آموزش صرافی ارز دیجیتال

احراز هویت MoonXBT فعالیت بدون محدودیت ایرانی ها

صرافی MoonXBT اولین پلتفرم معامله گری اجتماعی (Social trading) که اخیرا به بازار ایران ورود کرده است، در جزایر کیمن حضور دارد. این صرافی در هنگ کنگ، کره جنوبی، ژاپن و ویتنام دفتر دارد. بازار اصلی مون ایکس بیتی در جنوب شرق آسیا، خاورمیانه و آمریکای جنوبی میباشد. از دست آوردهای این صرافی میتوان به حضور آن در 100 کشور و منطقه، Billion USDT +1 حجم معاملات هفتگی و بیش از 200 هزار تریدر اشاره کرد. لویید کانترکت محصول اصلی صرافی مون ایکس بیتی می باشد. همچنین دغدغه اصلی کاربران ایرانی که احراز هویت می باشد را رفع کرده است. ما در این مقاله آموزش گام به گام احراز هویت در صرافی MoonXBT را به شما آموزش خواهیم داد.

هیچ محدودیتی برای احراز هویت ایرانیان وجود ندارد

تمامی کاربران ایرانی به جز افراد زیر 18 سال مجاز به ورود به فرآیند KYC هستند. MoonXBT همان مجموعه ای از سیاست های KYC را برای کاربران ایرانی اعمال می کند که برای کاربران سایر نقاط جهان اعمال می کند.

مطلقاً هیچ ممنوعیتی برای کاربران ایرانی برای انجام KYC اعمال نخواهد شد و همچنین منع دیگری برای واریز یا برداشت کاربران ایرانی پس از گذراندن فرآیند KYC وجود نخواهد داشت.
به طور خلاصه، سیاست‌های صرافی ارز دیجیتال KYC MoonXBT بر اساس مناطق جغرافیایی متفاوت نخواهد بود، هیچ قانون متفاوت یا اضافی در مورد بازار ایران برای کاربران اعمال نخواهد شد. کاربران از سرتاسر جهان هویت و فعالیت آنها در برابر کلاهبرداری، فساد، پولشویی و تامین مالی تروریسم با همان استانداردها مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

با یک ایمیل یا شماره تلفن شروع کنید

در صرافی MoonXBT تنها برای ایجاد یک حساب کاربری توسط کاربر داشتن یک ایمیل است. یک کاربر می تواند به سادگی یک حساب کاربری با یک آدرس ایمیل قانونی برای به دست آوردن یک MoonXBT باز کند.

MoonXBT ایمنی حساب های کاربران ایجاد شده با آدرس های ایمیل با استفاده از فناوری 2FA را تضمین می کند. ایمیل شناسه کلید در MoonXBT است. تنظیمات ایمنی، فعالیت‌ها، مزایا و غیره همگی از طریق ایمیل به کاربران تحویل داده می‌شوند. البته اکیدا به کاربران توصیه می‌شود 2FA از حساب‌های ایمیل خود را فعال کنند.

آموزش احراز هویت در صرافی MoonXBT

گام اول: اگر از طریق وبسایت اقدام به ثبت نام کردید ابتدا بر روی گزینه پروفایل در بالا سمت راست و اگر از طریق اپلیکیشن صرافی MoonXBT اقدام کردید از بالا سمت چپ بر روی پروفایل خود کلیک کنید.

گام دوم: با زدن بر روی پروفایل خود، گزینه های ظاهر می شود که باید بر روی گزینه دوم Verification کلیک کنید.

احراز هویت صرافی مون ایکس بیتی
صفحه اصلی صرافی مون ایکس بیتی

گام سوم: اطلاعات فردی

گزینه اول: در این قسمت با زدن بر روی گزینه County/Region بزنید و Iran را انتخاب کنید.

گزینه دوم: در قسمت Name اسم و فامیل خود را به انگلیسی بنویسید.

گزینه سوم: در بخش Certificate نوع مدرک خود را انتخاب کنید که میتواند کارت ملی، پاسپورت و سایر مدارکی که هویت شما را نشان دهد باشد.

گزینه چهارم: در قسمت آخر هم شماره تلفن خود را وارد کنید.

گام چهارم: مشخصات و اطلاعات فردی

گزینه اول: مدرک شناسایی خود مانند کارت ملی، پاسپورت و یا سایر مدارکی که در گام سوم انتخاب کردین را بارگذاری کنید.

گزینه دوم: عکس خود را در حالی که کارت شناسایی خود و یک کاغذ با MoonXBT و تاریخ امروز دست نوشته روی آن در دست دارید، آپلود کنید.

گام پنجم: ارسال اتمام مراحل احراز هویت در صرافی Moon

در قسمت آخر هم با زدن بر روی گزینه Submit کار خود را به اتمام برسانید تا تایید شود.

مراحل احراز هویت صرافی مون ایکس
صفحه احراز هویت صرافی مون ایکس بیتی

نکته: توجه داشته باشید که از تصاویر واضح استفاده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا