دسته‌بندی نشده

بیت کوین Depot دستگاه های خودپرداز BTC را برای کاهش هزینه های عملیاتی به نرم افزار تبدیل می کند

نصب‌های خودپرداز کریپتو طی چند ماه گذشته در سرتاسر جهان کاهش یافته است. در حالی که برخی از دستگاه های خودپرداز به دلیل تنش های ژئوپلیتیکی و کاهش درآمد از کار افتاده اند، ارائه دهندگانی مانند Bitcoin Depot شروع به تبدیل بیت کوین فیزیکی خود کرده اند.

بیتکوین Depot اخیراً تمام 7000 دستگاه خودپرداز و کیوسک رمزنگاری خود را به یک پیشنهاد مبتنی بر نرم افزار با BitAccess تبدیل کرده است. درایو تبدیل نرم‌افزار پس از آن ایجاد شد که Depot بیت‌کوین سهام اکثریت را در BitAccess در نوامبر 2022 به دست آورد. ماه‌ها قبل از معامله، Bitcoin Depot برنامه‌های خود را برای عرضه عمومی در سال 2023 از طریق یک معامله 885 میلیون دلاری با یک شرکت خرید با هدف خاص اعلام کرده بود.

تبدیل نرم افزاری دستگاه های خودپرداز کریپتو که به صورت عمودی سخت افزار و نرم افزار بیت کوین دپو را ادغام می کند، هزینه های سالانه مجوز نرم افزار را حذف می کند. این هزینه ها قبلاً 3 میلیون دلار هزینه عملیاتی سالانه را شامل می شد.

در نیمه اول سال 2022، BitAcess به یک رهبر بازار تبدیل شد. با این حال، داده‌های Coin ATM Radar تأیید می‌کند که از جولای 2022، این شرکت شاهد کاهش مداوم در کل نصب‌های ATM بوده است.

همانطور که در نمودار بالا نشان داده شده است، BitAccess در حال حاضر پس از Genesis Bytes و Genesis Coin به رتبه سوم سقوط کرده است، که هر دو سهم بازار خود را در یک جدول زمانی افزایش داده اند. جیسون ساکو، معاون عملیات BTM Depot بیت کوین، در توضیح انگیزه این اقدام گفت:

با تعویض هارد دیسک موجود با دیسک از پیش بارگذاری شده با نرم افزار Bitaccess، ما به سرعت تبدیل نرم افزار را تکمیل کردیم و در عین حال از مشکلات فنی خاصی که ممکن است در پروژه های تبدیل میدانی رخ دهد اجتناب کنیم.
ساکو همچنین فاش کرد که اولین 6000 دستگاه خودپرداز بیت کوین Depot در عرض 10 هفته نرم افزار تبدیل شدند. افزایش دستگاه های خودپرداز کریپتو به طور مستقیم با میزان قرار گرفتن در معرض کریپتو برای عموم مردم متناسب است.

زمانی که السالوادور بیت کوین را به عنوان پول قانونی انتخاب کرد، رئیس جمهور نایب بوکله اعلام کرد که این کشور زیرساخت پشتیبانی از 200 دستگاه خودپرداز و 50 شعبه را ایجاد خواهد کرد.
رگولاتور مالی بریتانیا، اداره رفتار مالی (FCA)، اخیراً اعلام کرد که تمام خودپردازهای رمزنگاری فعال در بریتانیا ثبت نشده و غیرقانونی هستند.

در آن زمان، مارک استوارد، مدیر اجرایی FCA، قصد ایجاد اختلال در کسب و کارهای رمزنگاری ثبت نشده در کشور را به اشتراک گذاشت.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا