دسته‌بندی نشده

Tether، اوراق تجاری خود را به زیر 50 میلیون دلار رساند

به گزارش ایران ریچ، اوراق تجاری تتر (Tether) به کمتر از 50 میلیون دلار رسید. در همین رابطه وبسایت کوین تلگراف در سرمقاله‌ای اعلام کرد: تتر قصد دارد تا شفافیت در امور مالی خود را افزایش دهد. به همین دلیل، قرارداد جدیدی با یک شرکت حسابداری بسته شده است تا گزارش‌های ممیزی و اسناد را به طور دقیق انجام دهد. تمام این اقدامات با هدف بررسی صحت عملکرد استیبل کوین تتر صورت گرفته است. کاهش اوراق تجاری تتر نیز در همین راستا تعریف می‌شود.

گفتنی است، اوراق تجاری اسناد قرضی کوتاه مدتی هستند که شرکت‌ها آنها را برای دست‌یابی سریعتر به دارایی نقد منتشر می‌کنند. بنابراین نقش اصلی اوراق تجاری، تامین نیاز فوری به دارایی نقد برای شرکت‌هاست. این اوراق تضمین خاصی برای بازپرداخت ندارند.

تتر در ماه ژوئن اعلام کرد که می‌خواهد اوراق تجاری خود را به صفر برساند. هدف اصلی از اینکار، افزایش ثبات چرخه دارایی تتر و استیبل کوین USDT عنوان شده بود. در ماه ژوئیه، شرکت حسابداری BDO Italia برای بررسی اسناد مالی تتر با این شرکت قرارداد بست. این شرکت تلاش کرد تا ذخایر استیبل کوین تتر را برای بیشتر شدن شفافیت و حسابرسی‌های منظم تتر کاهش دهد.

آخرین خبرها از تتر حاکی از آنست که این شرکت با موفقیت در حال انجام پروژه کاهش اوراق تجاری تا آخر سال 2022 است. نتایج این پروژه نشان می‌دهد که ذخایر اوراق تجاری تتر از 20 میلیارد واحد در سه ماه نخست امسال به 8.4 میلیارد واحد در سه ماه دوم رسیده است.

جعفر اطمینان

جعفر اطمینان هستم، متولد مهر سال 71. از کودکی به نوشتن و خلق دنیاهای شگفت انگیز از طریق کلمات علاقه داشتم. علاوه بر اون به مطالعه ی کتاب علاقه دارم و حس میکنم مثل جهان های موازی عمل میکنن و میشه اونها رو کشف کرد. توی دانشگاه تا مقطع کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مکانیک ادامه دادم. فرزند هفتم یک خانواده 9 نفره ام و با وجود فراز و نشیب های زندگی، به آینده امیدوارم. در حال حاضر روی نوشتن یک کتاب رمان کار میکنم. با خوندن و نوشتن انگلیسی در حد خوب آشنایی دارم و تا الان بیش از دو میلیون کلمه تولید محتوای متنی سئو شده برای سایت های مختلف انجام دادم. موضوعاتی که تولید محتوا داشتم، در زمینه ی ارزهای دیجیتال، بازار فارکس، پزشکی، مهندسی، گردشگری، صنعت، کسب و کار و کارآفرینی، دیجیتال مارکتینگ، معرفی محصول و برند های مختلف بوده که خوشبختانه، نوشتن در تمام این زمینه ها برام تجربه ای بی نظیر ایجاد کرده. ممنونم از اینکه وقت گذاشتید خوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا