مقالات آموزش ارز دیجیتال

تریال فاند Trial Fundیا سرمایه اعتباری چیست؟

معمولاً همه صرافی‌های ارزدیجیتال، برای جذب کاربر طرح‌های تشویقی ویژه‌ای برای ثبت نام و ساخت حساب کاربری و فعالیت در صرافی در نظر می‌گیرند. این پاداشها شامل بونس، کوپن، فاند و… می شود که در این مطلب تریال فاند یا همان سرمایه اعتباری را برای شما توضیح خواهیم داد.

بونوس رایگان ارز دیجیتال چیست؟

بونوس رایگان ارز دیجیتال نوعی پاداش یا جایزه است که توسط صرافی‌ها، پلتفرم‌های معاملاتی یا پروژه‌های رمز ارزی به کاربران ارائه می‌شود. این بونوس‌ها می‌توانند به شکل‌های مختلفی باشند

در واقع بونوس رایگان ارز دیجیتال، پاداش و جایزه ای است که به منظور جذب مشتری جدید و تشویق مشتری فعلی به تریدرها اهدا می شود. بدین ترتیب، معامله گران تازه کاری که سرمایه اولیه لازم برای ترید ندارند هم می توانند کم کم وارد بازار شوند.

تریال فاند چیست؟

سرمایه اعتباری که به آن وجوه آزمایشی هم گفته می‌شود، برای این منظور به کاربران صرا اعطا می‌شود که در کنار سرمایه خودِ فرد، به عنوان مارجین در معاملات به کار گرفته شود. 

به علاوه، شما می‌توانید از این مبلغ به منظور پرداخت کارمزد تریدینگ و فاندینگ نیز استفاده کنید و تنها فرقی که با دارایی‌های خودتان یا سرمایه خودتان دارد این است که قابل برداشت نیست، برای کارمزد پرداخت کاربرد ندارد و نمی‌توان آن را به ارزهای دیگر تبدیل کرد.

تریال فاند (Trial Fund) نوعی پول آزمایشی است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا بدون استفاده از پول واقعی، به معاملات فیوچرز در صرافی ها بپردازند. این حساب با مقداری تتر (USDT) به صورت رایگان از طرف خود صرافی شارژ می‌شود که کاربران می‌توانند از آن برای خرید و فروش قراردادهای آتی ارزهای دیجیتال مختلف استفاده کنند. و بدون ترس از دست دادن سرمایه به کمک تریال فاند به کسب درآمد بپردازند. ضرر تریال فاند به عهده صرافی است ولی اگر در معاملات خود سود کردید و تریال فاند را افزایش دادید میتوانید سود آن را برداشت کنید.

مزایا سرمایه اعتباری Trial Fund

  • قابل استفاده به عنوان مارجین معاملاتی
  • قابل استفاده به عنوان مارجین معاملاتی در کنار سرمایه خودتان
  • قابل استفاده برای پرداخت کارمزد تریدینگ
  • قابل استفاده برای پرداخت کارمزد فاندینگ‌قابل استفاده برای پرداخت کارمزد تریدینگ

کدام صرافی های ارز دیجیتال پاداش میدهند؟

صرافی های زیر از جمله صرافی های برتری هستند که در ایران فعالیت میکنند و به کاربران جدید خود پاداش های مختلفی برای ثبت نام، ترید، احراز هویت، واریز و سایر فعالیت ها میدهند.

دلایل ارائه بونوس‌های رایگان ارز دیجیتال:

  • جذب مشتری جدید: صرافی‌ها و پلتفرم‌های معاملاتی از بونوس‌های رایگان برای جذب کاربران جدید و افزایش تعداد مشتریان خود استفاده می‌کنند.
  • تشویق به معاملات: این بونوس‌ها می‌توانند کاربران را به انجام معاملات بیشتر و افزایش حجم معاملات در پلتفرم تشویق کنند.
  • ایجاد وفاداری: ارائه بونوس‌های رایگان به کاربران فعلی، می‌تواند به ایجاد وفاداری و تشویق آنها به ادامه استفاده از پلتفرم یا خدمات پروژه کمک کند.

سخن پایانی

تریال فاند ابزاری مفید برای معامله‌گران جدید و باتجربه است که به آنها امکان می‌دهد بدون ریسک واقعی، با پلتفرم معاملاتی و استراتژی‌های مختلف معاملاتی آشنا شوند. با این حال، به خاطر داشته باشید که تریال فاند جایگزینی برای حساب واقعی نیست و نباید به عنوان منبع اصلی درآمد تلقی شود.

1/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا