صرافی کوین لوکالی مال کجاست؟

کوین لوکالی Coinlocally که به عنوان یک صرافی ارز دیجیتال شناخته شده است و به یک کانون جهانی برای کاربرانی که قصد ورود به اکوسیستم دارایی دیجیتال را دارند تبدیل شده است. کوین لوکالی یک وب سایت حرفه ای در زمینه ارز دیجیتال دارد همچنین دارای اپلیکیشن حرفه ای برای آیفون iOS و اندروید Android است. که برای پلتفرم‌های اسپات spot و هم برای معاملات فیوچرز futures در دسترس هستند، به کاربران امکان می‌دهد مهارت‌های معاملاتی خود را به کار ببرند.

صرافی کوین لوکالی یکی از محبوب‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است که امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال را برای کاربران ایرانی فراهم می‌کند. این صرافی در سال 2022 تأسیس شد و در مدت کوتاهی توانست به محبوبیت زیادی در بین کاربران ایرانی دست یابد. در صورت تمایل به خواندن مقاله در مورد رتبه صرافی کوین لوکالی می توانید روی این لینک کلیک کنید.

دفتر مرکزی صرافی کوین لوکالی کجاست؟

در گذشته، برخی از منابع ادعا می‌کردند که دفتر مرکزی صرافی کوین لوکالی در کشور هلند یا ترکیه واقع شده است. با این حال، در سال 2023، صرافی کوین لوکالی رسماً اعلام کرد که دفتر مرکزی آن در شهر ایروان، پایتخت کشور ارمنستان واقع شده است.

چرا دفتر مرکزی صرافی کوین لوکالی در ایروان ارمنستان است؟

این تصمیم صرافی کوین لوکالی، دلایل مختلفی داشت. یکی از دلایل این تصمیم، قوانین و مقررات ساده گیرانه کشور ارمنستان در مورد ارزهای دیجیتال بود. ارمنستان یکی از اولین کشورهایی بود که ارز دیجیتال را به‌عنوان یک دارایی قانونی به رسمیت شناخت. این امر می‌تواند به صرافی کوین لوکالی کمک کند تا از قوانین و مقررات سخت‌گیرانه‌ای که در برخی از کشورها در مورد ارزهای دیجیتال وجود دارد، اجتناب کند.

دلیل دیگر این تصمیم، موقعیت جغرافیایی مناسب کشور ارمنستان بود. ارمنستان در نزدیکی ایران قرار دارد و این امر می‌تواند به صرافی کوین لوکالی کمک کند تا به‌راحتی به کاربران ایرانی خدمات ارائه دهد.

از دیگر دلایل این انتخاب می توان به پایین آمدن هزینه ها اشاره کرد. که در کشور ارمنستان نسبت به سایر کشورهای اروپایی هزینه های زندگی و کسب و کار پایین تر است. که این امر می‌تواند به کاهش هزینه‌های عملیاتی صرافی کوین لوکالی منجر شود.

نتیجه گیری

استقرار دفتر مرکزی صرافی کوین لوکالی در کشور ارمنستان، اقدامی مثبت و منطقی بود. این اقدام می‌تواند به افزایش اعتماد کاربران به صرافی کوین لوکالی و افزایش حجم معاملات این صرافی منجر شود. حال می‌توان گفت که این صرافی با این اقدام، شرایط مناسبی را برای توسعه و رشد خود فراهم کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا