آسترولوژیتحلیل زمانی

آسترولوژی مالی چیست؟

آسترولوژی مالی تحقیق و بررسی تاثیر حرکت سیاره‌ها و دیگر اجرام آسمانی بر بازارهای مالی است. گاهی وقتا آن را نجوم مالی یا اقتصاد نجومی نیز می‌نامند. چندین نظریه در مورد آسترولوژی مالی وجود دارد، اما اصول کلی و اولیه آن نگاه کردن به حرکت سیاره‌ها و تفسیر و معنی آن‌ها برای مواردی مانند قیمت سهام، نرخ بهره و ارز است. بعضی از تحلیل‌گران آسترولوژی مالی از آن به عنوان تنها روش تجزیه و تحلیل خود استفاده می‌کنند، در حالی که برخی دیگر از آن در ترکیب با تکنیک‌های دیگر مانند تحلیل تکنیکال یا تحلیل بنیادی استفاده می‌کنند. منتقدان آسترولوژی مالی اعتقاد دارند که این یک علم نیست و پیش‌بینی‌های آن دقیق نیستند، با این حال بسیاری افراد اعتقاد دارند که می‌تواند ابزار مفیدی برای تصمیم‌گیری باشد.

چرا آسترولوژی مالی را یاد ‌بگیریم؟

دلایل زیادی وجود دارد برای اینکه کسی بخواهد آسترولوژی مالی را یاد بگیرد. برای بعضی از افراد، آسترولوژی مالی بهترین و آسان‌ترین راه برای درک عمیق‌تر از نحوه عملکرد بازارها است. و برای بعضی از افراد، این ابزاری است که می‌تواند برای تصمیم‌گیری آگاهانه‌تری برای سرمایه‌گذاری استفاده شود.

صرف نظر از دلایل شخصی افراد مختلف، چندین مزیت کلیدی برای یادگیری آسترولوژی مالی وجود دارد. شاید مهمتر از همه، این می‌تواند به افراد کمک کند تا با حرکت‌ها و چرخه‌های طبیعی بازارها هماهنگ شوند. با درک الگوهای آسترولوژی، ممکن است فرصت‌هایی را در بازارهای مالی شناسایی کنید. همچنین آسترولوژی مالی می‌تواند به شما کمک کند تا دید متفاوت‌تری نسبت به بازار داشته باشید. این یک سیستم پیچیده است که می‌تواند هنگام تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری بسیار ارزشمند باشد، زیرا باعث می‌شود به شما کمک کند که روی داده‌های مرتبط تمرکز کنید.

آسترولوژی مالی عملی است که حرکت‌های ستاره‌ها را با بازارهای مالی مرتبط می‌کند. آسترولوژی مالی به شما کمک می‌کند تصمیم بگیرید که چه زمانی باید با خرید یا فروش سهام در بازار سهام یا کالاها یا ارز در بازار مربوطه، موقعیت معاملاتی اتخاذ کنید. در بورس، با ورود و خروج در زمان مناسب می‌توانید به درآمد خوبی برسید، که برای اینکار آسترولوژی مالی پیشنهاد شده است.

آسترولوژی مالی

چگونه آسترولوژی را بیاموزیم؟

چند راه برای یادگیری آسترولوژی مالی وجود دارد، یک راه این است که کتابی در این زمینه پیدا کنید و آن را بخوانید. این راه می‌تواند یک راه عالی برای شروع باشد، اما ممکن است همیشه همه چیزهایی که می‌خوانید درک نکنید.

راه دیگر برای یادگیری در مورد آسترولوژی مالی، شرکت در کلاس است. اگر می‌خواهید با افرادی مختلفی که به این حوزه علاقه دارند تعامل داشته باشید، این می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

همچنین می‌توانید دوره‌های آنلاینی را بیابید که آسترولوژی مالی را آموزش می‌دهند. اگر می‌خواهید با سرعت بیشتری خودتان یاد بگیرید، اینها می‌توانند گزینه خوب و مناسبی باشند. معمولا می‌توانید ابن دوره‌ها را به صورت رایگان یا با قیمت بسیار مناسب پیدا کنید.

مهم نیست که آسترولوژی مالی را به چه صورت یاد می‌گیرید. مهم این است که روشی را پیدا کنید که بهترین نتیجه را برای شما دارد. ممکن است قبل اینکه بهترین روش را پیدا کنید، بخواهید چند روش مخنلف را امتحان کنید. وقتی که روشی پیدا کردید که برای شما مناسب است، پس آن روش را ادامه دهید و به یادگیری در مورد آسترولوژی مالی ادامه دهید.

astrology چگونه می‌تواند در بودجه و سرمایه‌گذاری و پس‌انداز کمک کند؟

همانطور که آسترولوژی مالی روز به روز گسترده‌تر می‌شود و پیشرفت می‌کند، مردم نیز از کاربردهای متعهد آن آگاهی بیشتری پیدا می‌کنند. با بررسی حرکت ستارگان می‌توان چیزهای زیادی در مورد نحوه خرج کردن پول خود به دست بیاوریم.

با جمع‌آوری هر چه بیشتر اطلاعات برای برنامه‌ریزی بودجه، تصمیم‌گیری در مورد اینکه سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی زمان مناسب برای خرید ملک چه موقع است. همه چیز به آن اطلاعات و داده‌هایی که به دست آورده‌ایم بستگی دارد. اینجاست که آسترولوژی مالی می‌تواند کمک کند. اخترشناسان مالی مانند سوزان گیدل از همان داده‌ها برای طراحی نمودار ایجاد یک کسب و کار استفاده می‌کردند. زمان و مکان تاسیس آن را مشخص می‌کردند.

عملکرد astrology for business

با آسترولوژی مالی، به اقتصاد و اینکه بازارها چه می‌کنند و یا اینکه چگونه می‌توان آن را در موقعیت‌های تجاری از همه نوع به کار برد، استفاده کرد مانند، سرمایه‌گذاری شخصی، تجارت شخصی، ساختن. سرمایه‌گذاران و معامله‌گران معمولا به سمت بازارهایی کشیده می‌شوند که در آن هر دو علامت خورشید با هم مطابقت دارند، هر دوعلامت ماه باهم مطابقت دارند یا ترکیبی از این دو.

برای درک آسترلوژی مالی به دانش زیادی نیاز دارید:

 • سیارات و اینکه چگونه هر یک مجموعه‌ای از صفات و ویژگی‌ها را نشان می‌دهد.
 • نحوه نمایش سیارات در فرهنگ‌های مختلف و تاثیری که دارند.
 • چگونه همه این علائم برای مردم، مشاغل و بازارها اعمال می‌شود.

سپس این اطلاعات توسط ستاره شناسان حرفه‌ای ترکیب و تجزیه و تحلیل می‌شود تا مشخص شود:

 • بهترین تاریخ‌ها برای سرمایه‌گذاری
 • چه بازارهایی و چه زمانی ارزش کاوش را دارند.
 • از کدام تاریخ‌ها و بازارها باید اجتناب کرد.
 • چه زمانی یک محصول یا فروشگاه جدید راه‌اندازی کنیم.
آسترولوژی مالی

آسترولوژی مالی چقدر قابل اعتماد است؟

اخترشناسان حرفه‌ای ابزارها و نمودارهای مختلفی را جمع‌آوری و مقایسه می‌کنند تا پیش‌بینی کنند که یک بازار چگونه ممکن است در یک دوره معین مثلا روز، هفته، ماه یا دهه واکنش نشان دهد. برای درک کامل نحوه پیش‌بینی، به دانش عمیقی از اجرام آسمانی و چگونگی پیش‌بینی‌های گذشته نیاز دارید. توجه به این نکته ضرروری است که آسترولوژی مالی به شما نمی‌گوید که چه مقدار سرمایه‌گذاری و تجارت کنید و از چه استراتژی استفاده کنید. این فقط رفتار یک بازار را نشان می‌دهد. به این ترتیب باید از آن به عنوان ابزاری در کنار سایر ابزارهای علمی برای بررسی و تجزیه و تحلیل معامله استفاده شود.

نحوه استفاده از astrology for business

همانطور که قبلا ذکر شد آسترولوژی مالی باید به عنوان یک ابزار تجزیه و تحلیل تکمیلی در کنار ابزارهای تجاری معمولی  استفاده شود. برای انجام این کار 3 راه وجود دارد:

مرحله اول: حرکت سیاره‌ها را دنبال کند. دانستن این‌‌‌‌‌‌‌‌که چه زمانی اثرات مثبت یا منفی دارند، می‌تواند به شما در تصمیم‌گیری برای انجام یک معامله کمک کند.

مرحله دوم: نمودارهای شخصی سازی شده ایجاد کنید.

تا زمانی که تاریخ شروع و مکان و محل معامله را داشته باشید، می‌توانید برای هر کسب و کار، شخص، بازار‌، سهام، و کشور نمودار آسترولوژی ایجاد کنید. وقتی یک نمودار کامل داشته باشید، ویژگی‌هایی را خواهید دید که از ترکیب آن‌ها با داده‌های علمی، باید بتوانید بهترین زمان برای معامله را مشخص کنید.

مرحله سوم: یک نمودار شخصی ایجاد کنید.

مشابه نمودارهای قبل تحلیل عمیقی از خودتان داشته باشید. درک اینکه چگونه صورت‌های لکی بر روی شما تاثیر می‌گذارند به شما کمک می‌کند، تا متوجه شوید که واکنش شما به اخبار چگونه است. چه فردی یا چه معامله‌گری هستید و چه خصوصیاتی دارید و چه زمانی ستاره‌ها به نفع شما هماهنگ می‌شوند. این نمودار همچنین به شما می‌گوید که چه زمانی از تصمیم‌گیری معاملاتی اجتناب کنید. بسیاری از افراد تحت تاثیر عطارد در حالت رتروگراد قرار می‌گیرند. آن‌ها متوجه می‌شوند که در طول این مدت همه چیز اغلب اشتباه پیش می‌رود و نمی‌توانند تصمیمات درستی بگیرند. به این ترتیب، زمان مناسبی برای تصمیم‌گیری‌های مالی قابل توجه نیست.

یک جستجو در گوگل و برخی تحقیقات به شما یاد می‌دهد که به چه صورتی از این 3 مرحله استفاده کنید. برای بدست آوردن نتایج بهتر و عمیق‌تر، همیشه بهتر است یک متخصص پیدا کنید تا این نمودارها را به وجود آورد و نتایج احتمالی را توضیح دهد. زیرا شما نمی‌خواهید که اشتباه پرهزینه‌ای را مرتکب شوید.

استفاده از آسترولوژی مالی برای پیش‌بینی تغییرات بازار

یک رویکرد منطقی این است که همه داده‌های علمی و نجومی را با هم ترکیب کنید تا اطلاعات کاملی بدست آوریم. اگر داده‌ها نشان می‌دهد که قیمت کاهش می‌یابد یا ستاره‌‌‌‌ها نشان می‌دهند که اتفاقات بدی در حال وقوع است باید متناسب با شرایط تصمیم‌گیری کنید. که یا باید به فروش فکر کنید یا نگهداری دارایی. اگر داده‌ها نشان می‌دهد که همه چیز در جهتی است که شما می‌خواهید اما ستاره‌ها عملکرد برعکسی را نشان می‌دهند، پس باید تصمیم بگیرید که کدام دارایی را نگه دارید.

نمونه‌هایی از آسترولوژی مالی در حال استفاده

اعتقاد به استرالوژی مالی یک انتخاب شخصی است. در حالی که برخی رویدادها توسط حرکت خاص ستاره‌ها رخ داده است.

در زیر به برخی از نمونه‌های رویدادهایی که به وسیله حرکت ستاره‌ها رخ می‌دهد اشاره شده است.

 • سقوط رم – زمانی رخ داد که نپتون در برج ماهی بود.
 • آنفولانزای اسپانیایی 1918 و آنفولانزای خوکی 2009 – هر دو همه‌گیری زمانی رخ داد که مشتری و پلوتون در برج سرطان بودند.
 • همه‌گیری 2020 – مشتری و پلوتون در برج جدی بودند.
 • سقوط مالی 2008 – پلوتون در برج جدی بود.
آسترولوژی مالی

سخن آخر

افراد بدبین ممکن است آسترولوژی مالی را هدر دادن وقت بدانند، با این حال شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد astrology for business می‌‌تواند در تجارت و سرمایه‌گذاری نقش داشته باشد. برای کسانی که به بررسی آسترولوژی مالی می‌‌پردازند، به یاد داشته باشید که خواندن نمودارها به آن سادگی که به نظر می‌رسد نیست. همیشه داده‌های خود را با 2 یا 3 ستاره شناس معتبر بررسی کنید و آن را با داده‌های علمی موجود در پلتفرم معاملاتی خود مقایسه کنید.

اطلاعات بدون در نظر گرفتن اهداف سرمایه‌گذاری، تحمل ریسک یا شرایط مالی یک سرمایه‌گذار خاص ارائه می‌شود و ممکن است برای همه سرمایه‌گذاران مناسب نباشد. عملکرد گذشته نشان دهنده نتایج آینده نیست. سرمایه‌گذاری شامل ریسک از جمله از دست دادن احتمالی اصل سرمایه است.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

 1. من نظرم درباره. نقش سیاره. پیشبینی در ان می کنند را قبول دارم. چون در این مورد که قیمت. طلا در حال بالا رفتن است چون. قیمت. همه. پول. پایین و یا بالا. نرسا دارد در حال حاضر برای سرمایه گذاری بازار طلا بهترین راه برای. ما است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا