آموزش صرافی ارز دیجیتال

صرافی BingX یک صندوق 10 میلیون دلاری برای تقویت معاملات اجتماعی راه اندازی می کند

BingX، یکی از صرافی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال، اعلام کرده است که یک صندوق 10 میلیون دلاری را برای رشد و ارتقای معاملات کپی ترید راه‌اندازی کرده است. هدف این صندوق توسعه BingX به عنوان یک اکوسیستم درجه یک برای معاملات کپی ترید در صنعت کریپتو از طریق توانمندسازی معامله‌گران ، فراهم سازی زیرساخت‌ها، نوآوری محصول، بهبود جامعه و مشارکت استراتژیک است.

صرافی BingX از زمان تأسیس در سال 2018 به دروازه ای برای میلیون ها کاربر ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. ورود در بازار کریپتو می تواند برای تازه واردان نگران کننده باشد، ولی معاملات کپی ترید به عنوان یک راه حل موثر ظاهر شده است که کاربران را قادر می سازد تا معاملات معامله گران موفق را دنبال کنند. BingX به عنوان پیشگام در معاملات کپی ترید کریپتو، متعهد به ایجاد یک اکوسیستم کامل است که در آن هم معامله‌گران و هم کپی‌کنندگان قادر به یادگیری و کسب درآمد هستند. محصولات اصلی و کاربرپسند مانند کوپن یارانه معاملات کپی ترید و صندوق آزمایشی توسط این پلتفرم به طور منظم توسعه می‌یابند تا به کاربران بی‌تجربه کمک کنند تا با ریسک صفر شروع به کار کنند. BingX همچنین برنامه Elite Copy Traders را راه اندازی کرد تا به معامله گران حرفه ای کمک کند تا حداکثر پتانسیل خود را توسعه دهند. تا به امروز، BingX بیش از 8000 معامله گر حرفه ای با حدود 4 میلیون دنبال کننده جمع آوری کرده و بیش از 130 میلیون سفارش معاملاتی کپی را اجرا کرده است.

برنامه Elite Copy Traders در صرافی بینگ ایکس

BingX قصد دارد ورودی‌ها را در تمام سطوح معامله‌گران افزایش دهد و پس از تقسیم‌بندی معامله‌گران بر اساس تخصص و عملکردشان، پشتیبانی شخصی‌تر را توسعه دهد. BingX باید بر سیاست استعداد محور خود پافشاری کند و به کار بر روی یک برنامه رشد کلی ادامه دهد و اطمینان حاصل کند که این پلتفرم می‌تواند برای همه انواع معامله‌گران مفید باشد. برنامه Elite Copy Traders شاهد موفقیت بزرگی بوده و به یک برنامه باز تبدیل شده است. بیش از 40000 معامله‌گر گام‌های بلندی برداشتند و در شش ماه گذشته پاداش‌های تشویقی را از این برنامه دریافت کردند.

در همین حال، این صندوق برای ارتقای زیرساخت اکوسیستم معاملات اجتماعی استفاده خواهد شد. یک سیستم بررسی علمی تر معامله گران برای حذف خطرات احتمالی و حمایت از استراتژی های مختلف معاملاتی راه اندازی خواهد شد. بر اساس تجربیات قبلی و تجزیه و تحلیل عملکرد، BingX به بررسی منطق زیربنایی معاملات کپی ترید ادامه می دهد و بعد ارزیابی را در جایی که بازده کوتاه مدت معامله گران از اولویت برخوردار است، غنی می کند. و ابزارها و ویژگی های معاملاتی پیشرفته نیز توسعه خواهند یافت. BingX کنترل ریسک را افزایش می دهد و به دستگاه های کپی کمک می کند تا ابتکارات بیشتری را برای تعامل و هماهنگی با معامله گران در طول معاملات انجام دهند.

علاوه بر این، BingX به گسترش شبکه مشارکت های استراتژیک خود در سراسر جهان و همکاری با معامله گران پیشرو و جوامع تجاری ادامه خواهد داد. بسیاری از آکادمی ها و سازمان های بازرگانی معروف به لیست همکاری ها اضافه شده اند.

الویسکو کارینگتون، روابط عمومی و ارتباطات گفت: “ما از راه اندازی این صندوق زیست محیطی در معاملات اجتماعی و هدایت توسعه صنعت کریپتو هیجان زده هستیم. ما آرزو داریم که چشم انداز را تغییر دهیم و بهترین خدمات معاملاتی و موفق ترین معامله گران را به کاربران خود ارائه دهیم.” مدیر BingX “ما در حال ورق زدن به صفحه جدیدی هستیم. تعهد BingX به ایجاد یک اکوسیستم درجه یک برای معاملات اجتماعی، گواهی بر تعهد ما به نوآوری مستمر و ماموریت ما برای قابل دسترسی و دوستانه کردن ارزهای دیجیتال برای همه است. با این صندوق، BingX تنظیم شده است. برای ایجاد یک پلتفرم تغییر دهنده بازی و انتظار از معامله گران با استعداد بیشتری که به ما بپیوندند.”

درباره صرافی BingX

BingX یک صرافی ارز دیجیتال پیشرو است که با بیش از 5 میلیون کاربر خدمات معاملاتی اسپات، فیوچرز، کپی ترید و شبکه ی معامله گران را به بیش از 100 کشور و منطقه در سراسر جهان ارائه می دهد. BingX همچنان به ارتباط کاربران با معامله گران حرفه ای و پلتفرم به روشی ایمن و نوآورانه ادامه می دهد.

در بهبود کیفیت مقالات کمک کنید

فرهاد دهقان

طراح گرافیک و وب، مسلط به نرم افزارهای ادوبی فتوشاپ، ایلاستریتور، پریمیر، افترافکت، ایکس دی، ایندیزاین / طراح رابط کاربری UI/UX / طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی / مدلسازی سه بعدی بازی و انیمیشن / متاورس / NFT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا