دسته‌بندی نشده

Blockchain.com می گوید هیچ کسب و کاری برای فروش نیست

سخنگویی در 18 فوریه گفت: شرکت خدمات مالی و تبادل ارزهای دیجیتال Blockchain.com تلاش برای فروش دارایی ها یا شرکت های تابعه را رد کرده است و در حال مذاکره با سایر شرکت های رمزنگاری درباره معاملات احتمالی نیست.

بر اساس گزارش‌هایی که به نقل از منابع ناشناس منتشر شده است، مدیران این شرکت بین دسامبر تا ژانویه درباره فروش بخش‌هایی از کسب‌ و کار آن به دیگر شرکت‌های رمزنگاری از جمله کوین‌بیس بحث کرده‌اند. Blockchain.com این شایعات را رد می کند:

هیچ کسب و کاری Blockchain.com برای فروش نیست. Blockchain.com یک خریدار دارایی است، نه یک فروشنده.
با این حال، این شرکت از اکتبر 2022 بر روی افزایش سرمایه اضافی برای عملیات خود کار کرده است، حتی با تخفیف قابل توجه نسبت به ارزیابی های قبلی. بر اساس گزارش بلومبرگ، در آن زمان انتظار می رفت که این دور به ارزش 3 تا 4 میلیارد دلار منجر شود. دور احتمالی به Blockchain.com کمک می کند تا بازار خرس ارزهای دیجیتال را بهتر هدایت کند.

Blockchain.com تلاش‌ها برای افزایش سرمایه را رد نمی‌کند، اما ادعاهای مربوط به فروش دارایی‌ها را به چالش می‌کشد. بازوی سرمایه گذاری این شرکت اخیراً از موقعیت 80 درصدی در PolySign خارج شد، استارت آپی که بر روی زیرساخت های مؤسسات مالی کار می کند.
حدود 110 کارمند Blockchain.com یا 28 درصد از کارکنان آن در ژانویه اخراج شدند، تنها چند ماه پس از آن که این شرکت در ژوئیه 2022 تعداد کارکنان خود را به 150 نفر کاهش داد و به دنبال زیان 270 میلیون دلاری از وام های داده شده به صندوق تامینی ورشکسته شد. سه فلش پایتخت (3AC).

Blockchain.com ادعا می کند که بیش از 37 میلیون مشتری تأیید شده با استفاده از 86 میلیون کیف پول و حضور در 200 کشور جهان دارد. در مارس 2022، این شرکت بودجه جدیدی را به رهبری شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر جهانی Lightspeed Ventures و شرکت مدیریت سرمایه گذاری Baillie Gifford & Co تضمین کرد و ارزش آن را از 5.2 میلیارد دلار به 14 میلیارد دلار رساند.

بودجه قبلی شامل دور سری C 300 میلیون دلاری در مارس 2021 به رهبری DST Global Partners، Lightspeed Venture Partners و VY Capital، و همچنین 120 میلیون دلار از طیف گسترده ای از شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا