مقالات آموزش ارز دیجیتال

5 ارز دیجیتالی برای زیر نظر گرفتن در این هفته

در چند روز گذشته بازار ارز های دیجیتالی نوسانات فراوانی را تجربه کرد و یک اصلاح 15 هزار دلاری گریبان گیر بیت کوین شد. این اصلاح باعث شد تا تمامی آلت کوین ها نیز ریزش سنگینی داشته باشند و تمامی بازار قرمز شود.

بسیاری از آلت کوین ها تا مرز 50% ریزش را نیز تجربه کردند و هفته اول مارس 2021، هفته خونینی برای ارز های دیجیتالی بود.

در اصلاح های این گونه معامله گران بزرگ فرصت را از دست نمی دهند و حجم عظیمی از سرمایه خود را در کف به بازار تزریق می کنند. بسیاری از آلت کوین ها و حتی بیت کوین، نقاط مناسبی برای خرید در این هفته را ارائه دادند.

امروز در نظر داریم تا با یک کپسول هفتگی در مورد 5 رمز ارزی که می توانید برای سرمایه گذاری آن ها را در این هفته زیر نظر بگیرید، برای شما کاربران عزیز ایران ریچ معرفی کنیم.

1. بیت کوین

طبق معمول اول و آخر تمامی ارز های دیجیتالی بیت کوین بوده است و خواهد بود. ریزش تا سطح حمایتی 43000 دلار باعث نگرانی بسیاری از سرمایه گذاران شد و ترس باعث از بین رفتن حجم بالایی از نقدینگی در مارکت شد. پس از طی شدن این روند نزولی، بسیاری اعتقاد داشتند روند همچنان ادامه دار می باشد و اعداد پایین 40 هزار دلار را برای بیت کوین پیشبینی می کردند. حال وقت آن است که بگویم اگر شما هم جزو این افراد هستید، بهتر است سرمایه خود را در بانک های دولتی بگذارید و با خیالی راحت به زندگی خود ادامه دهید. اگر قادر به ریسک پذیری در بازار نیستید، مطمئن باشید فرصت های خرید برای شما مهیا نخواهد بود و از بازار جا خواهید ماند.

پس از برگشت و ریجکت شدن از سطح حمایتی 43 هزار دلار، بیت کوین در تاریخ امروز یعنی 13 اسفند ماه بالاتر از 51 هزار دلار معامله می شود و به عقیده من بازار دوباره حال گاوی خود را پیدا کرده و سقف های جدیدی در انتظار بیت کوین می باشد. هدف های کوتاه مدت خود را 52500، 54000، 56000 و 58 هزار دلار بگذارید و نظاره گر بازار صعودی باشید.

2. اتریوم

ریزش بازار روی اتریوم هم تاثیرات فراوانی گذاشت. اتریوم که سقف های جدیدی را در بازار به ثبت رساند و قله 2000 دلاری را فتح کرد در اصلاح اخیر تا 1300 دلار نیز ریزش داشت.

بهترین نقاط ورود به رمز ارز اتریوم محدوده 1300 تا 1400 دلار بود و امیدوارم که در این نقاط خرید کرده باشید. امروز در همین تاریخ اتریوم بالای 1600 دلار معامله می شود و هنوز آغاز راه است. برگشت بازار امری کاملا پیش بینی شده بود و برگشت قیمت بیت کوین، اتریوم را نیز تحت تاثیر خود قرار داد. چارت اتریوم کاملا صعودی می باشد و صعود اتریوم، باعث افزایش قیمت قابل توجه آلت کوین ها خواهد شد.

3. سروم (SRM)

ارز سروم در این بازگشت یکی از به جای مانده ترین ارز هاست. هنگام ریزش بیت کوین این ارز در عین تعجب در بین بیشترین رشد ها در صرافی های مختلف بود و سقف تاریخی خود را شکست. در حال حاضر این ارز با قیمت 5.18 دلار معامله می شود و نقطه خوبی برای اولین پله خرید می باشد. در صورت حمایت نشدن در این نقطه می توان به صورت پله ای در زیر 5 دلار نیز خرید انجام داد. نگاهی به چارت تحلیلی زیر بیاندازید:

همانطور که مشاهده می کنید الگوی تقریبی سر و شانه صعودی برای این ارز قابل مشاهده است. می توان پیش بینی خوبی برای آینده نزدیک این ارز در نظر گرفت. خطوط روند نزولی شکسته شده است و احتمال صعود بالاست.

4. آکرو (Akro)

آکرو هم همانند سروم یکی از ارز های جا مانده می باشد و چارت این ارز به جفت ارز btc بسیار بسیار بولیش می باشد و گاو های بازار در ماه مارچ با این ارز بسیار سرو کار دارند.

نگاهی به چارت این ارز بیاندازید:

همانطور که مشاهده می کنید خط روند نزولی این ارز به اتمام رسیده، پولبک تقریبی زده شده و آکرو آماده انفجار می باشد. می توانید روی خط روند یک پله خرید بگذارید، همچنین می توانید در قیمت کنونی نیز پله اول خود را خرید کنید.

به یاد داشته باشید مدیریت سرمایه بسیار از تحلیل کردن برای شما ضروری تر می باشد.

با مدیریت سرمایه می توان از ضرر های سنگین جلوگیری کرد و آن ها را دور زد و همچنین می توان از سود های نجومی استفاده لازم برد.

5. کاوا (Kava)

کاوا نیز در موقعیت بسیار خوبی برای خرید قرار دارد و می توانید با بررسی شخصی خود در پله های مختلف از این ارز استفاده کنید.

همیشه و همیشه با بررسی و تحلیل شخصی خود جلو بروید زیرا هر استراتژی با استراتژی های دیگر متفاوت است و نحوه ترید ها تفاوت دارد.

دید شخصی من بی این ارز در طولانی مدت نیز مثبت می باشد تارگت 12 دلاری برای این ارز دور از دسترس نیست.

به چارت زیر توجه کنید:

کانال صعودی این ارز کاملا واضح می باشد، اما محض اطمینان می توانید پله ای خرید خود را انجام دهید و در کف کانال پله اصلی خود را بگذارید.

ممنون از اینکه همراه ما بودید، امیدوارم از این تحلیل ها استفاده کامل ببرید. فراموش نکنید به تحلیل های خود از تمامی تحلیل های دیگر بیشتر متکی باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

میلاد دهقان

من تلاش می‌کند تا به عنوان یک نماینده از جامعه تریدرها و سرمایه‌گذاران فعال در حوزه ترید ارز دیجیتال و فارکس، دانش و تجربیات خود را به بهترین شکل ممکن به اشتراک بگذارد و افراد را در رسیدن به اهداف مالی و حرفه‌ای خود یاری نماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا