coinex register
مفاهیم پایه ترید

لانچ پول (Launch pool) و لانچ پد (Launchpad) چیست؟ بررسی کامل دو روش درآمد زایی از بایننس

صرافی بایننس دریایی بی کران از روش های در آمد زایی را در اختیار کاربران قرار داده است. یکی از بزرگ ترین مزایای این صرافی، بخش های مختلف آن برای در آمدزایی می باشد. تمامی کاربران صرافی بایننس از روش های مختلفی از جمله لانچ پول و لانچ پد می توانند به روش های مختلفی کسب در آمد کنند. در این مقاله قصد داریم تا به صورت جامع و کامل این دو بخش درآمدزایی را برای شما دوستان عزیز بررسی کنیم تا شما نیز بتوانید از آن ها استفاده کنید.

بخش کسب درآمد بایننس ( Binance Earn)

کسب درآمد بایننس

در بخش کسب درآمد بایننس، شما می توانید با قفل کردن سرمایه خود یا به اصطلاح استیک کردن آن در مدت زمان های مختلف سود های مختلفی کسب کنید. استیک کردن سرمایه در این بخش 3 قسمت دارد”

Flexible terms

استیک کردن در این بخش به این معناست که شما ارز دیجیتال خود را استیک می کنید و سود های خود را به صورت آنی دریافت می کنید و هر زمان که بخواهید می توانید آن ها را برداشت کنید. محدودیت زمانی برای برداشت های شما تعیین نشده و می توانید هر زمان که تصمیم گرفتید، سرمایه خود را از حالت استکینگ در بیاورید.

بخش Flexible

به عنوان مثال در عکس بالا استیکینگ دلار تتر را انتخاب کرده ایم. همانطور که می بینید می توانید از استیک کردن این ارز به مدت یک هفته، 6 درصد سود سالیانه دریافت کنید.

این سود یه صورت روزانه بسیار ناچیز می باشد، اما قابلیت خارج کردن پول به صورت آنی در اختیار شما می باشد.

Fixed terms

در این بخش سرمایه شما به مدت مشخص شده ای بلوکه می شود و پس از آن سود پول شما واریز خواهد شد. این قسمت سود های بیشتری نسبت به قسمت Flexible دارد.

بخش Fixed

در این قسمت سود های بالاتر به دلیل بلوکه شدن سرمایه شما در یک مدت خاص می باشد. به عنوان مثال در عکس بالا می توانید با 7 روز استیک کردن دلار تتر 6.31% سود سالیانه دریافت کنید.

High-Risk products

این قسمت استیک کردن سرمایه با ریسک بالا می باشد. بایننس در این قسمت به کاربران خود هشدار داده است که محصولات این قسمت ریسم بالایی برای سرمایه گذاری دارد. اما همراه با ریسک بالا این قسمت سود های بیسنری را نیز به سرمایه شما اختصاص می دهد.

بخش سرمایه گذاری با ریسک بالا

همانطور که می بینید می توانید با ریسک بالا سرمایه خود را در این قسمت نیز بلوکه کنید. سود این قسمت تقریبا دو برابر دو قسمت قبلی می باشد با تفاوت اینکه ریسک بالاتری دارد. سرمایه گذاری در این بخش از بایننس به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود. ریسک از دست دادن سرمایه بسیار بالا می باشد.

لانچ پول (Launchpool)

بایننس بخشی را به نام لانچ پول را برای کاربران خود در نظر گرفته است که می توان در آن با استیک کردن ارز های مختلفی از جمله BNB در فرایند فارمینگ برخی ارز ها شرکت کرد.

بخش لانچ پول بایننس

همین طور که در عکس بالا مشاهده می کنید، می توانید در فرایند فارمینگ ارز های مشخص شده در عکس در این تاریخ شرکت کرده و به ازای استیک کردن BNB و یا ارز های دیگری که بایننس معرفی کرده است، ارز مورد نظر را فارم کنید.

سود های بخش لانچ پول بسیار امن و خوب می باشد و در صورت استیک کردن مقدار قابل توجهی از ارز های مختلف از جمله BNB، ارز جدید به دست بیاورید. هرچه میزان سرمایه بلوکه شده شما بیشتر باشد، از ارز مورد نظر بیشتر دریافت خواهید کرد.

استیکینگ در لانچ پول

در تصویر بالا ارز ALICE برای فارمینگ انتخاب شده است که به وسیله استیک کردن BNB می توان این ارز را فارم کرد. مدت زمان، حجم، درصد سود سالیانه، مقدار BNB استیک شده و کل ارز های تعلق گرفته به کاربران را نشان می دهد.

شما هر زمان که بخواهید می توانید ارز خود را از حالت استیکینگ در بیاورید و همچنین جایزه های خود را نیز می توانید هر زمان که مایلید با گزینه CLAIM REWARDS برداشت کنید.

لانچ پد (Launchpad)

بخش لانچ پد همانند عرضه اولیه در بورس ایران می باشد. بایننس عرضه اولیه ارز های خود یا به اصطلاح توکن های ICO را اعلام می کند و کاربران فرصت شرکت و سرمایه گذاری در آن ها را دارند. متاسفانه این بخش نیاز به احراز هویت در بایننس دارد و کاربران ایرانی قادر به استقاده از این بخش نمی باشند.

همانطور که مشاهده می شود تاریخ عرضه این ارز ها در کنار آن ها مشخص می باشد و با شرکت در قرعه کشی آن ها در صورت برنده شدن می توان آن ها را به دست آورد. این دسته از ارز ها پس از لیست شدن به سرعت رشد می کنند و برای سرمایه گذاری عالی می باشند. هرچه مقدار بیشتری سرمایه گذاری کنید، شانس بیشتری برای برنده شد در قرعه کشی خواهید داشت.

سوالات متداول

3.4/5 - (9 امتیاز)

آرون گروپ

سهند سیاح

شناخت بازار های مالی مختلف، شما را با بُعد جذابی از دنیای کسب درآمد آشنا خواهد کرد. صرافی ها و بازار های مالی مختلف می تواند ساعت ها از وقت شما را به بهترین شکل ممکن پر کند. من به عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ ایران ریچ، آماده آموزش تک تک این مبانی لذت بخش به شما کاربران عزیز می باشم. + کارشناس بازار های مالی + مسلط بر تمامی بخش‌های صرافی‌های مختلف در زمینه ارزهای دیجیتال + مشاور در زمینه کسب درآمد دلاری در بخش‌های مختلف بازارهای مالی + مسلط به تحلیل بازارها به دو زبان انگلیسی و فارسی + مشاور در زمینه مدیریت سرمایه و سرمایه‌گذاری امن دیجیتالی

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا