کلاهبرداری ارز دیجیتال

خرید پای نتورک (بهترین محل برای خرید Pi Network)

با توجه به توضیحات و اخبار منتشر شده توسط تیم توسعه و پشتیبانی پای نتورک، این ارز فقط به صورت استخراج از طریق برنامه مخصوص این شرکت قابل دریافت است. برای خرید پای نتورک به هیچ عنوان دنبال صرافی نباشید. شبکه Pi از گزارش‌هایی آگاه است مبنی بر اینکه چندین صرافی غیرمجاز، و اشخاص ناشناخته، بدون رضایت به دنبال فهرست کردن Pi یا توکن‌هایی شبیه به این ارز هستند. که فقط ظاهراً شبیه به Pi Network هستند.

نحوه خرید ارز دیجیتال پای نتورک

پای نتورک (PI Network) یک ارز دیجیتال است که به صورت رایگان در دسترس است. این ارز فقط از طریق ماینینگ (استخراج) در گوشی های هوشمند قابل استخراج است. با توجه به اینکه پای‌نتورک بعد از گذشت 4 سال، همچنان در فاز آزمایشی خود قرار دارد، خرید آن به صورت مستقیم امکان پذیر نیست. پس به هیچ عنوان شما نمیتوانید این ارز را از روشی بجز استخراج مستقیم از داخل خود برنامه بدست بیاورید. بنابراین تمام افراد و سایت‌هایی که ادعا دارند میتوانند ارز پای نتورک را به شما بفروشند، کلاهبردارند و هدفشان خالی کردن جیب شماست.

البته پای نتورک در بعضی از سایت ها دارای قیمت است. ولی این قیمت به هیچ عنوان واقعی نیست و به صورت غیرواقعی توسط توسعه‌دهنگان آن قیمت‌گذاری شده است. (مشاهده قیمت پای نتورک)

خرید پای نتورک

استخراج پای نتورک

برای اینکه بتوانید پای نتورک داشته باشید، ابتدا باید اپلیکیشن رسمی پای نتورک را دانلود و نصب کنید. پس از ایجاد حساب کاربری و فعال سازی، شما می توانید با استفاده از گزینه “استخراج” به جمع‌آوری پای نتورک بپردازید. سرعت استخراج پای نتورک شما بر اساس تعداد افرادی که از طرف شما دعوت می شوند و همچنین سطح فعالیت شما در شبکه تعیین می شود.

این ارز در حال حاضر در شبکه Mainnet خود به صورت آزمایشی فعال است. Pi Network برای لیست شدن در هیچ بورس یا بازاری تایید نشده است، و همچنین Pi Network هیچ شریکی ندارد. این شبکه هیچ گونه ICO (عرضه اولیه) یا هر نوع سرمایه‌گذاری گروهی ندارد و هر گونه فروش Pi غیرمجاز است و هیچ وابستگی به شبکه Pi ندارد.

خرید pi network

فروشندگان غیرمجاز (کلاهبرداران)

در حال حاضر، شبکه Pi به همه کاربران خود توصیه می‌کند که با هیچ یک از این صرافی‌های غیرمجاز یا شخص ناشناس وارد معامله نشوند، زیرا اقدامات آنها به شبکه Pi مربوط نیست و می‌تواند منجر به ضرر یا آسیب قابل توجهی برای کاربران Pi شود. در این میان، تکرار این نکته مهم است که تراکنش Pi از طریق یک صرافی صراحتاً ممنوع اعلام شده است و انجام این کار نقض قوانین Pi است.

به تازگی افراد زیادی از طریق گروه‌های واتساپ و تلگرام ادعا میکنند که فروشنده ارز پای نتورک هستند. به هیچ عنوان به این افراد اعتماد نکنید، زیرا همینطور که قبلا توضیح دادیم، پای نتورک مطلقا قابل خرید و فروش نیست.

جمع‌بندی

باید توجه داشت که هیچ کسی نمی تواند پای نتورک را به شما بفروشد یا شما را به خرید آن تشویق کند. همانطور که قبلاً گفته شد، استخراج پای نتورک صرفاً بر اساس فعالیت شما در شبکه قابل دستیابی است و به هیچ عنوان نمیتوانید آن را خرید و فروش کنید. فقط با ادامه فعالیت در شبکه و استخراج پای نتورک، تعداد پای های شما به طور خودکار افزایش خواهد یافت.

خرید ارز پای نتورک

سوالات متداول

از کجا ارز دیجیتال pi network بخریم؟

ارز دیجیتال pi network را نمی‌توان از صرافی‌ها خرید. می‌توانید آن را در اپلیکیشن Pi Network استخراج کنید.

کدام صرافی پای نتورک را لیست کرده است؟

هنوز هیچ صرافی شناخته شده‌ای پای نتورک را لیست نکرده است.

کدام گروه واتساپی و تلگرامی برای خرید پای نتورک معتبر است؟

تمام اشخاصی که ادعای فروش پای نتورک به شما را دارند بدون شک کلاهبردار هستند، زیرا این ارز به هیچ عنوان قابل خرید و فروش نیست. پس مواظب باشید در دام این کلاهبرداران گرفتار نشوید.

آیا پای نتورک قابل تبدیل به پول واقعی است؟

در حال حاضر، امکان تبدیل پای نتورک به پول واقعی وجود ندارد، زیرا بازار و صرافی‌های رسمی آن هنوز توسعه نیافته‌اند و هیچ کدام از صرافی‌های معتبر این ارز را به رسمیت قبول نکرده‌اند.

4.8/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا