قیمت لحظه ای (BTC) Bitcoin – قیمت ارز دیجیتال – ایران ریچ


bitcoin Bitcoin (BTC)

$59,625.00
-0.82% (روزانه)
تماشا
حجم بازارحجم معاملات روزانهسکه در گردش
$1,114.79 B $51.13 B18.68 M BTC

قیمت زنده Bitcoin درحال حاضر $59,625.00 است. ارزش بازار آن $1,114.79 B می‌باشد. قیمت در 24 ساعت گذشته -0.82% کاهش یافته است.

درباره بیت کوین

بیت کوین اولین ارز اینترنتی موفق مبتنی بر فناوری همتا به همتا می باشد. هیچ بانک یا مرجعی درگیر در معامله و استخراج ارز بیت کوین نیست. این ارز توسط یک فرد / گروه ناشناس با نام ساتوشی ناکاموتو ایجاد شده است. کد منبع به صورت یک پروژه منبع باز در دسترس عموم می باشد، هرکسی می تواند تراکنش ها را مشاهده کند و بخشی از روند توسعه نیز باشد.

بیت کوین در حال تغییر سیستم مالی جهانی است. ایده تولید ابزاری برای مبادلات، مستقل از هر مرجع مرکزی بود که بتواند به صورت الکترونیکی و به روشی مطمئن، قابل تأیید و تغییرناپذیر منتقل شود. بیت کوین یک ارز اینترنتی غیر متمرکز همتا به همتا می باشد که پرداخت تلفن همراه را آسان، هزینه های معاملاتی را بسیار کم و از هویت شما نیز محافظت می کند و تمام وقت و بدون هیچ مرجع مرکزی و بانک کار می کند.

کل تعداد عرضه بیت کوین 21 میلیون عدد می باشد، بنابراین محدود بودن بیت کوین، آن را به یک ارز تورمی تبدیل می کند. بیت کوین از الگوریتم هش SHA-256 با متوسط زمان تأیید معامله 10 دقیقه استفاده می کند. ماینرها امروز با استفاده از تراشه ASIC که فقط به استخراج بیت کوین اختصاص داده شده است، بیت کوین استخراج می کنند.

بیت کوین به عنوان اولین ارز رمزنگاری شده موفق آنلاین، موجب الهام گیری سایر ارزهای جایگزین مانند لایت کوین، پییر کوین و پرایم کوین شده است .

ارز های رمزنگاری شده پس از آن با استفاده از نو آوری قرارداد هوشمند به وسیله اتریوم که منجر به توسعه پروژه های شگفت انگیز دیگری مانند EOS ، Tron و حتی مجموعه های رمزنگاری CryptoKitties شد، به وجود آمدند.


در حال بارگیری نمودار ...
مقدار را وارد کنید
ارز پایه
تبدیل به

10 Bitcoin (BTC)
=
596,250.00USD

تاریخ قیمت حجم معاملات روزانه حجم بازار

A Custom Twitter Feed plugin is required to make this section working!

بارگیری نظرات فیس بوک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا