دسته‌بندی نشده

Bitvavo دارایی های قفل شده DCG به ارزش 296.7 میلیون دلار را در بحبوحه بحران نقدینگی پیش پرداخت میکند.

Bitvavo دارایی های قفل شده DCG به ارزش 296.7 میلیون دلار را در بحبوحه بحران نقدینگی پیش پرداخت می کند.
گروه ارز دیجیتال و شرکت های وابسته به آن (DCG) که 296.7 میلیون دلار (280 میلیون یورو) سپرده ها و دارایی های دیجیتال صرافی ارز دیجیتال Bitvavo را برای خدمات سهامداری خارج از زنجیره مدیریت می کند، بازپرداخت ها را به دلیل مشکلات نقدینگی در بحبوحه بازار نزولی به حالت تعلیق درآورد. با این حال، Bitvavo اعلام کرد که دارایی‌های قفل شده را پیش‌پرداخت می‌کند و از اختلال در سرویس ناشی از DCG برای کاربران جلوگیری می‌کند.

با توجه به اینکه کاربران به طور فعال گزینه های خودسرپرستی را به عنوان ابزاری برای محافظت از سرمایه خود بررسی می کنند، انتظار می رود بحران نقدینگی حاد بر سر صرافی ها ظاهر شود.

DCG به مشکلات نقدینگی اشاره کرد زیرا بازپرداخت ها را به حالت تعلیق درآورد و به طور موقت کاربران را از برداشت وجوه خود منع کرد. از سوی دیگر، Bitvavo تصمیم گرفت که دارایی‌های قفل شده را پیش‌پرداخت کند تا مطمئن شود هیچ یک از کاربرانش در معرض مشکلات نقدینگی DCG قرار نخواهند داشت.

در این اطلاعیه آمده است: «وضعیت فعلی در DCG هیچ تأثیری بر پلتفرم Bitvavo ندارد. به گفته Bitvavo، DCG قصد دارد برنامه ای برای بازپرداخت سپرده های معوق در طول زمان به اشتراک بگذارد. بعلاوه، Bitvavo معتقد است که بدهی DCG هیچ تاثیر منفی بر عملیات روزانه آن نخواهد داشت، زیرا این شرکت “از زمان تاسیس خود سود داشته است و از نظر مالی در موقعیت خوبی قرار دارد.” حتی اگر DCG نتوانست پایان معامله را حفظ کند، این شرکت بیشتر به وضعیت موجود اطمینان داد. Bitvavo نزدیک به 1.7 میلیارد دلار (1.6 میلیارد یورو) سپرده و دارایی های دیجیتال را مدیریت می کند که 1:1 نگهداری می شوند و به طور کامل توسط کاربران قابل بازخرید هستند.
به دلیل خروج گسترده وجوه از صرافی ها، بایننس صرافی ارز دیجیتال با بیشترین حجم معاملات از کاهش نقدینگی رنج می برد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا