آموزش صرافی ارز دیجیتال

آموزش کپی تریدMoonXBT و استفاده از سیگنال رایگان

آیا راهی برای ورود تریدر تازه کار با ریسک کمتر وجود دارد؟ آیا می شود کسی که مهارت و دانش کافیه در حوزه ارز های دیجیتال ندارد وارد بازار شود و سود کند؟ در پاسخ به این سوالات باید گفت: بله! کپی تریدMoonXBT ابزاری است که شما را قادر می‌سازد به‌صورت خودکار پوزیشن‌هایی که توسط افراد دیگر اتخاذ و مدیریت می‌شود را کپی و اجرا کنید. در این مقاله کپی تریدینگ صرافی MoonXBT را به شما آموزش خواهیم داد.

کپی ترید Copy Trading چیست؟

شما بعنوان یک تازه کار زمانی برای آموزش ندارید. در کانال ها و گروه های مختلف تلگرامی به دنبال سیگنال های معاملاتی هستید که بیشتر آنها به ضرر ختم می شود. شما تا زمانی که به سطح حرفه ای نرسیده اید می توانید در کپی تریدینگ کپی کننده تریدرهای حرفی باشید از فیلتر صرافی رد شده است. به این عمل کپی ترید Copy Trading می گویند.

ارزهای دیجیتال رشد چشمگیری داشته است، از سوی مخاطبین بیشتری را به خود جذب کرده است و طرف دیگر از نظر فنی و تکنولوژی رشد بزرگی داشته است. یکی از پله های بزرگ آن کپی تریدینگ است، به گفته کارشناسان شما در اینجا تحلیلگر بازار نخواهید بود بلکه تحلیلگر یک تریدر هستید، یعنی شما در واقع معامله گر خود را تحلیل می کنید تا بازار.

سیستم کپی تریدینگ
سیستم کپی تریدینگ

انواع کپی تریدینگ

کپی تریدینگ در دو مدل انجام می شود که هر دو حالت یک کار را انجام می دهد.

خودکار

در این حالت شما کار خود را در حالت اتوپایلوت یا خودران قرار می‌دهید. دیگر لازم نیست شما کار خاصی انجام دهید. کل فرایند به صورت خودکار انجام می‌شود.

دستی

در این روش شما خودتان باید سیگنال‌ها را به صورت دستی وارد کنید و هیچ چیز به صورت خودکار انجام نمی‌شود و در هر مرحله می‌توانید سرمایه‌گذاری را متوقف کنید.‎

نحوه کار کرد کپی تریدینگ
کار کرد کپی تریدینگ

آموزش گام به گام کپی تریدMoonXBT

گام اول: ابتدا از صفحه اصلی سایت بر روی منو کلیک میکنید تا گزینه ها برای شما نمایان شوند سپس بر روی منوی Social کلیک میکنید تا پنجره ای باز شود و پس از آن اولین گزینه یعنی Copy Trading را انتخاب می کنید.

صفحه اصلی صرافی مون ایکس بیتی
صفحه اصلی صرافی مون ایکس بیتی

گام دوم: در این قسمت شما وارد صفحه اصلی کپی تریدر ها شده اید و میتوانید با توجه به اولویت های خود قسمت بالا فیلترهای مورد نظر را اعمال کنید. برای مثال در Style شما می توانید بگوید افرادی که با اهرم کم یا اهرم بالا وارد معامله می شوند یا سرمایه کم یا سرمایه بالا و ….

صفحه کپی تریدینگ صرافی MoonXBT
صفحه کپی تریدMoonXBT

گام سوم: در اینجا که بخش شبکه معاملات اجتماعی یا همان کپی تریدینگ MoonXBT می باشد می توانید بر اساس فیلترهای که در بالاتر زده اید تریدر خود را انتخاب کنید. در اینجا استایل معاملاتی این تریدر را میبینید که کوتاه مدت و با اهرم بالا می باشد. در قیمت پایین تر اطلاعاتی مانند درصد سود، تعداد کل معاملات و سود کلی معاملات آن را مشاهده می کنید.

لیست کپی تریدر صرافی MoonXBT
لیست تریدرهای حرفه صرافی MoonXBt

گام چهارم: با زدن بر روی گزینه Copy در پایین هر فرد وارد صفحه ای می شوید که باید مقدار سرمایه ای که میخواهید درگیر شود را وارد کنید. در اینجا حداقل 20USDT می باشد. سپس بر روی گزینه Follow بزنید.

صفحه تریدر صرافی MoonXBT
صفحه تریدر صرافی MoonXBT

گام آخر: بعد از زدن بر روی گزینه Follow پیامی مبنی بر تایید انتخاب فرد می آید که در صورت تایید بر روی گزینه OK کلیک کنید.

تایید کپی تریدر صرافی MoonXBT
تایید کپی تریدر صرافی MoonXBT

مزایای کپی تریدینگ چیست؟

کپی تریدینگ یک روش کاربردی برای تازه‌کاران است؛ تمام بخش‌های سخت معامله، از تحقیق گرفته تا بررسی احتمالات و سود و ضرر را تریدر انجام می‌دهد و شما فقط کافی است هر کاری که او انجام می‌دهد را تکرار کنید.

قبل از شروع در بخشی از پلتفرم ها نسخه دمو (Demo) وجود دارد که گزینه مناسبی برای آزمون و خطا می باشد.

همانطور که میدانید شما از یک تریدر حرفه ای کپی می کنید پس اون هم دارایی خود را درگیر کرده است و تلاش می کند به بهترین تحلیل خود را انجام دهد.

مزایای کپی تریدMoonXBT و سوشال تریدینگ

  1. بررسی دقیق تریدر قبل از شروع بعنوان کپی تریدر
  2. فیلترهای مانند حد سود، میزان درگیری سرمایه، تعداد ترید در روز و… برای کاربر
  3. در اختیار گذاشتن اطلاعات تریدر برای کاربر
  4. کاملا رایگان
در بهبود کیفیت مقالات کمک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا