مقالات آموزش ارز دیجیتال

رمزارز MAGA؛ هر آنچه که لازم است بدانید

قیمت MAGA پس از سپری کردن یکی از موفق‌ترین روندهای صعودی چند هفته اخیر، ناگهان با کاهش روبرو شده است. MAGA (MAGA) میم کوینی است که مستقیما از رمزارز MAGA (Trump) تقلید می کند.

پس از اظهارات اخیر ترامپ در مورد دنیای رمزارزها، هر دو رمزارز روند صعودی قابل توجهی را ثبت کردند. در حال حاضر، به نظر می رسد که MAGA کمی ثبات پیدا کرده است.

معرفی رمزارز MAGA؛ پدیده میم کوین TRUMP

دونالد ترامپ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری 2024، اخیراً با نشان دادن علاقه خود به حمایت از تحرکات جهان رمزارز، توجه دوستداران رمزارز را به خود جلب کرده است. در حقیقت، ترامپ دارای حدودا 463 ETH و 7.2 میلیون دلار کوین MAGA است.

MAGA (MAGA) از کلاه نمادین ترامپ الهام گرفت و یک کوین کاملاً مبتنی بر کامیونیتی را با 0 درصد مالیات ارائه کرد. به عنوان یک میم کوین، MAGA هیچ ارزش واقعی دیگری جز گرد هم آوردن کامیونیتی ترامپ برای حمایت از پذیرش کامل رمزارزها در ایالات متحده، ندارد.

رمزارزها مدتی است که در ایالات متحده موضوع بسیار بحث برانگیزی بوده اند، برخی از سیاستمداران تمایل به ممنوعیت آن دارند و برخی دیگر به طور کامل عصر کریپتویی را پذیرفته اند. ترامپ امیدوار است زمانی که قدرت را دوباره در دست گرفت، آمریکا را به فضایی دوستدار کریپتو تبدیل کند. او حتی تا آنجا پیش رفته که پیشنهاد می کند اگر طرفدار کریپتو هستید، باید به او رای دهید.

ترامپ به‌عنوان یک چهره عمومی جنجال‌برانگیز، به‌تنهایی هیاهوی عظیمی را در اطراف این میم کوین به راه انداخته است. با این حال، اگرچه محبوبیت این کوین مستقیماً به ترامپ مرتبط است، شرکت آن تاکید می کند که هیچ نوع مشارکت یا تاییدیه ای از جانب ترامپ ندارد.

حرکات قیمتی MAGA در کوینکس؛ تغییر قیمت MAGA

در 1 خرداد، ترامپ صفحه ای را برای جمع آوری کمک های مالی راه اندازی کرد که در آن مردم می توانند رمزارز اهداء کنند. از آن زمان، قیمت MAGA پرواز کرده و مقاومت ها را یکی پس از دیگری شکسته و فقط در چند روز گذشته است که با کاهش روبرو شده. با این حال نیز، شاخص های فنی مانند باندهای بولینگر نشان می دهند که روند قیمت همچنان صعودی است.

اما با نگاهی به نمودار حرکات قیمتی فعلی، مشخص است که یک دوره اصلاح آغاز شده. درست است که قیمت به باند پایین نزدیک شده است، اما باندها هنوز بسیار از هم دور هستند. RSI (شاخص قدرت نسبی) آن در روزهای گذشته از خرید بیش از حد به فروش بیش از حد تبدیل شده است. این بدان معناست که معامله گران در حال فروش توکن های خود به صورت عمده هستند، اقدامی که باعث می شود قیمت این کوین از روند صعودی قوی خود، پایین بیاید.

این مسئله در واقع می تواند امری مثبت باشد. معامله گرانی که توجه خود را روی RSI متمرکز کرده اند ممکن است این زمان را بهترین زمان برای خرید پایین بدانند، به این معنی که معامله گران با ریسک بالا ممکن است به زودی دست به کار شوند. اگر می‌خواهید شما هم از حرکات احتمالی بعدی بهره مند شوید، کوینکس مکان مناسبی برای خرید این کوین است.

بررسی اجمالی

● نام: (MAGA)

● لینک رسمی: https://maga-hat.vip/

● مرورگر: https://etherscan.io/token/0xd29da236dd4aac627346e1bba06a619e8c22d7c5

● مجموع عرضه: 420,690,000,000 MAGA

● آدرس قرارداد: 0xD29DA236dd4AAc627346e1bBa06A619E8c22d7C5

● توییتر: https://x.com/MagaHAT_ETH

● تلگرام: https://t.me/MAGA_HAT

● صرافی های متمرکز (CEX) پشتیبانی کننده: کوینکس، MEXC، BingX ، LBank، OrangeX ، BitMart

● صرافی های غیرمتمرکز (DEX) پشتیبانی کننده: UniSwap, OpenOcean, DODO (Ethereum), Jupiter,

● لینک دسترسی راحت برای کاربران: https://www.coinex.com/fa/info/MAGA

*این مقاله توصیه سرمایه گذاری نیست.

3.5/5 - (2 امتیاز)

میلاد دهقان

من تلاش می‌کند تا به عنوان یک نماینده از جامعه تریدرها و سرمایه‌گذاران فعال در حوزه ترید ارز دیجیتال و فارکس، دانش و تجربیات خود را به بهترین شکل ممکن به اشتراک بگذارد و افراد را در رسیدن به اهداف مالی و حرفه‌ای خود یاری نماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا