مقالات آموزش ارز دیجیتالمقالات آموزش کیف پول ارز دیجیتال

کیف پول ققنوس؛ سرمایه‌گذاری و مدیریت دارایی‌های دیجیتال ایرانی

با کیف پول ققنوس نبض سرمایه‌گذاری در طلا، الماس و املاک به صورت بیست و چهار ساعته در دستان شماست. شبکه ققنوس اولین و بزرگ‌ترین زیرساخت دفترکل توزیع‌شده (DLT) در ایران است که توسط بانک‌های ملی، ملت، تجارت، پارسیان و پاسارگاد و شرکت‌های توسن و ققنوس ایجاد شده و مجوز پلتفرم را از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دریافت کرده است؛ این پلتفرم به‌عنوان زیرساخت مدیریت ثروت خرد، امکان توکنیزه‌سازی دارایی‌های ارزشمند را در قالب واحدهای کوچک و قابل‌خرید برای تمامی اقشار جامعه را فراهم کرده تا تمام افراد، سرمایه‌گذاری و حفظ ارزش پول را با خرید دارایی‌هایی همچون طلا، الماس و ملک تجربه کنند.

کیف توکن ققنوس و توکن ایرانی پیمان

کیف توکن ققنوس محصولی از شرکت یکتا ققنوس پارس، یکی از میزبان‌های موسس شبکه ققنوس، اولین و بزرگترین زیرساخت دفترکل توزیع شده (DLT) در ایران است که با استفاده از آن کاربران شبکه ققنوس می‌توانند نسبت به دریافت/ ارسال/ خرید و بازخرید توکن‌های شبکه و استفاده از خدمات مختلف در زمینه دارایی های منتشر شده بر روی شبکه ققنوس اقدام کنند.

یه نرم‌افزار با کلی قابلیت جالبه که شما رو به شبکه ققنوس وصل می‌کنه تا بتونین به‌راحتی از امکانات این شبکه استفاده کنین. با کیف توکن ققنوس می‌تونین هر وقت و هر جا که خواستین با درگاه بانکی، توکن بخرین و بفروشین و به‌راحتی دارایی‌های دیجیتالی خودتون رو مدیریت کنین.

توکن در کیف پول ققنوس چیست؟

توکن در دنیای ققنوس، نماینده دیجیتال یک دارایی مثل الماس و ملک یا حق استفاده از یک خدمته که به‌راحتی و به‌صورت آنی می‌تونین اون رو بخرین، بفروشین یا به دوستاتون هدیه بدین.

چه جوری می‌توانم توکنی که خریده ام را بفروشم؟

اگر به هر دلیلی توکن‌تون رو نخواستین یا به پولتون نیاز داشتین، می‌تونین اون رو به میزبان‌های شبکه ققنوس بفروشین یا تو صرافی غیرمتمرکز ققنوس (DEX) با کاربرهای دیگه و با هر توکن دیگه‌ای معامله کنین.

آیا کیف پول ققنوس امن هست؟

بله شبکه و کیف توکن ققنوس از رمزنگاری استفاده می‌کنن. مثل اینترنت‌بانک که رمز عبور داره، کیف توکن یه رمز به شما می‌ده که کسی غیر از خودتون ازش باخبر نیست. کیف توکن روش امن نگهداری از این رمز رو هم به شما می‌ده.

درآمد ققنوس از کجاست؟

هر وقت شما با کیف توکن ققنوس عملیاتی مثل خریدوفروش یا ثبت سفارش در صرافی انجام می‌دین، کارمزد پرداخت می‌کنین. این کارمزد به‌صورت توکن پیمان از شما دریافت می‌شه. کارمزد هر تراکنش در شبکه ققنوس معادل ۰.۰۰۵ پیمان هست.

سرمایه‌گذاری در انواع توکن کیف پول ققنوس

با هر مقدار سرمایه می‌توانید توکن‌های ققنوس را خریداری کنید و از فرصت سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال ارزشمند استفاده کنید.
در کیف پول ققنوس طیف گسترده‌ای از دارایی‌های دیجیتال در قالب توکن‌های سرمایه‌گذاری و کاربردی وجود دارد که عبارتنداز:

1. توکن پیمان

توکن پیمان، توکن پایه شبکه ققنوس با پشتوانه دارایی‌های مورد تایید بنیاد ققنوس به ارزش یک سوت طلای 24 عیار بوده که بازخرید آن توسط تمامی میزبانان تضمین شده است؛ کارمزد بازخرید (فروش) توکن پیمان فقط 1 درصد و ثبت درخواست بازخرید در هر لحظه شبانه روز قابل انجام است.

2. الماس DAYADIAMOND

توکن دایادایموند با پشتوانه الماس، ابزاری برای سرمایه‌گذاری با پول‌های خرد در بازار الماس به عنوان دارایی ارزشمند برای تمامی اقشار جامعه است.

3. توکن املاک در کیف پول ققنوس

با کمتر از 10 میلیون تومان در بازار املاک سرمایه‌گذاری کنید؛

4. KAT1 (بازخرید بدون کارمزد)

توکن کیف پول ققنوس با نماد KAT1، برای مسائل آموزشی و فرهنگی استفاده می‌شود. کسانی که این توکن را دارند می‌توانند فیلم‌های آموزشی، محتواهای تولیدی و بلیط رویدادها و همایش‌های تخصصی را دریافت کنند. این توکن بازخرید آن فاقد کارمزد است.

5. مهر MEHR در کیف پول ققنوس

همکاری شرکت ققنوس با موسسه خیریه مهرآفرین، برای حمایت از خانواده‌های آسیب‌دیده است. قیمت هر یک عدد توکن مهر ۵ هزار تومان است.

6. شارژ موبایل MOBILE10

توکن شارژ موبایل در کیف پول ققنوس با شرکت مبین وان کیش است که اعتبار آن ۱۰ هزار تومان است.

7. محصولات راه‌پرداخت W2P1

این توکن برای مجموعه فرهنگی و رسانه‌ای راه‌پرداخت است؛ این توکن برای خرید و سفارش محصولات فرهنگی از جمله: کتاب، مجله و انواع محتواهای آموزشی در حوزه فین‌تک با درگاه پرداخت کیف پول ققنوس است.

کیف پول ققنوس پلت فرم هوشمند برای سرمایه گذاری و مدیریت دارایی های دیجیتال
کیف پول ققنوس پلت فرم هوشمند برای سرمایه گذاری و مدیریت دارایی های دیجیتال

8. آب‌پارس ABPARS

به منظور جذب منابع مالی برای شیرین سازی آب دریای عمان شرکت سرمایه‌گذاران فناوری تک وستا با شرکت تعاونی آب‌رسانی فلات مرکزی پارس وارد همکاری شده‌اند که کاربر با خرید هر توکن، بخشی از سهام شرکت تعاونی آب‌رسانی فلات مرکزی را خریداری کرده تا ضمن اجرا و ارتقاء پروژه بتواند از افزایش ارزش ریالی توکن و حق تقدم مزایا شامل آب‌شیرین استفاده کند.

9. همراز HMAZAR

این توکن کیف پول ققنوس برای بیمه‌رازی در زمینه بیمه آتش سوزی است که خرید آن برای نمایندگان بیمه رازی فعال است.

10. توکن KLT1 در کیف پول ققنوس

توکن وفاداری ابزار استفاده از خدمات باشگاه وفاداری ققنوس است. ارزش آن ۱۰ ریال معادل یک تومان برای انجام فعالیت در اپلیکیشن کیف توکن ققنوس از جمله: خرید و فروش و … است و حتی می‌توانید با دیگر توکن‌ها نیز معاوضه کنید. بازخرید ریالی این توکن در تعداد ۱۰ میلیون واحد برابر با ۱۰ میلیون تومان است.

11. گنج‌مان (حمایت از میراث)

همکاری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با شرکت ققنوس برای حفظ میراث مستند ملی است که از طریق کیف توکن ققنوس قابل خریداری و استفاده در پلتفرم گنج‌مان کتابخانه ملی ایران است.

12. نشان ریال IRRM (بانک ملی ایران)

این توکن وابسته به بانک ملی است که ارزش هر توکن ۱۰ میلیون ریال است. که کاربران می‌توانند از آن برای خرید‌های روزانه یا خرد خود استفاده کنند.

13. بی‌تا از نوع NFT

ابزاری برای مدیریت آثار هنری در دنیای دیجیتال، که مالکین آثار هنری می‌توانند ضمن شناسنامه دار نمودن آثار، آثار خود را در بازار مزایده ققنوس نیز عرضه و به فروش برسانند.

14. توکن BTA در کیف پول ققنوس

کاربران با استفاده از این توکن می‌توانند در بازار حراجی بی‌تا سفارش‌های خرید خود را به‌ازای هر واحد توکن تا سقف یک میلیارد ریال بر روی آثار مورد نظرشان ثبت کنند. قیمت هر واحد از این توکن بیست میلیون ریال است و کارمزد آن نیز از سوی خریدار پرداخت می‌شود.

15. آنتوریوم کیف پول ققنوس

با خرید این توکن، از تأمین منابع مالی لازم برای پرورش و برداشت گل زینتی بهره‌مند شوید.

16. پست بانک ریال IRRP

این توکن برای استفاده از روش‌های نوآورانه برای پرداخت‌های خرد، کاهش فشار بر شبکه‌ی بانکی کشور و رفع مشکلات پرداخت به منظور یاری رساندن به کاربران در پرداخت‌های خرد است. این توکن با پشتوانه‌ی موجودی ریالی حساب سپرده کیف الکترونیک پول نزد پست بانک منتشر می‌شود و هر واحد آن ۱۰ میلیون ریال قیمت دارد.

در بهبود کیفیت مقالات کمک کنید
صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا