دسته‌بندی نشده

خیریه Binance برای ارائه بیش از 30 هزار بورسیه Web3 در سال 2023

بازوی بشردوستانه بایننس – خیریه بایننس – قرار است 3065 بورسیه تحصیلی را برای دانشجویانی که مایل به ایجاد یک حرفه در وب 3 در سال 2023 هستند، تأمین کند.

بایننس خیریه در یک پست وبلاگی در 20 ژانویه توضیح داد که برنامه بورسیه خیریه بایننس (BCSP) دوره های آموزشی و آموزشی رایگان Web3 را ارائه می دهد که دانش آموزانی را که با فناوری آشنا هستند قادر می سازد بدون نیاز به جهش از موانع مالی غیر ضروری، مهارت های خود را ارتقا دهند:

ما می دانیم که آموزش و توسعه مهارت های دیجیتال می تواند برای بسیاری دور از دسترس باشد و در نتیجه صنعت بلاک چین فاقد تنوع و استعداد است. برنامه بایننس Scholar همه اینها را تغییر می دهد و هزینه های شهریه و هزینه های دوره در برخی از دانشگاه ها، کالج ها و ارائه دهندگان آموزش حرفه ای پیشرو در جهان را پوشش می دهد.
این وبلاگ بیان کرد که بیش از 82000 متقاضی علاقه مند به عضویت در گروه بعدی BCSP بودند که برابر با نرخ پذیرش حدود 37٪ است.

از جمله شرکای آموزشی که درگیر هستند عبارتند از دانشگاه استرالیای غربی، دانشگاه نیکوزیا در قبرس، دانشکده مالی و مدیریت فرانکفورت در آلمان، و مرکز فناوری نیجریه، Utiva.

مرکز آموزشی بدون شهریه Simplon، Women In Tech، Kyiv IT Cluster و وزارت تحول دیجیتال اوکراین نیز میزبان برخی از رویدادهای BCSP خواهند بود.

خیریه بایننس گفت که آنها با ادارات مستقر در اوکراین برای کمک به آموزش مجدد اوکراینی هایی که ممکن است شغل خود را به دلیل جنگ با روسیه از دست داده باشند، همکاری می کنند.
مشارکت با Women In Tech تلاش خواهد کرد تا حدود 3000 زن را در مناطق روستایی آفریقای جنوبی و برزیل برای حمایت از کارآفرینان زن آینده آموزش دهد.

خیریه بایننس همچنین از آکادمی بایننس – پورتال آموزش غیرانتفاعی بلاک چین این شرکت – پشتیبانی مشارکت خواهد گرفت.

تنها در سال 2022، خیریه بایننس بیش از 3.5 میلیون دلار جمع آوری کرد – که بیشتر آنها به شکل بایننس USD (BUSD) بود – که به بودجه بیش از 290000 ساعت دوره آموزشی و آموزشی Web3 کمک کرد.
هلن های، رئیس خیریه بایننس گفت که علاقه به این برنامه همچنان در حال افزایش است:

«پاسخ به پروژه‌های آموزشی Web3 ما بی‌سابقه بوده است، و نشان‌دهنده اشتهای شدید افراد زیادی برای یادگیری در مورد بلاک چین، De-Fi، NFT، کدنویسی و موارد دیگر است.»
ما شاهد علاقه طیف متنوعی از مردم، از جمله تعداد زیادی از زنان هستیم . با طرح‌های آموزشی بسیار بیشتر با شرکای شگفت‌انگیز در راه، ما هرگز برای ایجاد یک Web3 فراگیرتر هیجان‌زده نبوده‌ایم. جهان،» او افزود.

خیریه بایننس زمان پر شدن بیش از 30000 موقعیت و زمان شروع هر یک از برنامه های علمی را تأیید نکرد.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا