دسته‌بندی نشده

Tech doj و Sec اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی را به ادعای 100 میلیون متهم می کند.

 SEC گفت که هر یک از متهمان تا این ماه بیش از 100000 دنبال کننده توییتر داشتند. یکی از آن حساب‌ها، PJ_Matlock که توسط Perry Matlock ساکن تگزاس، که خود را مدیر عامل Atlas Trading می‌نامد، اداره می‌شود - از چهارشنبه دیگر وجود ندارد. دیگر متهمان اصلی متهم به کلاهبرداری در اوراق بهادار، و مدیریت توییتر آنها، ادوارد کنستانتینسکو با نام مستعار ادوارد کنستانتین (MrZackMorris)، توماس کوپرمن (ohheytommy)، گری دیل (notoriousalerts)، میچل هنسی (Hugh_Henne)، استفان هرواتین (LadeBackk) و John Rybarcyzk (Ultra_Calls).

دانیل نایت (DipDeity) توسط SEC به کمک و مشارکت، و توسط وزارت دادگستری به توطئه متهم شد، در این طرح ادعا شده، تا حدی با میزبانی مشترک پادکستی که برخی از متهمان اصلی را به عنوان معامله‌گران خبره معرفی می‌کرد. مقامات ادعا کردند که نایت همچنین با سایر متهمان معامله کرده و سودهایی از این طرح دیده است.

برخی از بیوگرافی‌های توییتری متهمان شامل سلب مسئولیت‌هایی حداقل از روز چهارشنبه است که به نظر می‌رسد سعی در کاهش خطرات قانونی آنها دارد. برای مثال، حساب کنستانتینسکو می گوید: «همه توییت های من فقط نظرات من هستند. من هنوز مشاور مالی نیستم حساب تقلبی.» هنسی می‌گوید: «همه چیز نظر من است. من فعالانه با موقعیت‌ها معامله می‌کنم. نه یک حرفه‌ای، نه مشاوره مالی، احتمالاً برعکس عمل می‌کنم.» Rybarcyzk می‌گوید: «سلب مسئولیت: توییت‌های من توصیه‌ای برای وارد کردن سهام نیستند. - ایده های به اشتراک گذاشته شده در توییتر سیگنال خرید یا فروش نیستند. بر اساس رسانه های اجتماعی تجارت نکنید.»

بیوگرافی نایت می گوید: «هرگز توییت های من را نخرید/بفروشید».شکایت کیفری و دعوی مدنی هر دو در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی تگزاس ثبت شد.توییتر و دیسکورد بلافاصله به درخواست‌ها برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

سه نفر از اینفلوئنسرهای متهم در این طرح که پیام‌های مستقیم مستقیم در توییتر داشتند دیل، ریبارسیزک و نایت بلافاصله به درخواست‌های CNBC برای اظهار نظر پاسخ ندادند. پیام‌های ارسال شده به حساب‌های اینستاگرام که به نظر می‌رسد مرتبط با متلاک، کنستانتینسکو و کوپرمن هستند، بلافاصله پاسخ داده نشد. پیامی به حساب لینکدین که به نظر می‌رسد به هنسی مرتبط است، بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد. اطلاعات تماس برای Hrvatin بلافاصله یافت نشد.
صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا