آموزش ارز دیجیتالاستخراج

سایت جی کوین هش: بررسی سرویس اجاره ماینر

سایت جی کوین هش، با شتاب فراوانی که در پی دستیابی به ثروت و درآمدهای کلان ایجاد شده است، بسیاری از افراد سردرگم شده و دارایی‌هایشان به یغما رفته است. امروزه فضای مجازی پر شده از سایت‌های فریبنده و متقلبانه‌ای که با بهره‌گیری از ناآگاهی مردم، حساب‌های آنان را خالی می‌کنند. تعداد زیادی سایت با عناوینی همچون استخراج ارزهای دیجیتال از جمله بیت‌کوین، ظهور کرده‌اند که بیشترشان صرفاً جعل و دروغ محض هستند. در ایران نیز سایت‌های متعددی وجود دارند که از این طریق مرتکب کلاهبرداری می‌شوند و تعداد قابل توجهی از مردم نیز فریب آن‌ها را می‌خورند.

یکی از سایت‌های ایرانی برای هشدار به کاربران در مورد این نوع کلاهبرداری‌ها، روشی بسیار خلاقانه‌ای را آزموده است. در این مقاله قصد داریم درباره این سایت و ایده نوآورانه آن بحث کنیم. اگر می‌خواهید عمق فاجعه کلاهبرداری‌های اینترنتی را بهتر درک کنید، همراه ما باشید.

سایت استخراج ابری جی کوین هش JCoin Hash چیست؟

کلاهبرداری‌های اینترنتی در حوزه ارزهای دیجیتال چالش بزرگی برای جلوگیری از فریب مردم است. گاهی هشدارهای مستقیم در این باره مؤثر نیست و انگیزه‌های مالی، چشم بسیاری را بر روی حقیقت می‌بندد. در این میان، ایده‌های خلاقانه‌ای مثل جی‌ کوین هش JCoin Hash می‌تواند به آگاهی‌بخشی عمومی کمک شایانی کند.

جی‌ کوین هش با هدف آشناسازی مردم با انواع کلاهبرداری‌های بلاک‌چین و ارزهای دیجیتال ایجاد شده است. در نگاه اول، شعارها و وعده‌های کلاهبردارانه در سایت جی‌ کوین هش به چشم می‌خورد که انگیزه‌ی ثبت‌ نام را در کاربر ایجاد می‌کند. اما اغراق‌های طنزآمیز و شباهت‌های ظاهری با سایت‌های کلاهبردار، آن را به ابزاری جالب برای آموزش عمومی تبدیل کرده است.

تولد ایده‌ای خلاقانه در کلود ماینینگ جی کوین هش

به راستی که برخی افراد با وجود هشدارهای مکرر درباره کلاهبرداری‌های اینترنتی، باز هم فریب می‌خورند. گویی انگیزه سودجویی در آن‌ها بسیار قوی است و چشمشان را بر حقیقت می‌بندد. تا زمانی که خودشان تجربه نکنند و دچار ضرر نشوند، متوجه نمی‌شوند.

سایت‌های کلاهبردار با پرداخت پول به وبسایت‌های معتبر برای انتشار محتوای تبلیغاتی، ارائه آمارهای غلط درباره سود استخراج ارزهای دیجیتال و روش‌های دیگر، سعی در فریب افراد ناآگاه دارند.

پروژه‌هایی مانند جی‌ کوین هش که با هدف آشناسازی مردم با کلاهبرداری‌ها ایجاد می‌شوند، می‌توانند نقش مهمی در افزایش آگاهی عمومی داشته باشند. جی‌ کوین هش با ظاهری شبیه به سایت‌های کلاهبردار، سعی در آموزش مردم دارد تا در دام نیفتند.

ویژگی‌های سایت استخراج ابری JCoin Hash

سایت جی‌ کوین هش به شیوه‌ای بسیار خلاقانه و طنزآمیز، تمام ویژگی‌ها و المان‌های رایج در سایت‌های کلاهبردار را شبیه‌سازی کرده است:

 • نمایش پرداختی‌ها و واریزهای جعلی به حساب کاربران
 • انتشار دیدگاه‌ها و نظرات ساختگی کاربران درباره سودآوری سایت
 • ارائه آمار و ارقام غیرواقعی درباره تعداد کاربران و سوددهی
 • پیش‌بینی افزایش چند برابری ارزش ارز دیجیتال مورد نظر در آینده
 • وعده سودهای کلان در کوتاه مدت
 • طراحی ظاهری شبیه سایت‌های واقعی استخراج ارز دیجیتال

با بهره‌گیری از این المان‌ها، سایت جی‌ کوین هش به خوبی توانست تا کاربران را با نحوه عملکرد سایت‌های کلاهبردار آشنا کند.

نوشته های مشابه

ثبت نام در سایت جی کوین هش JCoin Hash

ثبت نام در سایت جی کوین هش، تنها با نوشتن نام و نام خانوادگی و در عرض چند ثانیه انجام می‌شود:

پس از ثبت نام، وارد بخش پنل کاربری خود در سایت جی کوین هش می‌شوید. حال می‌توانید از طریق بخش
اجاره ماینر در منوی سایت، می‌توانید شروع به سرمایه گذاری کنید و در پاداش استخراج شریک شوید:

حال همه چیز برای انتخاب پلن مورد نظر مهیا است. در ادامه با انتخاب گزینه‌ی پرداخت و اجاره ماینر وارد درگاه پرداخت می‌شوید:

در حالی‌که منتظر صفحه‌ی پرداخت هستید، با این صفحه مواجه می‌شوید:

این پیام در حقیقت تمام هدف این سایت می‌باشد، یعنی توجه کردن به اینکه چقدر راحت می‌شود فریب خورد.

متن پیام:

دست نگهدار! آیا فریب فیلم ها و مطالبی که اینجا نوشته شده رو خوردی؟ آیا واقعا میخواستی به ما پول بدی؟ میدونی اینا همش دروغ بود و ما هدفمون گرفتن پولت بود؟ میدونی ممکن بود حتی بهت سود هم بدیم اگر پول میدادی؟ یعنی پولت و میگرفتیم از پول خودت بهت سود میدادیم یا اینکه تشویقت میکردیم دوستاتم بیاری تا اونام سود بگیرن و پول اونارو میگرفتیم و به بقیه سود میدادیم!

به این روش کلاهبرداری میگن کلاهبرداری پانزی و متاسفانه چون یک مدت محدود سود پول میگیری همه زندگیت رو برای ما میفرستی و زمانی میفهمی قربانی شدی که خیلی دیر شده.

اینترنت پر شده از ادعای کسب درآمد دلاری و ماین بیتکوین ابری و خرید توکن هایی که قراره در آینده میلیون دلاری بشن ولی بیا فکر کن اگر کسی بود که میتونست اینقدر پول دربیاره چه نیازی به پول تو داشت؟ چرا دنبال این یک قرون دو زار ته جیب مردمه که اینقدر تبلیغ میکنه؟ دفعه بعد که خواستی سرمایه گذاری کنی بیشتر فکر کن.

 • آیا اگر وب سایت اینماد داشت به معنی امن بودن سرمایه گذاری است؟ خیر به راحتی میتوانند با اسم فعالیت دیگری اینماد بگیرن.
 • آیا اگر وب سایت شرکت ثبت شده داشت پس قانونیه؟ خیر ثبت شرکت در ایران رایگان است و هر مجرمی میتواند شرکت ثبت کند.
 • آیا اگر همه خبرگزاری ها در مورد اون سایت و سرمایه گذاری در اون سایت نوشتن یعنی اون سایت کلاهبردار نیست؟ خیر به راحتی میتوان در همه سایتهای خبری رپورتاژآگهی(خبر) خرید.
 • آیا اگر دوستم بگه سایت معتبره و داره سود میده پس معتبره؟بله سود میده و سود دادن به معنی اعتبار نیست، کلاهبرداران این پول رو از پول خودتون و یا قربانی دیگری مثل شما میدن.
 • آیا اگر بیش از چند ساله که کار میکنن پس معتبرن؟ خیر متاسفانه خلا قانونی در کشور باعث میشه موارد مشابه به راحتی در کشور فعالیت کنند.

  پولی که به جیب این کلاهبرداران میریزی هزینه زندگی لاکچری آن‌ها خواهد شد کسی در این دنیا به دنبال پولدار کردن تو نیست دوست عزیز- این تصاویر از کلاهبرداران واقعی است که با پول من و تو خونه و ماشین و زندگی گرون قیمتشون رو دارن و متاسفانه شما از سود پولی که میگیری راضی هستی حتی مالکین سایتی که براشون  پول واریز میکنی رو نمیشناسی.

هشدار سایت جی کوین هش نسبت به پرداخت پول

جی‌ کوین هش یک ایده بسیار خلاقانه و کاربردی برای آگاه‌سازی در مورد کلاهبرداری‌های ارز دیجیتال است. گاهی هشدارهای مستقیم درباره این پروژه‌های فریبنده چندان مؤثر نیست، اما معرفی آن‌ها از زاویه طنز می‌تواند تأثیر بیشتری داشته باشد. جی‌ کوین هش با بهره‌گیری از همین رویکرد، سعی دارد به زبان خود این پروژه‌ها، مخاطبان را آگاه کند.

به نظر می‌رسد محمد جرجندی مدیر سایت جی کوین هش، با راه‌اندازی این سایت، این نکته را درک کرده‌ است که گاهی نگاه طنزآمیز می‌تواند اثربخش‌تر از هشدارهای مستقیم باشد.

آیا سایت کلود ماینینگ جی کوین هش JCoin Hash قانونی است؟

جی کوین هش یک سایت طنز برای آگاهی‌رسانی درباره کلاهبرداری‌های ارزهای دیجیتال است و هیچ فعالیت واقعی اقتصادی ندارد.

عبارت “تنها فارم قانونی ایران” که در این سایت آمده، صرفاً بخشی از طراحی طنزآمیز آن برای شبیه‌سازی ظاهر سایت‌های کلاهبردار است و نباید به عنوان ادعایی واقعی در نظر گرفته شود.

این سایت هیچ مجوز رسمی برای فعالیت اقتصادی ندارد و صرفاً یک پروژه آموزشی برای آگاهی‌رسانی عمومی است. ذکر نام شرکت‌ها و مجوزهای موهوم نیز بخشی از طراحی طنز این سایت به منظور هشدار درباره شیوه عملکرد سایت‌های کلاهبردار است.

پس در مجموع توجه داشته باشید که نباید اطلاعات این سایت را به عنوان مجوزهای قانونی واقعی تلقی کرد.

جمع بندی

همگام با پیشرفت فناوری‌هایی همچون بلاک‌چین و ارزهای دیجیتال، طراحان پروژه‌های پانزی و کلاهبردار نیز از ابزارها و اصطلاحات نوین این حوزه بهره می‌برند. آن‌ها کلاهبرداری‌های خود را ارتقا داده و به مرحله قراردادهای هوشمند و اوراکل‌ها رسانده‌اند.

اما در عین حال، ویژگی‌های مشترکی در این پروژه‌های فریبنده وجود دارد که آگاهی از آن‌ها می‌تواند از افتادن در دامشان جلوگیری کند.

در این مقاله به بررسی سایت جی کوین هش JCoin Hash پرداخیتم. سایت جی‌ کوین‌ هش نمونه‌ای از پروژه‌ای است که با هدف آشناسازی مردم با کلاهبرداری‌ها ایجاد شده، اما خود نیز بسیار شبیه به یک سایت واقعی طراحی شده تا بتواند بهتر کاربران را آموزش دهد. بررسی این سایت می‌تواند در شناخت الگوهای کلاهبرداری مفید باشد.

سوالات متداول

جی کوین هش با چه هدفی راه‌ اندازی شده است؟

جی‌ کوین هش با هدف آشناسازی مردم با انواع کلاهبرداری‌های بلاک‌چین و ارزهای دیجیتال ایجاد شده است. در نگاه اول، شعارها و وعده‌های کلاهبردارانه در سایت جی‌ کوین هش به چشم می‌خورد که انگیزه‌ی ثبت‌نام را در کاربر ایجاد می‌کند. اما اغراق‌های طنزآمیز و شباهت‌های ظاهری با سایت‌های کلاهبردار، آن را به ابزاری جالب برای آموزش عمومی تبدیل کرده است.

آیا سایت جی کوین هش JCoin Hash قانونی است؟

جی کوین هش یک سایت طنز برای آگاهی‌رسانی درباره کلاهبرداری‌های ارزهای دیجیتال است و هیچ فعالیت واقعی اقتصادی ندارد. این سایت هیچ مجوز رسمی برای فعالیت اقتصادی ندارد و صرفاً یک پروژه آموزشی برای آگاهی‌رسانی عمومی است.

آیا در سایت جی کوین هش می‌توان سرمایه گذاری کرد و بیت‌کوین استخراج کرد؟

خیر، سایت جی کوین هش تنها به دلیل آشناسازی کاربران با فضای کلاهبرداری‌های ارز دیجیتال و بلاک‌چین ایجاد شده است و تنها جنبه‌ی آموزشی دارد و نمی‌توان در آن فعالیت اقتصادی انجام داد.

5/5 - (2 امتیاز)

مهدی سعادت

مهدی سعادت هستم، 23 ساله، یک مهندس جوان و با استعداد که تحصیلات مقطع کارشناسی خود را در رشته برق و گرایش مخابرات در دانشگاه صنعتی اصفهان به پایان رسانده ام. در کنکور ارشد نیز رتبه 45 را کسب کرده ام که شروع تازه‌ای برای زندگی من می‌باشد. از کودکی به نوشتن و ادبیات علاقه‌مند بودم و این علاقه را نیز هنوز حفظ کرده‌ام.. همچنین به عنوان یک مهندس جوان، عاشق حوزه مهندسی برق و مخابرات می‌باشم و در این زمینه‌ها تلاش می‌کنم تا دانش خود را گسترش دهم. طبیعت‌گردی، عکاسی و ویرایش عکس از طریق نرم‌افزارهایی مثل فتوشاپ نیز از سرگرمی‌های مورد علاقه من می‌باشد. در سال‌های اخیر نیز به حوزه ارزهای دیجیتال و NFT نیز گرایش پیدا کرده‌ام و به طور جدی به مطالعه و تحقیق در این زمینه مشغول هستم. مهدی سعادت یک جوان با انگیزه، پر از استعداد و دارای علایق گوناگون است که پیشرفت‌های زیادی در آینده خواهد داشت! مرسی از اینکه همراه من هستید.
اشتراک در
اطلاع از
guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ایران‌ریچ این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x