دسته‌بندی نشده

سقوط بانک ایالات متحده آیا ارز دیجیتال هدف قرار گرفته است؟

بانک‌های دوستدار رمزنگاری در ایالات متحده، مانند Signature Bank، به خدماتی مانند Paxos Trust، Celsius Network و دیگر شرکت‌های بزرگ رمزنگاری خدمات ارائه می‌کنند که اکنون به دلیل تصمیم‌های اخیر اتخاذ شده توسط شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) و وزارت امور خارجه نیویورک آسیب دیده‌اند. خدمات مالی

طبق گزارش‌ها، بانک سیلیکون ولی (SVB) در سال‌های اخیر بیش از ۵ میلیارد دلار وجوه برای تعدادی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر ارزهای دیجیتال، از جمله Andreessen Horowitz، Paradigm و Pantera Capital، مدیریت کرده است.

ناشر Circle مستقیماً تحت تأثیر بسته شدن SVB قرار گرفت و 3.3 میلیارد دلار پس از بسته شدن آن در بانک موجود بود. بازارهای ارزهای دیجیتال مستقیماً تحت تأثیر قرار گرفتند و USDC به طور موقت پیوند خود را با دلار آمریکا برای چند روز از دست داد.

چندین مفسر برجسته در ایالات متحده پیشنهاد کرده اند که فشارهای فزاینده ای بر بانک ها برای توقف خدمات رسانی به مشاغل مرتبط با ارزهای دیجیتال وجود دارد. در همین حال، سخنگوی FDIC این ادعا را رد کرده است که فروش آتی Signature Bank نیازی به واگذاری فعالیت های رمزنگاری ندارد.

سام بورگی و روزنامه‌نگار گرت جنکینسون، مهم‌ترین مباحث مربوط به شکست بانکی ایالات متحده را بررسی می‌کنند و در مورد اینکه آیا قانون‌گذاران صنعت ارزهای دیجیتال را در سراسر کشور هدف قرار داده‌اند، بحث می‌کنند.

بسته شدن بانک‌های بزرگ ایالات متحده توسط نهادهای نظارتی موضوع مهمی در این هفته بوده است، زیرا چندین شرکت معتبر ارزهای دیجیتال با تصمیم‌های اتخاذ شده در آمریکا دچار مشکل شده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا