دسته‌بندی نشده

Binance.US قصد دارد دارایی های Voyager Digital را به قیمت 1 میلیارد دلار خریداری کند

طبق بیانیه مطبوعاتی جدیدی که در 19 دسامبر منتشر شد، صرافی ارزهای دیجیتال Binance.US دارایی‌های وام‌دهنده رمزنگاری ورشکسته Voyager Digital را به مبلغ 1.022 میلیارد دلار خریداری خواهد کرد. پس از بررسی گزینه های استراتژیک، این شرکت گفت که Binance.US “بالاترین و بهترین پیشنهاد برای دارایی های خود” را ارائه کرده است.

پیشنهاد 1.022 میلیارد دلاری شامل ارزش بازار منصفانه سبد ارزهای دیجیتال وویجر در تاریخی مشخص در آینده، همراه با در نظر گرفتن اضافی معادل 20 میلیون دلار ارزش افزایشی است.

ادعاهای شرکت در برابر Three Arrows Capital با املاک ورشکستگی باقی می‌ماند و هر گونه بازیابی در آینده در مورد این مطالبات و سایر مطالبات آزاد نشده بین طلبکاران دارایی توزیع می‌شود. پیشنهاد Binance.US با هدف بازگرداندن ارزهای دیجیتال به مشتریان مطابقت دارد. با پرداخت های مورد تایید دادگاه و قابلیت های پلت فرم.”
قرارداد تا 18 آوریل 2023 بسته می شود. بایننس موافقت کرده است که با حسن نیت 10 میلیون دلار سپرده بگذارد و هزینه های خاص وویجر را حداکثر تا سقف 15 میلیون دلار بازپرداخت می کند. در تاریخ 5 ژانویه 2023 برای تأیید قرارداد خرید توسط دادگاه ورشکستگی رئیس دادگاه برگزار می شود. علاوه بر این، فروش منوط به رأی طلبکار و سایر شرایط عرفی بسته شدن است.

وویجر در ماه ژوئیه برداشت ها را متوقف کرد و به دلیل مشکلات نقدینگی ناشی از قرار گرفتن در معرض وام 650 میلیون دلاری از صندوق تامینی منحل شده Three Arrows Capital، اعلام ورشکستگی کرد. کوین تلگراف قبلاً در ماه اکتبر گزارش داده بود که صرافی مشکل دار ارزهای دیجیتال FTX US پیشنهادی برای دارایی های Voyager به مبلغ 1.4 میلیارد دلار تضمین کرده است. معامله قبلی باعث شد تا مطالبات ارشد به طور کامل پرداخت شود و به طلبکاران بدون وثیقه این امکان را می داد که تقریباً 72٪ از ارزش حساب های خود را بازیابی کنند.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا