آموزش ارز دیجیتالمانیتورینگ ارز دیجیتال

سکه بیت Sekebit پلتفرم هوشمند معاملاتی پر ریسک

امروز میخاهیم با هوشمند ترین ربات معامله گر فارسی زبان در بازار های مالی جهانی یعنی سکه بیت Sekebit آشنا شویم و ببینیم چقدر صحت دارد فعالیت این پلتفرم و میزان سودهایی که میدهد. چون این روزا خیلی گزارش دریافت میکنیم که آیا سرمایه گذاری در این سایت خوب است یا نه؟ و میتواند برای ما درآمد داشته باشد؟ امروز در این مقاله میخاهیم به سوالات شما پاسخ دهید.

سکه بیت Sekebit چیست؟

تعریف از زبان خود سایت: سکه بیت Sekebit.com حاصل توليد نرم افزاري قدرتمند از سالهاي 1394 تا به اکنون است، نرم افزاري که بارها توسط معامله گران و کارگزاران بازار بورس جهانی به ارائه سرويس پرداخته است.

از اواسط سال 1401 ايجاد بسترهاي لازم جهت ارايه ي اين نرم افزار به صورت سرويس آنلاين و متمرکز در دستور کار قرار گرفت و با تلاش فراوان متخصصين و مشاورين فني، تجاري، معامله گران و کارگزاران بازار بورس جهانی بازطراحی و بروزرسانی شده و در اختیار عموم کاربران قرارگرفت.

عملکرد سکه بیت به زبان ساده ، یک رویکرد رباتیک مبتنی بر هوش انسانی است که روزانه چندین بار توسط کارشناسان بازار فارکس و بورس جهانی بروزرسانی میشود و ماموریت اصلی آن شناسایی و معرفی بی خطرترین دامنه های خرید و فروش در معاملات است، به طوریکه سرمایه و معاملات کاربران را از هرگونه معامله پرخطر یا دارای ریسک مصون نموده و احتمال ضرر یا از دست رفتن سرمایه کاربران را به صفر می رساند.

با اتکای به این حاشیه امن ایجاد شده ما میتوانیم اصل و سود سرمایه کاربرانی را که از سکه بیت استفاده می کنند را به صورت صددرصدی تضمین نمائیم.

خب حالا بریم سراغ بررسی اعتبار این وبسایت سرمایه گذاری…

بررسی اعتبار سکه بیت Sekebit

در این قسمت به بررسی اعتبار و میزان ریسک سرمایه گذاری در پلتفرم Sekebit میپردازیم.

درگاه بانکی واسط دلیلی بر اعتبار نمیباشد!

برای چنین سایتی که در حوزه سرمایه گذاری است درگاه واسط گرفتن اعتباری به آن نمیدهد.

به نقل از سکه بیت: درگاه بانکی زرین پال سکه بیت ، یک درگاه بانکی معتبر و متصل به شاپرک تحت نظارت بانک مرکزی می باشد که به مدت هفت سال است در این راستا جهت سهولت استفاده کاربران دایر بوده و علاوه بر احراز هویت کامل ، دارای حسن شهرت و حسن سابقه به مدت هفت سال بدون وقفه و تعطیلی می باشد.

درگاه بانکی قانونی سکه بیت ، توسط مراجع ذیربط احرازهویت و به شناسه ZP.119175 از فروردین ماه 1394 فعال میباشد.

تاریخ ثبت درگاه پرداخت ربطی به سایت سکه بیت ندارد و به نام شخص در سال ۱۳۹۴ گرفته شده که میتواند برای کسب و کارهای مختلفی از درگاه پرداخت به نام خود استفاده کند و یا کرده باشد.

مایه گذاشتن از نماد اعتماد الکترونیک یک ستاره برای چنین پلتفرمی!

کسانی که قصد فعالیت در بستر اینترنت دارند نیز مانند سایر اصناف باید پروانه کسب داشته باشند. پروانه کسب در بستر اینترنت ایران اصطلاحا اینماد یا نماد اعتماد الکترونیک خوانده می شود. (اولین نکته اینجا نمایان میشود که پروانه کسب جدا از اینماد است و درحال حاضر سایت سکه بیت که درحال جذب سرمایه مردم است نماد یک ستاره دریافت کرده است که برای چنین کسب و کاری کم است. نماد ۱ ستاره سکه بیت)

اینماد سکه بیت
اینماد و درگاه پرداخت سکه بیت Sekebit

شناسه مالیاتی نشانگر فعالیت سالم اقتصادی و رعایت قوانین مبارزه با پولشوئی می باشد. سکه بیت یک کسب و کار کاملا رسمی و قانونی است. که تحت مالکیت شرکت توسعه اقتصادی هوشمند جهان گستر (شرکت سهامی خاص) به شماره ثبت ۱۸۴۸ و شناسه ملی ۱۴۰۱۲۱۸۸۴۳۴. (طبق بررسی ها سایت در وبسایت روزنامه رسمی جمهوری اسلامی با اطلاعات گفته شده ثبت شده)

کد اقتصادی 14012188434184 ، که در بستر قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

سوء استفاده از اعتماد کاربران و مشتریان!

به نقل از سکه بیت: البته بزرگترین پشتوانه هر کسب و کاری اعتماد کاربران و مشتریان آن میباشد. ما مفتخریم که تا کنون مورد اعتماد همه کاربران خود بوده و حتی یک مورد سایقه ضررو زیان متوجه کاربران سکه بیت نگردیده است. (نداشتن کامنت منفی دلیلی بر خوب بودن نیست! چون کامنت مثبتی هم در کار نیست به جز به تعداد ساختگی!، نظرات مثبتی هم در اپ استورها و شبکه های اجتماعی به چشم نمیخورد همه سرگردان به دنبال دلیلی برای اعتماد هستند برای رهای از این شرایط بد اقتصادی. و جواب شفافی هم از سازندگان دریافت نشده). نظرات موجود در کافه بازار

سکه بیت در کافه بازار Sekebit app
همه سرگردان هستند و ترس دارند Sekebit App

برای چنین پلتفرم سرمایه گذاری میزان پشتوانه مالی یا اشخاص و شرکت های حامی مهم تر است. اعتماد کاربران فقط باعث ایجاد جریان مالی جدید میشود که یه قسمت احتمالا به کاربران قدیمی به عنوان سود پرداخت میشود و قسمتی وارد معاملات جدید میشود. که در ادامه خواهیم دید معاملات همه در ضرر هستند و این نشان از متخصص نبودن این افراد است. بعد از گذشت حدود ۸ سال!

حساب معاملاتی سکه بیت در فارکس

هیچ چیز در فضای اینترنت محرمانه نمی ماند. ما اگر قابل اعتماد نبودیم مطمئن باشید علاوه بر رقبا ، کاربران ناراضی نیز نارضایتی خود را اعلام میکردند. با یک سرچ ساده اینترنتی متوجه خواهید شد که هیچگونه نارضایتی از کسب و کار ما وجود ندارد. (درست است هیچ چیزی محرمانه نمی ماند. مانند درصد سود و ضرری که در بروکرهای فارکس نمایش داده میشود که نشان میدهد. حساب های مختلفی ایجاد کرده‌اند که میزان ریسک بسیار بالایی را نشان میدهد. و حساب های معاملاتی همه بعد یه مدت در ضرر بسته میشنود.)

نتیجه معاملات سکه بیت در بروکر فارکس آلپاری حساب اولحساب دوم. میزان سرمایه‌ای که در سایت نشان داده شده تفاوت زیادی با آمار اینجا دارد. یا اطلاعات به درستی وارد نشده در سایت یا سرمایه کاربران را به بروکرهای مختلفی منتقل کرده‌اند. همچنین در حساب مقدار ۲۰۰۰ دلار مسدود شده و اگه دقت کنید حساب PAMM حذف شده و این امار در بایگانی بروکر هستند.

برای کپی ترید هم لینک معرف بروکر لایت فارکس استفاده شده که نشان میدهد پلتفرم فقط ظاهری است و سرمایه ها در مارکتی دیگر توسط اشخاص برای معامله استفاده میشود و در نهایت به احتمال زیاد پاسخوی ضررهای احتمالی شما نباشند.

نتیجه معاملات سکه بیت در بروکر فارکس آلپاری
میبینید که نتیجه معاملات ضرر شده و ۲۰۰۰دلار مسدود شده
نتیجه معاملات سکه بیت در بروکر فارکس آلپاری Sekebit
این یکی جساب جدیدتر است و هنوز در سود است ولی همچنان موجودی مسدود شده دارد.

نتیجه گیری سکه بیت Sekebit

هیچ مستندات و مدارکی مبنی بر کلاهبرداری بودن پروژه نبود ولی با توجه به اطلاعات موجود. سرمایه گذاری در چنین سایتی کار عاقلانه ای نیست.! چون شفافیت کمی در رابطه با نوع معاملات ربات ها داشت و اینکه وعده دادن سود بالا ریسک سرمایه گذاری را چندین برابر میکند. همچنین با توجه با سابقه کاری و تخصصی که خودشون اعلام کردن با نتیجه معاملات در بروکرها همخانی ندارد. و پیشنهاد میشود به دنبال فرصت های سرمایه گذاری بهتری بروید. و در سیستم های سرمایه گذاری کنید که دارایی در حساب خودتان باشد و همه چیز شفاف و قابل رصد لحظه‌ای باشد.

سوالات متداول

آیا سکه بیت Sekebit کلاهبردار است؟

در حال حاضر خیر، ولی نمیتوان گفت ۱۰۰٪ معتبر است و سوددهی دارد. چون یه سری باگ‌هایی در پلفرم مشاهده میشود.

سکه بیت Sekebit با سرمایه ما چیکار میکند؟

به احتمال زیاد این سایت سرمایه کاربران را در معاملات فارکس بروکر لایت فارکس و کریپتو وارد میکند و از سود معاملات ماهانه درصدی را به کاربران میدهد. اگرچه معاملات با ضرر بیشتر بودند.

اپلیکیشن سکه بیت Sekebit را دانلود کنم؟

ما دانلود و فعالیت در این پلتفرم را پیشنهاد نمیکنیم چون ریسک بالایی دارد.

5/5 - (5 امتیاز)

فرهاد دهقان

طراح گرافیک و وب، مسلط به نرم افزارهای ادوبی فتوشاپ، ایلاستریتور، پریمیر، افترافکت، ایکس دی، ایندیزاین / طراح رابط کاربری UI/UX / طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی / مدلسازی سه بعدی بازی و انیمیشن / متاورس / NFT
اشتراک در
اطلاع از
guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ایران‌ریچ این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

13 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
13
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x