آموزش صرافی ارز دیجیتالآموزش صرافی بینگ ایکسصرافی خارجی ارز دیجیتال

UID در صرافی بینگ ایکس چیست؟ کاربرد UID در BingX

UID در صرافی بینگ ایکس مخفف عبارت Unique Identifier به معنی شناسه منحصر به فرد است. این عبارت به شناسه‌ای اشاره دارد که به صورت یکتا برای هر موجود، شی، کاربر یا عنصر دیگری استفاده می‌شود. UID به عنوان یک شناسه منحصر به فرد برای هر عنصر استفاده می‌شود تا در همه فعالیت‌ها و تراکنش‌ها به آن اشاره شود و هرگونه تغییر، تقلب یا تلاش برای تقلید را تشخیص دهد. از UID در صنایع مختلفی مانند فناوری اطلاعات، حوزه بانکی، صنعت، سیستم‌های مدیریت منابع سازمانی و غیره استفاده می‌شود.

چنانچه علاقمند به ثبت نام در این صرافی را دارید، می‌توانید از کد تخفیف ۵۰% کارمزد معاملات به صورت اختصاصی وبسایت ایران ریچ استفاده کنید.

کد ثبت نام 50% تخفیف: 7YMEOQIC

معرفی صرافی بینگ ایکس BingX

صرافی BingX بینگ ایکس یک صرافی ارز دیجیتال است که در سال 2018 در کشور سنگاپور تأسیس شد. بینگ ایکس BingX در حال حاضر در بیش از 100 کشور جهان فعالیت می‌کند و یکی از محبوب‌ترین و معتبرترین صرافی‌های ارز دیجیتال در آسیا است.

صرافی بینگ ایکس (BingX) یک صرافی ارزهای دیجیتال است که به کاربران امکان می‌دهد ارزهای دیجیتال را خرید و فروش کنند، تراکنش‌های مالی انجام دهند و از خدمات متنوعی که این صرافی ارائه می‌دهد بهره مند شوند. بینگ ایکس BingX بر روی تکنولوژی بلاکچین متمرکز و توکن‌های قابل تبادل بنا شده است و به عنوان یکی از صرافی‌های قدرتمند در دنیای ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود.

معرفی صرافی بینگ ایکس BingX
معرفی صرافی بینگ ایکس BingX

صرافی بینگ ایکس BingX یک پلتفرم بین‌المللی آنلاین برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال است. این صرافی با ارائه خدمات مفید و کارآمدی نظیر سوشال تریدینگ، به کاربران امکان می‌دهد تا معاملات خود را انجام داده و از تجربیات و استراتژی‌های معامله‌گران حرفه‌ای کپی کنند. این روش به نام “کپی تریدینگ” (Copy Trading) شناخته می‌شود. در این روش، معامله‌گران حرفه‌ای معاملات خود را در صرافی انجام می‌دهند و کاربران تازه وارد می‌توانند با دنبال کردن معاملات و استراتژی‌های آنان، به سهولت به معاملات موفق دست پیدا کنند. این روش به منظور کاهش ریسک و افزایش سرعت و دقت در تصمیم‌گیری، بسیار مورد توجه قرار دارد و به عنوان یک راه‌کار موثر برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود.

UID چیست؟

UID مخفف Unique Identifier به معنای شناسه منحصر به فرد است. Unique Identifier (UID) یک کد منحصر به فرد است که برای شناسایی یک شخص یا اکانت استفاده می‌شود.

UID چیست؟ Unique Identifier
UID چیست؟ Unique Identifier

کاربردهای UID

UID ها کاربردهای مختلفی دارند و در موارد مختلفی استفاده می‌شوند، از جمله:

 • شناسایی: UID ها برای شناسایی یک شخص یا اکانت استفاده می‌شوند. به عنوان مثال، UID یک کارت اعتباری برای شناسایی کارت و صاحب آن استفاده می‌شود.
 • مدیریت: برای مدیریت یک شی یا شخص استفاده می‌شوند. به عنوان مثال، UID یک حساب کاربری برای مدیریت دسترسی کاربر به یک سیستم استفاده می‌شود.
 • امنیت: برای افزایش امنیت یک شی یا شخص یا اکانت استفاده می‌شوند. به عنوان مثال، UID یک دستگاه برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به دستگاه استفاده می‌شود.

انواع UID

شناسه UID در انواع مختلفی وجود دارند، از جمله:

 • UID‌ های عددی: نوع عددی که از اعداد تشکیل شده‌اند. به عنوان مثال، UID یک کارت اعتباری یک کد ۱۶ رقمی است.
 • UID های حروفی: نوع حروفی که از حروف و اعداد تشکیل شده‌اند. به عنوان مثال، UID یک حساب کاربری در یک وب سایت ممکن است یک کد ترکیبی از حروف و اعداد باشد.
 • UID های تصادفی: UID های تصادفی به صورت تصادفی تولید می‌شوند. به عنوان مثال، UID یک دستگاه ممکن است یک کد تصادفی ۲۰ رقمی باشد.

UID در صرافی بینگ ایکس

UID در صرافی بینگ ایکس، یک کد 7، 8 یا 9 رقمی است (با توجه به قدیمی و جدید بودن کاربر) که به هر کاربر پس از ثبت نام در صرافی اختصاص داده می‌شود. این کد برای شناسایی و مدیریت حساب کاربری و انتقال دارایی در صرافی استفاده می‌شود.

پیدا کردن UID اکانت

برای پیدا کردن UID خود باید روی عکس خود در برنامه بینگ ایکس BingX کلیک کنید و وارد پروفایل خود شوید. شناسه UID شما، زیر نام کاربری شما در پروفایل شما قابل مشاهده است و می‌توانید با کلیک روی آن، UID خود را کپی کنید.

کاربرد UID در BingX

شناسه UID در صرافی بینگ ایکس برای انتقال یک دارایی از اکانتی به اکانت دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کارایی به شما این امکان را می‌دهد که بدون پرداخت هیچ کارمزدی، یک دارایی را از اکانت خود به اکانت شخصی دیگر در صرافی بینگ ایکس BingX انتقال دهید.

 • برای انتقال یک دارایی از اکانت خود به اکانتی دیگر باید از قسمت دارایی‌ها (Assets)، به قسمت Withdraw (برداشت) بروید.
انتقال یک دارایی از اکانتی به اکانت با استفاده از UID در BingX
انتقال یک دارایی از اکانتی به اکانت با استفاده از UID در BingX
 • سپس ارز و دارایی مورد نظر خود را انتخاب کنید.
استفاده از UID در BingX برای انتقال یک دارایی از اکانتی به اکانت
استفاده از UID در BingX برای انتقال یک دارایی از اکانتی به اکانت
 • در صفحه جدید باید روی گزینه Internal Transfer (انتقال داخلی) کلیک کنید.
انتقال یک دارایی از اکانتی به اکانت با استفاده از UID در BingX
انتقال یک دارایی از اکانتی به اکانت با استفاده از UID در BingX
 • در صفحه مربوط به انتقال داخلی (Internal Transfer)، باید ابتدا مقدار دارایی و UID اکانتی که می‌خواهید به آن انتقال دهید را مشخص کنید.
انتقال یک دارایی از اکانتی به اکانت با استفاده از UID در BingX
انتقال یک دارایی از اکانتی به اکانت با استفاده از UID در BingX
 • سپس در پایان روی گزینه Withdraw کلیک کنید و انتقال خود را تکمیل کنید.

نکات بسیار مهم در استفاده از UID برای انتقال دارایی

 • حداقل دارایی برای انتقال، 1 دلار (USDT) می‌باشد.
 • حداکثر مقدار دارایی برای انتقال 50.000 دلار (USDT) در هر 24 ساعت می‌باشد. البته این مقدار برای اکانت‌های غیر احراز هویت شده است و برای اکانت‌های احراز هویت شده، حداکثر تا 5.000.000 می‌توانید در هر 24 ساعت انتقال دهید. برای دریافت دارایی از شخصی دیگر هم دقیقا همین حداکثر وجود دارد.
 • حتما از صحیح بودن UID اطمینان کامل حاصل کنید. زیرا در صورتی که UID را اشتباه وارد کنید دیگر امکان برگشت دارایی شما وجود ندارد.

چنانچه علاقمند به ثبت نام در این صرافی را دارید، می‌توانید از کد تخفیف ۵۰% کارمزد معاملات به صورت اختصاصی وبسایت ایران ریچ استفاده کنید.

کد ثبت نام 50% تخفیف: 7YMEOQIC

UID در صرافی بینگ ایکس مخفف عبارت Unique Identifier به معنی شناسه منحصر به فرد است.
UID در صرافی بینگ ایکس مخفف عبارت Unique Identifier به معنی شناسه منحصر به فرد است.

نتیجه‌گیری و جمع‌بندی

در این مقاله، به مفهوم و کاربرد UID در صرافی بینگ ایکس پرداختیم. UID در صرافی بینگ ایکس به معنای شناسه یکتا کاربران است که برای شناسایی دقیق و امن آن‌ها در این صرافی استفاده می‌شود. با استفاده از UID، هر کاربر به صورت یکتا شناسایی می‌شود و اطلاعات و تراکنش‌های او در صرافی ثبت و پیگیری می‌شوند. کاربرد UID در صرافی بینگ ایکس بسیار اهمیت دارد. این شناسه یکتا به عنوان معیار اصلی برای شناسایی کاربران در سیستم استفاده می‌شود.

با استفاده از UID، امکان ایجاد حساب کاربری، ورود به حساب، انجام تراکنش‌ها و مدیریت اطلاعات کاربران فراهم می‌شود. همچنین، با استفاده از UID می‌توان تراکنش‌ها را به صورت دقیق پیگیری کرده و امنیت اطلاعات کاربران را تضمین کرد. به طور کلی، UID در صرافی بینگ ایکس به عنوان یک شناسه یکتا برای شناسایی و مدیریت کاربران استفاده می‌شود و اهمیت بالایی در امنیت و عملکرد صرافی دارد. با استفاده از UID، صرافی بینگ ایکس می‌تواند به صورت دقیق و امن با کاربران خود در ارتباط باشد و تراکنش‌ها را به خوبی مدیریت کند.

UID در صرافی بینگ ایکس برای انتقال یک دارایی از اکانتی به اکانت دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کارایی به شما این امکان را می‌دهد که بدون پرداخت هیچ کارمزدی، یک دارایی را از اکانت خود به اکانت شخصی دیگر در صرافی بینگ ایکس BingX انتقال دهید.

سوالات متداول

UID در صرافی BingX چیست؟

UID در صرافی بینگ ایکس مخفف عبارت “Unique Identifier” است که به معنی “شناسه یکتا” یا “شناسه منحصر به فرد” می‌باشد.

شناسه UID در صرافی بینگ ایکس چه کاربردی دارد؟

UID در صرافی بینگ ایکس برای شناسایی یکتا و اختصاصی هر کاربر به‌کار می‌رود و از آن برای انتقال داخلی دارایی بین اکانت شما و اکانتی دیگر استفاده می‌شود.

چگونه یک UID در صرافی بینگ ایکس ایجاد می‌شود؟

UID در صرافی بینگ ایکس به‌طور خودکار برای هر کاربر تولید و اختصاص داده می‌شود. می‌توانید آن را در پروفایل کاربری خود مشاهده کنید.

چگونه می‌توانم UID خود در صرافی BingX را ببینم؟

UID شما در صفحه پروفایل حساب کاربری در صرافی بینگ ایکس قابل مشاهده است.

آیا می‌توانم UID در صرافی بینگ ایکس را تغییر دهم؟

خیر، UID در صرافی BingX یک کد ثابت است که پس از ثبت نام در صرافی تغییر نمی‌کند.

آیا UID در صرافی بینگ ایکس برای صرافی‌های دیگر نیز معتبر است؟

خیر، UID در صرافی بینگ ایکس یک کد منحصر به فرد است. UID شما برای صرافی‌های دیگر معتبر نیست.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک در
اطلاع از
guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ایران‌ریچ این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

2 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x