کلاهبرداری ارز دیجیتالمقالات آموزش ارز دیجیتال

بررسی پروژه PI‌ Network و یک دروغ بزرگ

هر چند وقت یک بار شاهد راه‌اندازی یک ارز دیجیتال جدید هستیم. شبکه Pi نیز تفاوتی با آن‌ها ندارد. در سال 2019، این شرکت جدید با ادعای اینکه بیتکوین جدید است، شروع به کار کرد، که در آن کاربران می‌توانند ارز دیجیتال Pi را مستقیما و بدون سرمایه‌گذاری از طریق ماینینگ و به وسیله تلفن همراه استخراج کنند، بدون اینکه باطری‌هایشان خالی شود یا انرژی آن مصرف شود. ارز ارز پای نتورک ادعا می‌کند که اولین ارز دیجیتالی است که می‌توانید به صورت رایگان در تلفن خود استخراج کنید، با یک برنامه موبایل کم انرژی، بدون اتصال به اینترنت، مصرف باتری کمتر. ارز رمزنگاری شده، به عنوان توکن PI و شبکه آن به عنوان پای نتورک شناخته می‌شود. شبکه PI در سراسر جهان در دسترس است. بنابراین شما می‌توانید به پلتفرم آن‌ها بپیوندید. شما فقط باید برنامه را روی دستگاه خود نصب کنید. در ادامه به بررسی پروژه PI‌ Network می‌پردازیم.

قیمت پای نتورک در صرافی ها

شبکه PI گزارش‌هایی مبنی بر اینکه چندین صرافی غیرمجاز و اشخاص ناشناخته به دنبال فهرست کردن PI یا توکن‌هایی هستند که ادعا می‌شود PI یا برخی از جفت ارزهای این شبکه هستند. ولی این توکن‌ها با شبکه PI ارتباطی ندارند. تکرار این نکته مهم است که PI در حال حاضر در شبکه محصور شده است و توسط شبکه PI برای معامله تایید نشده است. در حال حاضر شبکه PI به کاربران توصیه می‌کند که وارد شدن به بازار اینگونه رمزارزها ممکن باعث از دست رفتن سرمایه و ضررهای مالی شود. 

پای نتورک اکنون شبکه‌ای بسته است و هنوز ارتباط خارجی مجوزداری برای آن وجود ندارد. شبکه PI هنوز به هیچ صرافی اجازه نداده است که این توکن را در صرافی خود لیست کنند. و آن ارزهایی که با نام PI در آن صرافی‌ها خرید و فروش می‌شوند، در واقع آن ارز PI  که برنامه آن را استخراج می‌کند یکی نیستند. توجه به این نکته مهم است که شبکه توکن PI هنوز در شبکه اصلی در در دسترس نیست و این به این معنی است که قیمت فعلی کوین PI کمتر از یک دلار است. توجه داشته باشید که شبکه اصلی رمز ارز PI هنوز راه‌اندازی نشده است. لطفا توجه داشته باشید که شبکه اصلی هنوز راه‌اندازی نشده است و قیمت‌های نشان داده شده در صر افی‌های خاص برای IOU هایی است که ممکن است در صرافی‌ها قابل انتقال نباشند.

آینده پای نتورک

به گفته بنیانگذاران آن، پروتکل بلاکچین ایجاد شد تا هر کسی بتواند پای‌ نتورک را از طریق دستگاه تلفن همراه استخراج کند. از آنجایی که این ارز ارز پای نتورک هنوز به طور رسمی منتشر نشده است، علاقه به شبکه ارز ارز پای نتورکهمچنان در حال افزایش است.  بسیاری از کارشناسان در مورد پیش‌بینی قیمت و آینده پای نتورک نیز تاریخچه قیمتی ندارند. اما به عنوان یک قاعده زمانی که چنین پروژه‌هایی برای اولین بار در صرافی‌های ارزهای دیجیتال فهرست می‌شوند، قیمت آن‌ها در چند هفته اول به شدت افزایش می‌یابد. اگر اکوسیستم شبکه PI به گسترش خود ادامه دهد، ارزش این توکن تا سال 2025 می‌تواند به رشد خود ادامه دهد.

توسعه دهندگان این شبکه ادعا می‌کنند که امنیت شبکه PI توسط این شبکه های شخصی افزایش می‌یابد، و کاربران را تشویق می‌کند تا دوستان و خانواده‌شان را بیاورند، که این شک و تردید را در مورد اینکه ممکن است یک بازاریابی چند سطحی یا طرح‌های هرمی باشد، افزایش داده است. با این حال، شایان ذکر است که کاربران فقط می‌توانند از شبکه‌های مستقیم خود، و نه از شبکه‌های اتصالات و زیرمجموعه‌های خود مانند طرح چند سطحی، توکن کسب کنند. شبکه PI همچنان قصد ندارد که عرضه اولیه توکن یا فروش سرمایه‌گذاری جمعی را اجرا کند. و توکن‌هایی که می‌توانند در شبکه اصلی استخراج شوند در حال حاضر در اکوسیستم باقی می‌مانند.

توکن PI

اخبار جدید پای نتورک

 • بیش از 2 میلیون فالوور شبکه PI را در توییتر دنبال میکنند. شبکه PI به ساخت اکوسیستم Web3 PI پر از برنامه‌ها و ابزارهای شگفت انگیز در مرورگر ادامه می‌دهد.
 • کاربران منتظرند که شبکه PI راه‌اندازی شود تا بتوانند ارز خود را بفروشند و پول نقدی دریافت کنند، اما اینطور نیست. توکن PI برا مبادله کالا و خدمات استفاده خواهد شد. ارز ارز پای نتورک یک سیستم تبادل است.
 • با اعلام صرافی Huobi، معاملات PI را باز خواهد کرد. در پاسخ به این خبر شبکه PI اعلام کرد که برای لیست در هر صرافی، بورس یا برای معامله تایید نشده است. همچنین شبکه PI به کاربران توصیه کرده است که در هیچ صرافی که ادعای لیست کردن این توکن پای نتورک را دارد، قبل از بررسی پروژه PI‌ Network این توکن PI را معامله نکند.
 • مشارکت در هکاتون شبکه PI آغاز شده است. برای اطلاعات بیشتر و دستورالعمل‌های مربوط به نحوه مشارکت در هکاتون PI، به اطلاعیه صفحه اصلی PI مراجعه کنید یا از طریق لینک‌های زیر اقدام کنید. HTTPS://t.CO/a3v90etkb9  و HTTPS://t.CO/4kqkho3qec  .
 • در حال حاضر 2753 تیم در ساخت اکولوژیکی هکاتون جهانی شبکه PI شرکت کرده اند. پیش‌بینی می‌شود تا پایان فوریه بیش از 8000 تیم شرکت کنند. در سه ماهه اول سال 2023، 10000 شرکت در لیست PI وجود خواهد داشت.اکوسیستم PI شامل املاک و مستغلات، وسایل نقلیه مالی، غلات، نفت، حمل و نقل، گردشگری و اقامت در هتل و غیره خواهد بود. از سه ماهه دوم سال 2023، PI می‌تواند آزادانه خانه‌ها، ماشین‌ها، تلفن‌های همراه، لوازم خانگی، غلات و روغن را مبادله کند.
ارز پای نتورک

قیمت احتمالی پای نتورک

امروزه ارز پای نتورک حدود 0 دلار است و مانند بیتکوین سال 2008. ارزش توکن PI با توجه به زمان، توجه، خدمات و غیره توسط سایر اعضای شبکه تعیین می‌شود. اگر نگاهی به قیمت الان بیتکوین بیاندازید می‌بینید که بیتکوین چقدر رشد داشته است. بنابراین هیچ‌کس نمی‌تواند ارزش ارز پای نتورک را در حال حاضر پیش‌بینی کند. بر اساس اظهارات تیم توسعه، توکن قابل استخراج برای گوشی‌های هوشمند، امسال وارد فضای عمومی خواهد شد. در این بررسی، پیش‌بینی قیمت توکن PI را بررسی می‌کنیم، اینکه کجاست و چگونه می‌تواند در آینده عمل کند. برای بررسی پروژه PI‌ Network در آینده در زیر برخی از افزایش قیمت‌های احتمالی پای نتورک برای سال‌های آینده است.

پایان سال 2023: اگر کوین پی موارد استفاده جدیدی ایجاد کند، ممکن است به قیمت 5 دلار برای هر توکن معامله شود.

آخر سال 2024: توکن پی از زمانی که به بالاترین حد خود (ATH) یعنی 344 دلار رسید، روند نزولی داشته است و به نظر می‌رسد به سمت 40 دلار پیش می‌رود.

پایان سال 2025: با یک استراتژی بازاریابی خوب و عملکرد قوی، می‌توان پیش‌بینی کرد که قیمت ارز ارز پای نتورک به مرز 60 دلار برسد.

چگونگی انتقال پای به کیف پول

برنامه PI را دانلود کنید و در آن یک کیف پول PI بسازید، KYC را تایید کنید. کیف پول توکن PI جایی است که می‌توانید پای نتورک خود را در بلاکچین دریافت و ذخیره کنید. تا زمانی که پیکربندی قفل حساب خود را تایید نکنید، انتقال انجام نخواهد شد. درخواست KYC خود را ارسال کنید. KYC (تایید هویت) برای انتقال موجودی موبایل شما به بلاکچین اصلی است. برای تایید هویت خود به برنامه KYC در مرورگر PI بروید و درخواست KYC خود را ارسال کنید. منتظر نتیجه درخواست بمانید. نتایج تایید هویت به مطابقت نام شما با حساب PI، و مسئله تحریم و اینکه آیا حساب دارای سابقه اسکریپت یا نقض خط مشی است، بستگی دارد. وقتی که زیر مجموعه های شما عملیات تایید هویت را انجام دهند و آن را تکمیل کنند، شما مقدار بیشتری را می‌توانید انتقال دهید.

پای نتورک

آیا پای نتورک PI Network کلاهبرداری است؟

اگر علاقه‌ای به شبکه PI دارید، احتمال زیادی وجود دارد که علاقه شما به دلیل سوالات مربوط به مشروعیت شبکه و اظهارات منفی در مورد ارزش ارز پای نتورک، از بین برود. و این عمدتا به دلیل تاخیر در شبکه اصلی و فهرست شدن ارزدیجیتال در صرافی‌ها است. شبکه PI به دلیل ناتوانی کاربران در جابه‌جایی توکن‌هایی که در موبایل استخراج شده‌اند، به عنوان یک طرح بازاریابی سطح بالا، شناخته شده است. پیش‌بینی می‌شود که در نهایت به عنوان یک کلاهبرداری پایان یابد.

تاخیر در فهرست شدن ارزهای دیجیتال و رشد مداوم شبکه PI در صرافی‌ها این اظهارات را تشدیدتر کرد. اما تیم رمزنگاری PI در تلاش است تا با پیشرفت‌های اخیر خود خلاف آن را ثابت کند و با راه‌اندازی شبکه اصلی آن به کاربران این اجازه را می‌دهد تا توکن PI خود را برداشت کنند و نقد کنند. با بررسی پروژه PI‌ Network در مورد اینکه به این شبکه بپیوندیم یا نه، تصمیم میگیریم.

مزایا و معایب پروژه پای نتورک

یک برنامه استخراج قانونی است که به شما این امکان را می‌دهد تا بدون صرف منابع زیاد، ارزدیجیتال شبکه توکن PI خود را استخراج کنید. در اینجا بررسی پروژه PI‌ Network را با خلاصه‌ای از مزایا و معایب آن به پایان می‌رسانیم تا بتوانید نمای کلی از آن‌چه این پلتفرم ارائه می‌دهد را مشاهده کنید، سپس تصمیم بگیرید که آیا واقعا باید به شبکه پای‌ نتورک بپیوندید یا نه.

مزایا

 • برنامه آن بسیار کاربر پسند است.
 • اپلیکیشن آن عمر باتری دستگاه تلفن همراه شما را کم نمی‌کند.
 • زمانی که برنامه باز نیست، نیز می‌توانید ارز رمزنگاری را استخراج کنید.
 • اگر اکنون وارد شوید و استخراج را شروع کنید ممکن است در دراز مدت درآمد زیادی به شما بدهد.

معایب

 • توکن PI هنوز ارزش پولی ندارد.
ارز پای‌نتورک

سخن آخر

پس از راه‌اندازی توکن PI، به بررسی پروژه PI‌ Network و موارد استفاده و پتانسیل آن در بازار اشاره کردیم. پای نتورک وعده می‌دهد که مشکلات وب را حل کند و در عین حال کمبود و در دسترس بودن دارایی‌های کریپتو را متعادل کند. با این حال، در حالی که میلیون‌ها، نفر به عنوان کاربر وارد سیستم ارز ارز پای نتورک شده‌اند، مدل شبکه و تاریخ دقیق راه‌اندازی آن همچنان یک راز باقی مانده است.

سوالات متداول

پیش بینی قیمت پای نتورک

، علاقه به شبکه PI همچنان در حال افزایش است.  بسیاری از کارشناسان در مورد پیش‌بینی قیمت و آینده پای نتورک نیز تاریخچه قیمتی ندارند. اما به عنوان یک قاعده زمانی که چنین پروژه‌هایی برای اولین بار در صرافی‌های ارزهای دیجیتال فهرست می‌شوند، قیمت آن‌ها در چند هفته اول به شدت افزایش می‌یابد.

روش خرید پای نتورک

با گذشت چند سال از راه‌اندازی ارز PI هنوز این ارز خرید و فروش نمی‌شود.

آیا سرمایه گذاری در پای نتورک مناسب است؟

در این مقاله به بررسی ارز ارز پای نتورک پرداختیم تا بتوانید نمای کلی از آن‌چه این پلتفرم ارائه می‌دهد را مشاهده کنید، سپس تصمیم بگیرید که آیا سرمایه‌گذاری در شبکه PI مناسب است یا خیر. (پیشنهاد ما این است که روز ارزهای بهتر با ریسک کمتر سرمایه گذاری کنید.)

2.7/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه

 1. سلام دوستان مطمِئن باشید که آینده بسیار خوبی در انتظار مان خواهد بود پس به شبکه پای نتورک بپیوندید و از لحظه ها به بهترین نحوی استفاده نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا