آموزش صرافی ارز دیجیتالآموزش صرافی بینگ ایکسصرافی خارجی ارز دیجیتال

بهترین کپی تریدینگ BingX

هر کسی می‌تواند در بازار ارز معامله کند اما چگونه؟ با کپی کردن معاملات. چیزی که در مورد این استراتژی معاملاتی وجود دارد این است که می‌توانید با کپی کردن معاملات بهترین کپی تریدرها کسب درآمد کنید. معامله‌گران خوبی برای کپی ترید بینگ ایکس وجود دارند، اما انتخاب معامله‌گران خوب برای کپی کردن سخت است. بهترین کپی تریدینگ BingX به زمان و مهارت نیاز دارد. اکثر معامله‌گرانی که وجود دارند مبتدی هستند و مهارت‌های مدیریت سرمایه را ندارند و انتخاب آن‌ها ریسک خیلی بالایی دارند و همچنین برای ترید کردن پر خطر هستند. در این مقاله نحوه انجام تجزیه و تحلیل و بررسی عمیق برا جستجو و پیدا کردن بهترین تریدر کپی تریدینگ BingX و دنبال کردن آن‌ها خواهید آموخت.

چنانچه علاقمند به ثبت نام در این صرافی را دارید، می توانید از کد تخفیف 50% کارمزد معاملات به صورت اختصاصی وبسایت ایران ریچ استفاده کنید.

کد ثبت نام 50% تخفیف: 7YMEOQIC

معیارهای انتخاب بهترین معامله‌گر برای کپی تریدینگ

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های معامله در کپی تریدینگ این است که چه کسی را کپی کنید. تریدرها و ارائه‌دهندگان استراتژی زیادی وجود دارد. برای انتخاب بهترین کپی تریدرها در کپی ترید بینگ ایکس باید فاکتورهای زیادی در نظر گرفته شود. مثل رشد سهام، سطح ریسک، نمودارهای عملکرد و موارد دیگر. برای این‌کار باید مشخصات و ویژگی‌های یک تریدر را بررسی کنید. در زیر به معیارهای انتخاب تریدر در کپی تریدینگ اشاره شده است.

سابقه فعالیت معامله‌گر

برای انتخاب تریدر کپی تریدینگ BingX عملکرد یک آن را در 12 ماه گذشته یا بیشتر بررسی کنید. هرچه مدت زمان فعالیت آن‌ها بیشتر باشد بهتر است که عملکرد آن‌ها را وقتی بازار صعودی یا نزولی است مشاهده و تجزیه و تحلیل کنید.

معامله‌گران مورد اعتماد

ساده‌ترین راه برای بهترین کپی تریدینگ BingX و شناسایی یک معامله‌گر حرفه ای، بررسی میزان اعتماد سایر فالوورها به آن‌ها است. یک معامله‌گر با فالوورهای زیاد گزینه مناسبی برای دنبال کردن و انتخاب آن برای کپی تریدینگ است. اما باید بررسی کنید که آیا همه فالوورها یا اکثریت آن‌ها با پول واقعی معامله می‌کنند یا خیر. سودی که دنبال کننده‌های آن معامله‌گر بدست آورده‌اند را بررسی کنید. این اطلاعات در صفحه پروفایل آن‌ها وجود دارد.

در نظر داشته باشید که تعداد بالای فالوورها به تنهایی نشانه تریدر خوب و حرفه ای نیست. خیلی از افراد برای افزایش رتبه خود از طریق ربات‌ها و فعالیت‌های مشکوک فالوورهای خود را افزایش می‌دهند و همچنین مقدار پولی که معامله‌گر سرمایه‌گذاری کرده است، شاخص عملکرد بهتری نسبت به تعداد بالای فالوورها است. یکی دیگر از دلایلی که تعداد فالوورها به تنهایی گزینه مناسبی برای انتخاب بهترین کپی تریدرها نیست این است که ممکن است معامله‌گری 90 درصد ضرر کند ولی فالوورهای آن حد ضرر را تنظیم نکرده باشند و همچنان به عنوان دنبال کننده آن باقی بمانند و فقط از سرمایه آن‌ها کم می‌‍‌شود.

اعتماد به نفس

از یک معامله‌گری پیروی کنید که با یک حساب واقعی معامله می‌کند و پول خود را به خطر می‌اندازد. اگر چنین باشد، احتمالا در معاملات خود اعتماد به نفس دارد و بدون ترس به معامله می‌پردازد. و همچنین بررسی کنید که اگر نمودار منفی در عملکرد آن‌ها طبق استراتژی است یا خیر.

بهترین کپی تریدینگ BingX

بازدهی تریدر و معاملات آن

بازدهی منفی بدیهی است. همچنین بازدهی بسیار بالا ممکن جذاب به نظر برسد، اما مراقب باشید بازدهی سالانه حدود 70 درصد یا بیشتر معمول نیست و به احتمال زیاد ناشی از شانس یا ریسک بالا است. پس به بازدهی ماهانه نگاه کنید تا متوجه شوید که آیا این عملکرد به دلیل ماه خاصی است یا خیر.

تریدر کپی تریدینگ BingX برای کپی کردن باید نتایج ثابت نشان دهد. یک راه سریع و ساده برای شناسایی و انتخاب تریدر کپی تریدینگ، نگاهی به عملکرد گذشته است. اگر به تدریج و کم کم رشد کرده است می‌توانید به آینده آن تریدر اعتماد کنید در غیر این صورت شخص دیگری را بررسی کنید. بهتر است از معامله‌گری کپی کنید که هر ماه 3 درصد سود را برای یک سال کامل بدست می‌آورد تا کسی که در شش ماه اول سال به سود می‌رسد و شش ماه دوم ضرر. پس نمودار سود معامله‌گران را بررسی کنید و شخصی را کپی کنید که افزایش سود آن به تدریج و پیوسته است. اگر نمودار معامله‌گر نامنظم است احتمالا استراتژی خاصی را دنبال نمی‌کند و بر اساس شانس یا ریسک بالا است که دوره های متناوب سود بالا و ضررهای زیادی را نشان می‌دهد.

تعداد معاملات

عامل دیگری که در ارزیابی و بررسی تریدر کپی ترید بینگ ایکس برای دنبال کردن و کپی کردن باید مورد توجه قرار گیرد، تعداد معاملاتی است که آن تریدر انجام داده است یا انجام می‌دهد. تعداد بالای معاملات بسته، مثلا 100 معامله یک شاخص خوب به شمار می‌رود، همچنین نشان می‌دهد که معامله‌گر حرفه‌ای است و موفقیت تریدر به شانس نیست و به تخصص آن ربط دارد. بدیهی است که این مورد به استراتژی تریدر نیز بستگی دارد. معامله‌گران که دید بلند‌مدت دارند تمایل بیشتری دارند که موقعیت‌های خود را برای مدت طولانی‌تری حفظ کنند و بنابراین تعداد کمتری از معاملات را می‌توان با این امر توجیح کرد.

کپی ترید بینگ ایکس

سطح ریسک

کپی ترید بینگ ایکس بدون ریسک نیست، اما در صورت عدم توانایی، لازم نیست ریسک بالای از دست دادن سرمایه خود را بپذیرید. بنابراین باید سطح ریسک تریدر کپی ترید بینگ ایکس را بررسی کنید که بالا است یا پایین. بررسی کنید که آیا حد ضرر در هر معامله، در چه بازه‌ای تنظیم شده است. از معامله‌گری که حد ضرر را مشخص نمی‌کند کپی نکنید زیرا این نشان‌دهنده ریسک بسیار بالا در معاملات است. مثل همیشه در سرمایه‌گذاری و معامله، بین ریسک و بازدهی مورد انتظار رابطه معکوس وجود دارد با این حال، اگر از ما می‌پرسید که بسته به میزان محافظه‌کاری که می‌خواهید در عملکرد و رویکرد خود داشته باشید توصیه می‌کنیم سطح ریسک را بین 0 تا 5 انتخاب کنید. حدود 90 درصد از معامله‌گران از حد ضرر استفاده نمی‌کنند.

معاملات باز

برا پیدا کردن بهترین کپی تریدینگ BingX معاملات باز تریدر را بررسی کنید. تعداد معاملات باز مانند سطوح حد ضرر تاثیر زیادی بر سهام در دسترس شما دارد. بهترین کپی تریدرها می‌دانند چه زمانی باید زیان‌ها را بپذیرند و قبل از اینکه ضررها غیرقابل تحمل شوند، سطوح حد ضرر را مشخص کنند. متوجه خواهید شد که معامله‌گری که معاملات باز کمی دارد و نسبت سوددهی‌اش 60 تا 80 درصد است، احتمالا در نهایت عملکرد خوبی خواهد داشت، در مقابل معامله‌گری که نسبت سودهی 100 درصد و بیش از 10 معامله باز دارد.

برخی از معامله‌گران معاملاتی را که در ضرر هستند باز نگه می‌دارند تا بر عملکرد آن‌ها تاثیر منفی نداشته باشد. بنابراین مطمئو شوید که موقعیت‌های باز آن‌ها را بررسی کرده‌اید. البته این موضوع ممکن است به دلیل داشتن یک استراتژی بلند‌ت باشد. پس شما باید هم ضرر و هم سود را ببینید و باید با میانگین زمان نگهداری پوزیش‌ها مطابقت داشته باشد به این معنی که اگر میانگین زمان نگهداری آن‌ها با زمان نگهداری پوزیشن‌های باز که بازدهی منفی دارند مطابقت داشته باشد، می‌تواند به دلیل شرایط بازار باشد و نه راهی برای دستکاری آمار.

حداکثر برداشت و معاملات سود دهی تریدر

برداشت به معنای این است که معامله‌گر چه مقدار پول را قبل از شروع دوباره سود از دست داده است. این نشان‌دهنده کاهش سرمایه شما پس از چندین معامله ضرر ده است. در نظر داشته باشید که کاهش سرمایه شما تا زمانی که موقعیت باز است ضرر محسوب نمی‌شود.

پس کارکردن با معامله‌گرانی که مقدار زیادی از سرمایه خود را از دست داده‌اند بسیار پرریسک و خطرناک است. آن‌ها ممکن است حساب شما را به سمت مارجین کال سوق دهند. به خصوص زمانی که سرمایه کافی برای جبران بعضی ضررها را ندارید. بنابراین تریدری که با معاملات 100 درصد سود ده چندان خوب نیست به این معنی است که آن‌ها معاملات خود را برای مدت طولانی باز می‌گذارند تازمانی که به مقدار اولیه خود برسند. پس یک تریدر با حداکثر کاهش 20 درصد سرمایه یا کمتر ایده‌آل است.‍‌‎‏‎‎‌

بهترین کپی تریدینگ BingX

سطح فعالیت

عامل دیگری که برای بهترین کپی تریدینگ BingX باید در نظر بگیرید این است که تریدری که انتخاب کرده‌اید چقد فعال است. در حالت ایده‌آل شما می‌خواهید معامله‌گرانی را دنبال کنید که حداقل پنج هفته گذشته به طور مداوم فعال بوده اند و معامله کرده‌اند.

با این حال بستگی دارد. به اینکه معامله‌گر دید بلند‌مدت یا کوتاه‌مدت دارد. معامله‌گران انواع مختلفی دارند.

  • بلندمدت (ماهانه یا سالانه)
  • معامله‌گر نوسانی (روزانه یا هفتگی)
  • تریدر روزانه (ساعتی یا روزانه)
  • اسکالپر ( دقیقه، ثانیه یا حتی کمتر)

سطح معامله‌گر

برخی از صرافی‌ها معامله‌گران خود را بر اساس فاکتورهایی رتبه‌بندی می‌کنند. برای صعود به سطح بعدی تریدر باید شرایط خاصی مانند کنترل کاهش سرمایه، افزایش پول واقعی سرمایه‌گذاری ، اطمینان از سود ثابت و غیره را انجام دهد. به طور کلی هر چه سطح بالاتر باشد. تریدر مطمئن‌تر و حرفه‌ای تر است. همچنین بعضی از صرافی‌ها مثل صرافی BingX به معامله‌گران این اجازه را می‌دهند که با حساب‌های آزمایشی کار کنند پس معامله‌گری را کپی کنید که با پول واقعی کار می‌کند.

میانگین اندازه معامله

اگر تریدری معامله‌ای را با مبلغ زیادی به نسبت سرمایه خود انجام دهد احتمالا در معاملات خود ریسک بالایی دارد. مثل این است که همه تخم‌مرغ‌ها را در یک سبد قرار دهد. با میزان کم معامله کردن بازتابی از انعطاف‌پذیری است. عملکرد کلی چنین تریدری به یک معامله وابسته نیست، ریسک آن تقسیم می‌شود.

استراتژی و رفتار معامله‌گران

توضیحات نمایه معامله‌گر را بخوانید و سبک سرمایه‌گذاری معامله‌گر را بررسی کنید و ببینید که او از کدام استراتژی استفاده می‌کند؟ آیا او از اهرم استفاده می‌کند؟ او کدام ارزها را معامله می‌کند و چرا؟ و در نهایت تصمیم گیری کنید که آیا سبک او برای شما مناسب است یا نه. آشنایی با استراتژی های بهترین کپی تریدرها برای مدیریت ریسک مفید است.

کپی ترید بینگ ایکس

نحوه کاهش ریسک معاملات

  • بیش از یک تریدر را کپی کنید تا ریسک خود را کاهش دهید.
  • معامله‌گرانی که انتخاب می‌کنید از استراتژی‌های متفاوتی استفاده کنند.
  • اگر می‌خواهید معاملات خود را همان روز یا حداکثر 12 ساعت ببندید معامله‌گران روزانه را دنبال کنید.
  • مشاهده کنید که معامله‌گر بعد از یک معامله ای که بازدهی منفی داشته است چگونه رفتار می‌کند. اگر به استراتژی خود پایبند است، ادامه دهید.
  • هنگامی که یه تریدر رفتار معاملاتی خود را تغییر می‌دهد یا عملکرد ضعیفی دارد، بهتر است سرمایه خود را برای سرمایه‌گذاری در معامله‌گران دیگری که موفق‌تر هستند آزاد کنید و ضرر خود را کاهش دهید.

سخن آخر

به عنوان یک معامله‌گر کپی یا کپی تریدینگ در صرافی BingX به بهترین کپی تریدرها با عملکرد برتر دسترسی خواهید داشت که این پتانسیل را دارند که به شما در ترید ارزهای دیجیتال یا فارکس به یک استراتژی مناسب و موفق کسب درآمد کنید و سرمایه خود را افزایش دهید. در این مقاله آموختید که برای بهترین کپی تریدینگ BingX چه ویژگی هایی را باید مورد بررسی قرار دهید تا سرمایه خود را بهتر مدیریت کنید و ربسک معاملات خود را کاهش دهید.

اشتراک در
اطلاع از
guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ایران‌ریچ این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x