آموزش صرافی ارز دیجیتالآموزش صرافی مکسیصرافی خارجی ارز دیجیتال

دریافت کد رفرال صرافی مکسی MEXC

کد رفرال صرافی مکسی، آیا می‌دانستید که می‌توانید با معرفی سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال به دوستانتان، علاوه بر کسب سود از معاملات خودتان، درآمدی از معاملات آن‌ها نیز به دست آورید؟

این امکان را صرافی‌های ارز دیجیتال مانند مکسی برای شما فراهم کرده‌اند. شما می‌توانید با ارائه کد منحصر به فرد خود به دوستانتان، آن‌ها را به استفاده از خدمات این صرافی‌ها ترغیب کنید.

سپس هر بار که دوستانتان اقدام به خرید یا فروش ارزهای دیجیتال می‌کنند، شما می‌توانید درصدی از کارمزد آن‌ها را به عنوان درآمد اضافه، دریافت نمایید.

این کار به «معرفی و دعوت دوستان» یا «رفرال» معروف است و انجام آن بسیار ساده است. کافی است چند مرحله ساده را در صرافی مکسی طی کنید تا بتوانید از این فرصت درآمدزایی استفاده نمایید.

در ادامه این مقاله به بررسی دریافت کد رفرال از صرافی مکسی MEXC می‌پردازیم. همراه ما باشید.

چنانچه داخل صرافی مکسی MEXC تا به حال ثبت نام نکرده‌اید، می‌توانید با استفاده از لینک زیر از تخفیف 50% کارمزد معاملات برخوردار شوید:

صرافی مکسی

صرافی MEXC یکی از صرافی‌های معتبر بین‌المللی ارز دیجیتال است که می‌تواند جایگزین مناسبی برای سایر صرافی‌ها باشد.

این صرافی از ابتدای فعالیت خود با نام MXC شناخته می‌شد اما در تاریخ 8 ژوئن 2021 نام خود را به صورت رسمی به MEXC تغییر داد. بر اساس اطلاعات ارائه شده، دفتر مرکزی این صرافی در کشور سنگاپور قرار دارد.

تاکنون مکسی هیچ مشکلی با کاربران ایرانی نداشته است و شما می‌توانید به راحتی با IP ایرانی در این صرافی فعالیت کنید. البته توصیه می‌شود برای اطمینان بیشتر از یک IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

این صرافی طبق ارزیابی سایت کوین مارکت کپ، امتیاز 5.8 از 10 را کسب کرده است که نشان‌دهنده امتیاز خوبی است. MEXC ادعا می‌کند حدود 5 میلیون کاربر از بیش از 170 کشور دارد و در هر ثانیه 1.4 میلیون تراکنش انجام می‌دهد.

از مزایای این صرافی می‌توان به پشتیبانی از انواع سفارش‌ها، امکان استفاده از کیف پول سرد، پشتیبانی 90 درصد رمزارزها و ارائه معاملات اسپات اشاره کرد که آن را صرافی مناسبی برای فعالیت کرده است.

کد رفرال چیست؟

رفرال یا کد معرف به معنای دعوت و معرفی کردن افراد جدید به صرافی‌های ارز دیجیتال است..

زمانی که شما یک حساب کاربری در صرافی ایجاد می‌کنید، صرافی به شما یک کد منحصر به فرد می‌دهد. وظیفه شما این است که این کد را در اختیار دوستان، آشنایان و اطرافیانتان قرار دهید تا آن‌ها هنگام ثبت نام در صرافی، از کد شما استفاده کنند.

با این کار، هر بار که فردی که شما معرفی کردید در صرافی معامله انجام می‌دهد، شما می‌توانید درصدی از کارمزد آن معامله (معمولا بین 15 تا 30 درصد) را به عنوان درآمد اضافی دریافت کنید.

پس با استفاده از کد رفرال، شما می‌توانید بدون انجام معامله، صرفا با معرفی افراد جدید، درآمدزایی کنید. هر چه تعداد افراد معرفی شده بیشتر باشد، درآمد شما نیز بیشتر خواهد بود.

مزایای کد رفرال در صرافی‌های ارز دیجیتال

یکی از بزرگ‌ترین مزایای رفرال این است که شما می‌توانید بدون هیچ ریسک مالی، صرفاً با معرفی دوستانتان، درآمد کسب کنید. در رفرال نیازی نیست خودتان وارد معامله شوید تا در معرض خطرات احتمالی قرار بگیرید.

مزیت دیگر این است که کد رفرال نیاز به تلاش و زمان زیادی ندارد. شما فقط با ارائه لینک یا کد معرف به دوستانتان می‌توانید درآمد کسب کنید.

همچنین هر چه تعداد افراد معرفی شده بیشتر باشد، درآمد شما نیز به طور مستقیم افزایش می‌یابد؛ پس پتانسیل درآمدزایی بالایی دارد.

علاوه بر این، درآمد رفرال می‌تواند برای مدت زمان طولانی و به صورت منظم برای شما ایجاد شود.

در نهایت رفرال راهی بسیار ساده و در دسترس برای درآمدزایی در حوزه ارزهای دیجیتال است و انگیزه شما را برای معرفی بیشتر نیز افزایش می‌دهد.

نحوه دریافت کد رفرال در صرافی مکسی

برای دریافت کد در ابتدا باید در صرافی مکسی ثبت‌ نام کنید و وارد حساب کاربری خود شوید. پس از ورود با صفحه داشبورد صرافی روبه‌رو می‌شوید.

اگر از طریق سایت وارد مکسی شده‌اید، در منوی بالا سمت چپ، بر روی حساب کاربری کلیک کنید و وارد تب رفرال شوید.

در این بخش می‌توانید خود کد و یا لینک مستقیم کد را کپی کنید و برای دوستانتان ارسال کنید.

در پایین صفحه و در بخش داشبورد نیز، میزان درآمدی که تاکنون از طریق فعالیت دوستانتان در صرافی مکسی به دست آورده‌اید نمایش داده می‌شود.

قوانین پاداش رویداد رفرال در صرافی مکسی

هنگامی که دوستی با کد رفرال یا لینک رفرال ثبت نام می‌کند، فرد ارجاع دهنده کمیسیونی دریافت می‌کند که درصد مربوط به کارمزد معاملاتی است که از هر معاملات اسپات و معاملات فیوچرز انجام شده توسط آن دوست ایجاد می‌شود.

نرخ کمیسیون معاملات اسپات و فیوچرز

ارجاع دهندگان می‌توانند از ٪30 کمیسیون ارجاع (رفرال) برخوردار شوند که از دوستان معرفی شده خودشان که بعد از ساعت 20:00 ، 30 آگوست 2022 (UTC+8) ثبت نام کرده‌اند، ایجاد می‌شود. اگر بیش از 20,000 توکن MX دارید، نرخ کمیسیون %70 است.
برای دوستانی که ارجاع داده شده‌اند و قبل از ساعت 20:00، 30 آگوست 2022 (UTC+8) ثبت نام کرده‌اند، کمیسیون ارجاع (رفرال) به موقعیت نگه‍داری توکن‌های MX ارجاع دهنده در روز یا میانگین روزانه آن بستگی دارد. مشخصات به شرح زیر است:

a. برای MX توکن‌هایی که کمتر از <500 نگهداری می‌شوند، نرخ کمیسیون %10 است.

b. برای 500-5000 توکن‌های MX نگهداری شده، نرخ کمیسیون %20 است.

c. برای 5000 تا 20000 توکن MX نگهداری شده، نرخ کمیسیون %30 است.

d. توکن‌های MX نگهداری شده > 20000، نرخ کمیسیون %70 است.

انواع کمیسیون

کمیسیون ارجاع(رفرال)

پورسانت واقعی که ارجاع دهنده به دست آورده است به ارز واقعی که دوست برای تسویه کارمزد تراکنش استفاده کرده است، پرداخت می‌شود. به عنوان مثال، هنگامی که یکی از دوستان از MX برای جبران تسویه کارمزد تراکنش استفاده کرد، کمیسیون واقعی که توسط ارجاع دهنده به دست می‌آید به MX پرداخت می‌شود.

زمان توزیع کمیسیون

کمیسیون نقطه ای(اسپات) در روز بعد، بعد از ساعت 00:00 (UTC+8) و کمیسیون فیوچرز در روز بعد، بعد از ساعت 08:00 (UTC+8) صادر می‌شود. لطفاً منتظر تاخیر در توزیع باشید، زیرا ممکن است زمان توزیع واقعی متفاوت باشد.

اعتبار کمیسیون

برای ارجاع دهنده‌هایی که دوستانشان قبل از 5 آوریل 2021 ثبت نام کرده‌اند، کمیسیون ارجاع(رفرال) ارجاع دهندگان از 5 آوریل 2021 به مدت 1080 روز معتبر خواهد بود. برای ارجاع دهنده‌هایی که دوستانشان بعد از 5 آوریل 2021 ثبت نام کرده‌اند، کمیسیون ارجاع(رفرال) ارجاع دهندگان به مدت 1080 روز از تاریخ ثبت نام معتبر خواهد بود.

کارمزدهای مرتبط با فعالیت‌هایی مانند کسر کارمزد از فیوچرز، کارمزد واریز، کارمزدهای برداشت، واجد شرایط کمیسیون برنامه رفرال نیستند. همچنین هرگونه کارمزد ناشی از معاملات مشکوک نیز از برنامه رفرال حذف می‌شود.

مکسی MEXC هرگونه اقدام خود ارجاعی(رفرال) که شامل چندین حساب متعلق به یک کاربر باشد را به شدت ممنوع می‌کند. در صورتی‌که ارجاع دهنده هر یک از شرایط و ضوابط برنامه ارجاع(رفرال) را نقض کند، صلاحیت ارجاع دهنده برای دریافت پاداش لغو می‌شود و کلیه رفرال‌ها یا کمیسیون بی‌‌اعتبار تلقی می شوند.

نکته مهم: لطفاً برای هرگونه اصلاح برنامه به آخرین به روز رسانی‌های پلتفرم MEXC مراجعه کنید. بنا به دلایلی مانند تغییر شرایط بازار و خطرات تقلب، MEXC این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی، شرایط و ضوابط را اصلاح کند. MEXC حق تفسیر نهایی شرایط و ضوابط فوق را نیز برای خود محفوظ می‌دارد.

نتیجه گیری

دریافت کد رفرال از صرافی مکسی فرایندی ساده و در عین حال درآمدزا است.

ابتدا باید در این صرافی ثبت نام کنید و وارد حساب کاربری خود شوید. سپس می‌توانید از بخش رفرال، کد یا لینک منحصر به فرد خود را دریافت کنید و در اختیار دوستانتان قرار دهید.

دوستان شما با استفاده از این کد هنگام ثبت نام، به عنوان افراد معرفی شده توسط شما شناخته می‌شوند. سپس شما می‌توانید درصدی از کارمزد معاملات آن‌ها را به صورت کمیسیون دریافت کنید.

نکته مهم اینکه هر چه تعداد افراد معرفی شده بیشتر باشد، درآمد شما نیز افزایش می‌یابد. البته شرایط و قوانینی برای دریافت کمیسیون وجود دارد که باید به آن‌ها توجه کرد. به‌ طور کلی رفرال یک راه ساده و موثر برای درآمدزایی است.

سوالات متداول

با دعوت از دوستان و یا استفاده از کد رفرال چه هدیه‌ای دریافت می‌کنم؟

با دعوت از دوستان یا استفاده از کد رفرال در صرافی مکسی، درصدی از کارمزد معاملات انجام شده توسط افراد معرفی شده را به عنوان کمیسیون دریافت می‌کنید.
میزان این کمیسیون بستگی به زمان ثبت نام و میزان نگهداری توکن MX توسط شما دارد. به طور مثال اگر بیش از 20 هزار توکن MX داشته باشید، می‌توانید تا 70 درصد کارمزد معاملات افراد معرفی شده را دریافت کنید. پس هر چه تعداد معرفی‌ها بیشتر باشد، کمیسیون و درآمد شما نیز بالاتر خواهد رفت.

کد دعوت (رفرال) در کدام قسمت حساب کاربری مکسی قرار دارد؟

برای دریافت کد دعوت در مکسی، وارد حساب کاربری خود شوید. در قسمت منوی سمت چپ سایت، گزینه حساب کاربری را انتخاب کنید، سپس وارد تب رفرال شوید. در این بخش می‌توانید کد خود را دریافت کرده و برای دوستانتان ارسال کنید.

آیا رفرال ارز دیجیتال ارزش امتحان کردن را دارد؟

بر خلاف استراتژی‌های دیگر با ریسک متوسط، مانند معاملات، رفرال‌ها دارای کمترین ریسک هستند و به‌حداقل تلاش نیاز دارند. توانایی کسب درآمد غیرفعال از طریق کمیسیون‌های رفرال بسیار جذاب است وبله رفرال ارز دیجیتال ارزش امتحان کردن را دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

مهدی سعادت

مهدی سعادت هستم، 23 ساله، یک مهندس جوان و با استعداد که تحصیلات مقطع کارشناسی خود را در رشته برق و گرایش مخابرات در دانشگاه صنعتی اصفهان به پایان رسانده ام. در کنکور ارشد نیز رتبه 45 را کسب کرده ام که شروع تازه‌ای برای زندگی من می‌باشد. از کودکی به نوشتن و ادبیات علاقه‌مند بودم و این علاقه را نیز هنوز حفظ کرده‌ام.. همچنین به عنوان یک مهندس جوان، عاشق حوزه مهندسی برق و مخابرات می‌باشم و در این زمینه‌ها تلاش می‌کنم تا دانش خود را گسترش دهم. طبیعت‌گردی، عکاسی و ویرایش عکس از طریق نرم‌افزارهایی مثل فتوشاپ نیز از سرگرمی‌های مورد علاقه من می‌باشد. در سال‌های اخیر نیز به حوزه ارزهای دیجیتال و NFT نیز گرایش پیدا کرده‌ام و به طور جدی به مطالعه و تحقیق در این زمینه مشغول هستم. مهدی سعادت یک جوان با انگیزه، پر از استعداد و دارای علایق گوناگون است که پیشرفت‌های زیادی در آینده خواهد داشت! مرسی از اینکه همراه من هستید.
اشتراک در
اطلاع از
guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ایران‌ریچ این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x