coinex register
صرافیکیف پول

آموزش اتصال کیف پول متامسک به پنکیک سواپ

پنکیک سواپ PancakeSwap یک صرافی غیر متمرکز و معروف است که شما می توانید با کیف پول های متامسک Metamask، تراست والت TrustWallet، مث والت MathWallet، توکن پاکت TokenPocket، والت کانکت WalletConnect، بایننس چین والت Binance Chain Wallet، سیف پال SafePal Wallet، کوین 98 والت Coin98 Wallet در حال حاضر به این صرافی به صورت قرارداد هوشمند متصل شوید. ما در این مطلب از سایت ایران ریچ آموزش اتصال کیف پول متامسک به صرافی پنکیک سواپ رو آموزش می دهیم.

آموزش اتصال به کیف پول متامسک Metamask در مرورگر

شما قبل از اتصال به صرافی پنکیک سواپ باید کیف پول متامسک را نصب کنید و برای پرداخت کارمزدها باید توکن بایننس BEP20 خود را شارژ کنید. خب برای اتصال کیف پول متامسک Metamask مراحل زیر را انجام دهید.

1- کیف پول متامسک رو از لینک بالا دانلود کنید. (آموزش نصب کیف پول متامسک)
2- بعد از نصب روی مرورگر باید شبکه رو تغییر بدهید، به صورت پیش فرض مانند عکس پایین روی گزینه “Ethereum Mainnet” است. شما باید برای اضافه کردن شبکه بایننس اسمارت چین روی گزینه Custom RPC کلیک کنید و اطلاعات پایین را وارد کنید.

تعویض شبکه متامسک

Network Name: Binance Smart Chain
New RPC URL: https://bsc-dataseed.binance.org
Chain ID: 56
Currency Symbol (optional): BNB
Block Explorer URL (optional): http://bscscan.com

اتصال شبکه بایننس به متامسک

مطمئن شوید که تمام اطلاعات را درست وارد کردید و روی گزینه Save کلیک کنید. اگر اطلاعات درست باشد گزینه Binance Smart Chain به شبکه های کیف پول متامسک شما اضافه می شود.

به وب سایت PancakeSwap مراجعه کنید. در گوشه بالا سمت راست دکمه اتصال Connect را مشاهده خواهید کرد. روی آن کلیک کنید.

اتصال به صرافی پنکیک سواپ

پنجره ای ظاهر می شود که از شما می خواهد کیف پول را برای اتصال انتخاب کنید. روی MetaMask کلیک کنید (گزینه برتر لیست است).

اتصال کیف پول متامسک به صرافی پنکیک سواپ

خب کیف پول متامسک شما به صرافی پنکیک سواپ متصل شده است و شما می توانید تمام کارهای خود را در این صرافی به راحتی انجام دهید. (آموزش صرافی پنکیک سواپ)

تایید اتصال متامسک

آموزش اتصال به کیف پول متامسک Metamask در موبایل

نرم افزار گوشی کیف پول متامسک Metamask را دانلود و نصب کنید.
وارد کیف پول خودتان شوید و در گوشه سمت چپ یا راست کیف پول روی دکمه همبرگر hamburger icon کلیک کنید تا منو کیف پول برای شما باز شود. و بعد وارد بخش Browser شوید. طبق عکس پایین

منو کیف پول متامسک

وقتی مرورگر باز می شود ‘pancakeswap.finance‘ را در کادر جستجو تایپ کنید و سپس روی Go کلیک کنید.

پنکیک سواپ در بخش دپ متامسک

اکنون بر روی اتصال در وب سایت Pancakeswap کلیک کنید. در پنجره بازشو MetaMask را انتخاب کنید.

اتصال متامسک به پنکیک

بعد از چند لحظه، خواهید دید که کیف پول MetaMask شما به Pancakeswap متصل است.

God father

|| مدیر کل و موسس آکادمی ایران ریچ || 😎🎈 سلام، خوش آمدید! به ایران ریچ من میلاد هستم، از نظر خون یک کارآفرین، یک وبلاگ نویس دیوانه، یک طرفدار کسب و کار جدید، یک مشاور SEO و یک آدم ساده! ⛔بعد از شکست های زیادی در زندگی و افسردگی شروع به نوشتن می کنم تا تغییرات چشمگیری در خود و بقیه ایجاد کنم. وبلاگ نویسی مرا کارآفرین کرد و می تواند شما را نیز برکت دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا