آموزش ارز دیجیتالکلاهبرداری ارز دیجیتال

بررسی ارز SIZ توکن جدید علی حسنی

ارز SIZ، گسترش روزافزون ارزهای دیجیتال و کم‌تجربگی برخی سرمایه‌گذاران، زمینه‌ساز بروز تخلفاتی همچون کلاهبرداری شده است. انگیزه کسب سود سریع و عدم آگاهی کافی، موجب شده برخی افراد سودجو از این فرصت بهره‌برداری کنند. آشنایی با روش‌های رایج کلاهبرداری در عرصه رمزارزها و رعایت نکات ایمنی می‌تواند تا حد زیادی مصونیت سرمایه‌گذاران را تضمین نماید. انتخاب صرافی‌های معتبر، عدم اشتراک‌گذاری اطلاعات شخصی و مطالعه درباره پروژه‌ها پیش از سرمایه‌گذاری، از جمله راهکارهای مؤثر برای پیشگیری از کلاهبرداری‌های احتمالی است. در ادامه این مقاله، به بررسی ارز کلاهبرداری SIZ می‌پردازیم.

کلاهبرداری‌ های به ظاهر خیرخواهانه با ارز دیجیتال

امروزه کلاهبرداری‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال در فضای مجازی بسیار رایج شده‌اند. متأسفانه برخی افراد سودجو با انگیزه‌های مالی، اقدام به ارائه وعده‌های دروغین در مورد چند برابر کردن سرمایه می‌کنند تا مردم را فریب دهند.

نباید به این وعده‌های تو خالی اعتماد کرد. چرا که پشت آن‌ها معمولاً یک طرح کلاهبرداری پنهان است. همچنین باید بسیار مراقب پیام‌هایی بود که از طرف حساب‌های جعلی یا شبیه به حساب‌های معتبر ارسال می‌شوند.

همچنین کاربران باید هوشیار باشند و هرگز پول یا دارایی خود را به امید دریافت سود هنگفت، در اختیار افراد ناشناس قرار ندهند. با آگاهی و دقت کافی می‌توان از گزند این کلاهبرداری‌ها در امان ماند.

چه کسی در پشت پرده توکن SIZ قرار دارد؟

درباره فعالیت‌های اخیر علی حسنی نظرات متفاوتی وجود دارد. وی که در ابتدا با عنوان کارآفرین نوجوان شناخته می‌شد، با برگزاری کمپین‌های جذب مخاطب در اینستاگرام و وعده‌های قرعه کشی، توانست به درآمدزایی برسد.

اکنون با توجه به رونق بازار ارزهای دیجیتال، وی سیگنال‌دهی در این حوزه را آغاز کرده که البته نیازمند تخصص و آگاهی کافی است. به نظر می‌رسد قبل از هر اقدامی، تحقیق و مطالعه همه‌جانبه درباره حوزه فعالیت ضروری باشد.

در مورد فعالیت‌های اخیر علی حسنی در حوزه ارزهای دیجیتال باید با احتیاط عمل کرد.

ایجاد کانال‌های VIP با دریافت وجه و وعده سودهای کلان، می‌تواند زمینه‌ساز سوءاستفاده‌های مالی باشد. توصیه می‌شود علاوه بر بررسی دقیق سوابق و تخصص افراد، از سرمایه‌گذاری‌های بزرگ و بدون تحقیق پرهیز شود.

همواره باید مراقب شیوه‌های غیراصولی و پامپ و دامپ بود. سرمایه‌گذاری مسئولانه و مبتنی بر دانش کافی، می‌تواند از زیان‌های احتمالی جلوگیری کند. توصیه می‌شود در این زمینه‌ها از مشاوره‌های کارشناسان مستقل و متخصص استفاده شود.

اقدام اخیر علی حسنی، معرفی ارز SIZ

علی حسنی اخیراً اقدام به تبلیغ و ترویج توکن ارز دیجیتال جدیدی به نام SIZ در کانال‌های تلگرام و صفحه اینستاگرام خود کرده‌است. وی وعده سوددهی بالا از طریق سرمایه‌گذاری در این توکن نوپا را به کاربران می‌دهد و آن‌ها را تشویق به خرید SIZ می‌کند.

البته همیشه در مورد سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال به ویژه توکن‌های نوظهور، باید با دید شک و تردید و با بررسی دقیق اقدام کرد. وعده‌های سود زیاد لزوماً محقق نمی‌شود. توصیه می‌شود نسبت به تبلیغات و ترغیب‌ها دیدی انتقادی داشت و پیش از هر تصمیم سرمایه‌گذاری، مشاوره با کارشناس بگیرید.

توکن SIZ

اخیراً توکنی به نام Siz مطرح شده که ظاهراً افرادی در پس آن به دنبال کلاهبرداری هستند. این توکن همان طور که پیش‌تر اشاره شد، توسط علی حسنی معرفی و ادعا می‌شود قابلیت دستکاری دارد.

بنابر گزارش‌های موثق، 99.6٪ این توکن در اختیار خود علی حسنی و تیمش است و می‌توانند هر زمان که بخواهند، آن را مسدود کنند. ارز Siz اساساً یک توکن هانی پات (Honeypot) است، یعنی بخش اعظم نقدینگی و ذخیره این توکن در اختیار خود علی حسنی و تیم اوست.

این امر باعث می‌شود آنها بتوانند در هر زمان که بخواهند، توکن را مسدود کرده و مانع از معامله شوند و عملاً سرمایه گذاران هیچ کنترلی بر توکن ندارند.

بنابراین توصیه می‌کنیم به هیچ وجه در این طرح سرمایه‌گذاری نکنید تا مبادا قربانی یک پروژه کلاهبردارانه شوید. همچنین همیشه درباره توکن‌ها تحقیق کافی داشته باشید.

کانال تلگرام علی حسنی و توضیحات ترغیب‌آمیز وی در خصوص خرید ارز SIZ

با مراجعه به کانال تلگرام علی حسنی، متوجه تبلیغات گسترده و بی‌پایه‌ای در مورد توکن SIZ می‌شویم. این تبلیغات با وعده‌های توخالی و بدون مبنای واقعی، در پی ترغیب مردم به سرمایه‌گذاری در این توکن مشکوک هستند.

با مطالعه این تبلیغات، متوجه می‌شویم که ادعاهایی مبنی بر سودآوری بالا و سریع، قیمت‌های غیرواقعی و جذاب، و پیش‌بینی رشدهای نجومی بدون هیچ پشتوانه و مبنایی در آن‌ها مطرح می‌شود.

بنابراین به منظور جلوگیری از ضرر مالی و سرمایه‌گذاری در یک طرح مشکوک، توصیه می‌کنیم که هرگز تحت تاثیر این تبلیغات فریبنده قرار نگیرید و در این توکن سرمایه‌گذاری نکنید.

در ادامه، به چند نمونه از این تبلیغات می‌پردازیم:

ویس اول

رفقای نازنینم قربون شکل ماهتون بشم آقا اولم امیدوارم هرجا که هستید حالتون عالی باشه دوماً اینکه متشکرم از این همه لطف و محبتی که من توی دایرکت دارید و نکته سوم اینکه خدا را شکر می‌کنم که می‌تونم اینجا اطلاعاتی که دارم رو با شما هم به اشتراک بذارم که بتونم کمک بکنم که شما هم بیشتر پول در بیارید طبق قول و وظیفه‌ای که دارم انجام میدم چون من بازم تکرار می‌کنم رفقا ما اینجا به کسی چیزی نمی‌فروشیم هر چیزی هم که اینجا می‌زارم وظیفه هستش قول دادم به اون عده‌ای که می‌تونم کمک بکنم که بیشتر پول در بیارن کمک بکنم که با اطلاعاتی که دارم بتونم اون‌ها هم پول در بیارم و اما کسایی که در مورد SIZ سوال دارن اجازه بدید من توی ویس بعدی یه ویس مفصل می‌ذارم یه سری اطلاعات تکمیلی در رابطه باهاش بهتون میدم که کامل متوجه باشن اون کسایی که سؤال دارن حالا امیدوارم که اون کل اون سوالایی هم که حالا من تا جایی که دیدم توی دایرکت همه رو جواب بدم پشت همدیگه که دیگه سؤالی باقی نمونه اجازه بدید من تو ویس بعدی همه مطالبو توضیح میدم و بهتون میگم که داستان از چه قراره

علی حسنی

اولین نقل قول و ویس از علی حسنی در خصوص ارز SIZ، حاوی نکات مثبت و منفی زیر است:

نکات مثبت

 • ابراز محبت و احترام به مخاطبین
 • علاقه‌مندی به به اشتراک‌گذاری اطلاعات و کمک به دیگران
 • وعده‌های مبنی بر ارائه اطلاعات کامل و شفاف در آینده

نکات منفی

 • عدم ارائه جزئیات و اطلاعات کافی در مورد SIZ
 • وعده‌های کلی مبنی بر کسب سود بالا
 • فقدان شواهد و مدارکی برای اثبات ادعاها
 • استفاده از القائات عاطفی بجای استدلال منطقی
 • عدم توضیح در مورد ریسک‌ها و چالش‌های احتمالی

به نظر می‌رسد در این متن، کلی‌گویی‌ها و وعده‌های توخالی بیش از اطلاعات شفاف و مستدل وجود دارد.

ویس دوم

حال به دومین ویس علی حسنی می‌پردازیم:

و اما بریم سراغ توضیحاتی که بهتون گفته بودم رفقا ببینید رفقا من یه توضیح در مورد کلاً این ارز بهتون بدم بچه‌ها ببینید این یه پروژه‌ای هستش که قیمت این ارز همیشه یک دلاره نه پایین‌تر میره نه بالاتر یعنی هر کسی هر مقداری که پول روی این ارز بذاره همون لحظه می‌تونه همون مقدار خودشو بکشه بیرون در نتیجه هیچ ضرری این پروژه برای هیچکس نداره یعنی پروژه ارز برای هیچکس حتی یه یک دلاری هم ضرر نداره پس نکته‌ای که وجود داره اینجا اینه که این اولین حسن یه پروژه هستش که مثال می‌زنم وقتی یه نفر میره واردش میشه میگه خب آقا من هیچ ضرری ندارم چرا چون مثل تتر می‌خرم می‌ذارمش کنار توی والتم و هر موقع هم که بخوام ازش می‌تونم خارج بشم اما نکته سودش به چه صورته نکته مهم‌ترش ببین رفقا عرض سیز به کسایی که هلدر واقعیش هستند ریوارد میده این ریواردم به صورت رندوم صرفاً نیستش الان دیگه به صورت قطعیه الان خیلی از شما عزیزان دل که اینجا هستین و دارین صدای منو می‌شنوین قطعاً ریوارد خودتون دریافت کردین حداقل من حالا اون کسایی که نتیجه گرفته بودن و ویدیوهاشونو محبت کرده بودن برای من فرستاده بودن توی بخش پشتیبانی‌مون رو اینجا گذاشتم حالا مجدداً هم هر کسی که نتیجه گرفته لطفاً اون ویدیو نتیجه خودش هر آنچه که هست محبت کنید برای ما بفرسته تا ما هم به جاش فرصت‌های بهتری که هستش توی مارکت رو بهشون معرفی بکنیم و اون قلقای خاص رو بهشون بگیم که بیشتر بتونن پول در بیارن اما داستان سود کردن از چه قراره اینو تو ویس بعدی مجدد توضیح میدم بیاید تو ویس بعدی میگم.

علی حسنی

در متن ارائه شده از ویس علی حسنی، نکات زیر قابل بررسی است:

 • ادعای عدم وجود هیچ ریسکی برای سرمایه‌گذاران کاملاً بی‌پایه و اساس است و نشان‌دهنده عدم شفافیت کافی است. هیچ سرمایه‌گذاری بدون ریسک نیست.
 • اشاره به پرداخت ریوارد به صورت تصادفی و بدون هیچ توضیح و شفافیتی در مورد نحوه محاسبه آن، قانع‌کننده نیست.
 • تنها اشاره‌ای که به سودآوری شده، وعده ارائه توضیحات بیشتر در آینده است که خود نشان از فقدان اطلاعات کافی دارد.
 • هیچ سند و مدرک موثقی دال بر سودآوری ارائه نشده است.

به نظر می‌رسد در مجموع، ادعاهای مطرح‌شده در این متن فاقد پشتوانه کافی بوده و صرفاً بر اساس وعده‌های کلی استوار است.

ویس سوم

حال به سومین ویس علی حسنی در خصوص ارز SIZ می‌پردازیم:

پس من یه بار خلاصه بار خدمتتون عرض بکنم دوستان که روند از چه قراره شما میری ۱۰۰۰ دلار SIZ می‌خری توی والت خودت توی سیف پل هولدش می‌کنی هر لحظه‌ای که دلت بخواد می‌تونی بفروشی و ازش خارج بشی اما کسی که این مبلغ رو می‌خره و توی والتش هولد می‌کنه به زودی همونطور که خیلیاتون نتیجه گرفتید به زودی همین مبلغ توی والتش به جای هزار تا SIZ میشه ۲۰۰۰ تا سیز یعنی مثلاً ۱۰۰۰ تا یهو ریوارد دریافت می‌کنه وقتی که هزار تا ریوارد دریافت می‌کنه یعنی ۱۰۰% سود کرده بعدشم که وقتی سود می‌کنه می‌تونه پولشو بکشه بیرون و خارج بشه ولی اگر میخواد سود بکنه و سود خودشو برداشت بکنه باید مبلغ خودش رو اونجا هولد بکنه می‌تونه پول پولی که خودت گذاشتی رو برداری ولی خب اگه می‌خوای مثلاً سود بکنی باید اون پولتون رو اونجا نگه داری میتونی میگم یعنی من می‌خوام باز اینجا توضیح بدم شما هر لحظه که دلت بخواد می‌تونی کل مبلغی که خودت گذاشتی رو خارج بکنی فقط اگه زود ازش خارج بشی سودتو نمی‌تونی برداری اشکال نداره حالا یکی آقا اصلاً پولشو نیاز داره میخواد خارج بشه از یه پروژه اشکال نداره خارج می‌شه ضرر نمی‌کنه سودم نمی‌کنه ولی کسی که پولشو اونجا نگه می‌داره و توی سیف پل خودش نگه می‌داره ۱۰۰ قطعیه دوستان من تکرار می‌کنم ۱۰۰ قطعی پولش ۲ برابر خواهد شد فقط تنها نکته‌ای که وجود داره اینه که شما باید سیز رو بخرین و توی والت خودت هولد بکنی هیچ کار خاص دیگه‌ای نمی‌خواد انجام بدی منتظر ویدیوهای نتایج عزیزانی هم که تا به الان پولشون دو برابر شده و سودهای خفن و چشمگیری از طرف SIZ دریافت کردن هم همینجا باشید که ویدیوهاشون همین جا برای شما هم گذاشته خواهد شد باز هم تکرار می‌کنم رفقا اگر صبر کنید ز قوره حلوا سازید فقط هولد بکنید منتظر سودای خفنش که پشت سر همدیگه داره به خیلیاتون می‌ده باشید ارادت می‌ترکونیم در کنار همدیگه مخلصیم.

علی حسنی

در متن ارائه شده، نکات زیر قابل توجه است:

 • وعده سود صد درصدی و قطعی بدون ارائه هیچ دلیل و مستندی، کاملاً غیرواقعی و غیرمنطقی به نظر می‌رسد.
 • صرفاً اشاره به دریافت سودهای چشمگیر توسط برخی افراد بدون ارائه مدرک، نمی‌تواند مبنای محکمی برای تصمیم‌گیری باشد.
 • توصیه می‌شود به جای تکیه بر القائات عاطفی، حتماً شواهد و مستندات کافی از جمله صورت‌های مالی حسابرسی شده ارائه شود تا افراد بتوانند تصمیم آگاهانه‌ای بگیرند.
 • هر فرصت سرمایه‌گذاری باید با در نظر گرفتن ریسک‌های احتمالی و بررسی دقیق همه جوانب مورد ارزیابی قرار گیرد.

در مجموع برای اطمینان بیشتر سرمایه‌گذاران، اطلاعات شفاف‌ و جامعی ارائه نشده است.

ویس چهارم

و در نهایت به آخرین نقل قول و ویس از علی حسنی، در خصوص ارز SIZ می‌پردازیم:

رفقای نازنینم عزیز دلم که از من سوال می‌کنن چطوری می‌تونیم ارز سیز رو بخریم که این سود را به صورت قطعی به دست بیاریم تنها کاری که باید شما انجام بدید اینه عرض سیز رو همین الان برید داخل کیف پول سیف پل خودتون دقت بکنید دوستان داخل هم بخرید که قشنگ متوجه ریواردهایی که ازش دریافت می‌کنید بشید یعنی متوجه سودهایی که ازش می‌گیرید بشید برید همین الان آموزش سیف داخل همین کانال پین شده و همه آموزش پنکیک سواپ هم داخل همین کانال پین شده آموزش خرید بی‌ام‌بی یا usd بر بستر شبکه آموزش نیاز دارین آموزش خرید بی‌ام‌بی آموزش خرید خدمت شما عرض شود از پنکیک سواپ و آموزش ساخت کیف پول شما برو این سه تا آموزشی که همین جا توی همین کانال پین شده رو ببین اگر سوالی داری و جدای از اون این پیامی که الان براتون ریپلای کردم آدرس کانترکت ارز سیز هستش به اندازه مبلغ ۱۰۰۰ دلار داخل والت بخند و هولدش بکن هر لحظه‌ای هم که دوست داشتی یعنی هر لحظه‌ای که دوست داشتی می‌تونی ازش خارج بشی اما کسایی که هولدش می‌کنن من باز تکرار می‌کنم ۱۰۰ قطعی پولشون دو برابر میشه حالا من ویدیو نتایجی ام که دارن سود می‌کنن رو اینجا حتماً پشت همدیگه از این به بعد خواهم گذاشت پس کسی اگه می‌خواست سود بکنه این بهترین فرصتیه که من الان می‌تونم به شما معرفی بکنم خودم دارم استفاده می‌کنم حالا اگر کسی هم دوست داره استفاده بکنه این چیزی هستش که خفنه کسایی هم که دارن سود می‌کنن حتماً ویدیو نتایجشون رو اینجا من می‌ذارم اینا رو دارم میگم که فردا نیاید بگید آقا علی تک خور بود نیومد به ما نگفت بازم تکرار می‌کنم ارز سیز برای هیچکس رفقا ضرر نداره ارز فقط سود داره چرا چون همیشه قیمتش یه دلاره اما کسایی که هولدش می‌کنن قطعاً سود خودشم یعنی سود خودشونم از داخلش برداشت می‌کنن با استفاده از آدرس کانترکت بالا برید چیز رو از پنکیک سواپ بخرید آموزش پنکیک سواپ و خرید بی‌ام‌بی و آموزش ساخت کیف پول سیف هم داخل همین کانال پین شده یعنی برای یادگیری آموزش‌های لازم به ترتیب روی هشتگ‌های زیر ضربه بزنید کامل پین شده بخرید هولدش بکنید منتظر یه معجزه یهویی خیلی خیلی یهویی و به زودی توی والت خودتون باشید هر کسی هم که پولش دو برابر بشه محبت بکنه به ما توی بخش پشتیبانی پیام بدین و ویدیو نتیجه خودش رو بفرسته می‌ترکونیم با همدیگه عاشقتونم شک نکنید که کلی اتفاقای خفن خفن خفن برای تک تکتون تو راهه این فرصت هم دارم اینجا بهتون میگم و باز هم یه بار دیگه هم روش چون سوال داشتید تاکید کردم که دیگه فردا کسی نیاد بیاد بگه آقا علی به ما توضیح نداد من همه توضیحات لازم رو اینجا خدمتتون گفتم همین الانم برو بخر هولدش کن بزارش توی گوشه والت خودت توی سیف بمونه و منتظر یه سود قطعی دو برابری توی والت خودت باشی ارادت

علی حسنی

متن ارائه شده فاقد اطلاعات کافی و مستندات لازم برای اثبات ادعاهای مطرح شده است.

چند نکته:

 • وعده سود دو برابر بدون ارائه مدارک و صورت‌های مالی حسابرسی‌شده، قابل اعتماد نیست.
 • وعده سود ۱۰۰٪ قطعی، کاملاً غیرمنطقی و غیرواقعی به نظر می‌رسد. هیچ‌گونه سرمایه‌گذاری‌ای بدون ریسک نیست.
 • صرف اشاره به سودهای افراد دیگر بدون ارائه مدارک و مستندات کافی، نمی‌تواند مبنای تصمیم‌گیری باشد.
 • ادعای عدم وجود هیچ ریسکی، غیرمنطقی و غیرواقعی است.
 • استفاده از القائات عاطفی به جای ارائه دلایل منطقی و استدلال‌های احساسی و تحریک عواطف بجای ارائه دلایل منطقی و شواهد عینی، می‌تواند گمراه‌کننده باشد.

بهتر است به جای تکیه بر وعده‌های کلی، اطلاعات جامع و شفافی از قبیل صورت‌های مالی، گزارش‌های فنی، تیم متخصص و … ارائه شود تا افراد بتوانند تصمیم آگاهانه‌ای بگیرند. همچنین توضیح در مورد ریسک‌های احتمالی نیز حائز اهمیت است.

🛑نکته مهم

تمام متن‌ها و نقل قول‌های نوشته شده از علی حسنی در خصوص ارز SIZ، عیناً مطابق با ویس‌های وی می‌باشند و در نوشتار آن‌ها، هیچ دخالتی از سمت ایران‌ریچ صورت نگرفته است. بنابراین اگر در نقل قول‌ها موارد غیر منطقی و وعده‌های پوچ داده شده، از سمت ایران‌ریچ نبوده و قصد ما از ارائه‌ی آن‌ها، تنها آشناییت شما عزیزان در خصوص این ارز کلاهبرداری می‌باشد.

جمع بندی

در این مقاله به بررسی ارز SIZ پرداختیم و گریزی هم به صحبت‌های بنیان‌گذار آن، علی حسنی زدیم. در صحبت‌های علی حسنی، بدون ارائه هرگونه مستندات و شواهدی، به طور مکرر وعده‌ی سود دو برابر قطعی داده شده است. این ادعا فاقد منطق و قابل اعتماد نیست. تنها مبنای ادعای سودآوری، ارجاع به آموزش‌ها و ویدیوها است که نمی‌تواند جایگزین اسناد و مدارک مالی و فنی باشد.

ادعای نبود هیچ‌گونه ریسکی برای سرمایه‌گذاران کاملاً غیرواقعی و غیرقابل قبول است. به طور کلی از القائات عاطفی به جای استدلال منطقی و ارائه شواهد استفاده شده است.

در مجموع، اطلاعات و مستندات کافی برای اثبات مشروعیت و سودآوری این توکن ارائه نشده است. توصیه می‌شود هرگز بدون بررسی دقیق و اطمینان، در چنین فرصت‌هایی سرمایه‌گذاری نشود.

5/5 - (4 امتیاز)

مهدی سعادت

مهدی سعادت هستم، 23 ساله، یک مهندس جوان و با استعداد که تحصیلات مقطع کارشناسی خود را در رشته برق و گرایش مخابرات در دانشگاه صنعتی اصفهان به پایان رسانده ام. در کنکور ارشد نیز رتبه 45 را کسب کرده ام که شروع تازه‌ای برای زندگی من می‌باشد. از کودکی به نوشتن و ادبیات علاقه‌مند بودم و این علاقه را نیز هنوز حفظ کرده‌ام.. همچنین به عنوان یک مهندس جوان، عاشق حوزه مهندسی برق و مخابرات می‌باشم و در این زمینه‌ها تلاش می‌کنم تا دانش خود را گسترش دهم. طبیعت‌گردی، عکاسی و ویرایش عکس از طریق نرم‌افزارهایی مثل فتوشاپ نیز از سرگرمی‌های مورد علاقه من می‌باشد. در سال‌های اخیر نیز به حوزه ارزهای دیجیتال و NFT نیز گرایش پیدا کرده‌ام و به طور جدی به مطالعه و تحقیق در این زمینه مشغول هستم. مهدی سعادت یک جوان با انگیزه، پر از استعداد و دارای علایق گوناگون است که پیشرفت‌های زیادی در آینده خواهد داشت! مرسی از اینکه همراه من هستید.
اشتراک در
اطلاع از
guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ایران‌ریچ این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

4 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
4
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x