دسته‌بندی نشده

بلومبرگ، WSJ، زدر میان رسانه‌هایی که به دنبال این هستند که بدانند چه کسی سام بنکمن-فرید را نجات داده است.

طیف گسترده ای از گروه های رسانه ای بزرگ برای افشای هویت دو طرف غیر والدینی که قرار وثیقه 250 میلیون دلاری سام بنکمن-فرید را امضا کردند، اقدام قانونی کرده اند.


پس از فروپاشی صرافی کریپتو FTX، بانکمن-فرید در باهاما دستگیر شد و سپس به ایالات متحده مسترد شد تا با تعدادی از اتهامات از سوی دادستان های فدرال روبرو شود. یک قاضی آمریکایی در اواخر دسامبر بانکمن-فرید را با وثیقه 250 میلیون دلاری با حمایت والدینش و دو طرف دیگر که وکلایش خواستند ناشناس باقی بمانند، آزاد کرد و دلیل آن نگرانی‌های مربوط به حفظ حریم خصوصی و ایمنی بود.

در یکی از پرونده‌هایی که روز پنجشنبه به قاضی منطقه ای ایالات متحده، لوئیس کاپلان در ناحیه جنوبی نیویورک به نمایندگی از آسوشیتدپرس، بلومبرگ، فایننشال تایمز، CNBC، رویترز، داو جونز (ناشر) ارائه شد، گفت: «علاقه عمومی به این موضوع را نمی‌توان اغراق کرد.» از وال استریت ژورنال) و واشنگتن پست، در میان دیگران. آقای بنکمن-فرید متهم به انجام یکی از بزرگترین کلاهبرداری های مالی در تاریخ است.

شرکت حقوقی کولیس در یک پرونده حقوقی جداگانه که از طرف CoinDesk تهیه شده است، گفت: “هر گونه علاقه ادعایی در مخفی نگه داشتن یا خصوصی نگه داشتن این نام ها بر منافع عمومی فوق العاده در هویت این افراد غلبه دارد.”
این پرونده ادامه داد: «مردم علاقه آشکار و قدرتمندی به این دارند که این متحدان چه کسانی ممکن است باشند. خطر عدم مشروعیت و رسوایی عمومی را نمی توان بدون دانستن اینکه ضامن بانکمن-فرید چه کسانی هستند ارزیابی کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا