تریدر‌ها در این مرحله حذف می‌شوند.

پس از سال‌ها تلاش مداوم تیم گلدسیگنال توانسته استراتژی‌های معاملاتی خود را توسط برنامه‌نویسی به مرحله ربات اتوماتیک ترید درآورده و بدون زمان گذاشتن و رصد بازار و ترید به صورت دستی، با فعال کردن ربات تریدر از بازار سود کسب کند.

خبر خوب اینجاست که: شما هم می‌توانید در این تلاش چند ساله در یک شب تنها با صرف هزینه‌ای اندک به این ربات تریدر دسترسی داشته باشید و از سود آن بهره‌مند شوید.

ربات معامله گر ارز دیجیتال، نوعی از سیستم معاملاتی خودکار مبتنی بر هوش مصنوعی می‌باشد. که باعث کمک به بهینه شدن ترید‌های شما می‌شود.


❤️ نتایج کانال سیگنال و رضایت کاربران ❤️

دکمه بازگشت به بالا