دسته‌بندی نشده

برنامه نقدی پسند بیت کوین TaxBit را در فصل ثبت مالیات یکپارچه می کند

پردازشگر پرداخت موبایلی Cash App نرم افزار مالیاتی و حسابداری رمزنگاری TaxBit را در خدمات خود ادغام کرده است و به بیتکوین می دهد.

دارندگان رویکرد ساده تری برای گزارش مالیات خود دارند.

هر دو شرکت اعلام کردند که از 28 فوریه، کاربران Cash App اکنون می توانند تراکنش های بیت کوین خود را برای اهداف گزارش مالیاتی با استفاده از TaxBit پیگیری کنند. لیندسی آرگالاس، مدیر عامل TaxBit گفت که پلتفرم شرکت او گزارش مالیاتی را «برای همه کسانی که دارایی‌های دیجیتال را در سبد خود ادغام کرده‌اند» ساده می‌کند.

Cash App خدمات معاملاتی بیت کوین خود را در سال 2018 راه اندازی کرد و در سال بعد سپرده های بیت کوین را راه اندازی کرد. این شرکت ادعا می کند که بیش از 10 میلیون کاربر بیت کوین دارد. شرکت مادر Cash App، Block Inc.، در طول سال ها میلیاردها دلار درآمد بیت کوین ایجاد کرده است. بر اساس اسناد اوراق بهادار و بورس ایالات متحده، شرکت Block در سه ماهه چهارم سال 2021 1.96 میلیارد دلار درآمد بیت کوین به دست آورد.
TaxBit شبکه TaxBit را در سال 2022 راه‌اندازی کرد تا فرم‌های مالیاتی رایگان را برای معامله‌گران ارزهای دیجیتال فراهم کند. این کنسرسیوم صنعتی با بیش از دوازده شرکت مستقر در ایالات متحده، از جمله PayPal، Coinbase، Binance.US، Paxos و Gemini راه اندازی شد. سه چیز در زندگی قطعی است: مرگ، مالیات و کمبود بیت کوین

سرویس درآمد داخلی واشنگتن یا IRS، 23 ژانویه را به عنوان شروع فصل ثبت مالیات در سال 2022 تعیین کرد. اکثر مالیات دهندگان تا 18 آوریل فرصت دارند مالیات بدهی خود را ثبت و پرداخت کنند. در ژانویه، IRS به مالیات دهندگان تعهدات مربوط به گزارش درآمد ارزهای دیجیتال را یادآوری کرد – این شامل سود سرمایه از تجارت، استخراج و فعالیت های سهام است.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا