دسته‌بندی نشده

IRS گزارش درآمد ارزهای دیجیتال را قبل از تشکیل پرونده در سال 2022 به مالیات دهندگان یادآوری می کند

با نزدیک شدن به مهلت ارسال اظهارنامه مالیات بر درآمد فدرال در سال 2022، سرویس درآمد داخلی (IRS) – یک آژانس مجری قوانین مالیاتی فدرال ایالات متحده – فهرستی از الزامات گزارش دهی را برای عموم مردم که با ارزدیجیتال سروکار دارند منتشر کرد.

تا سال 2021، سازمان امور مالیاتی از اصطلاح ‘ارزهای مجازی’ در فرم های گزارشگری مربوط به مالیات بر درآمد استفاده می کرد که به ‘دارایی های دیجیتال’ به روز شده است. همه شهروندان ایالات متحده باید به سؤالات مربوط به ارزهای رمزنگاری شده پاسخ دهند ‘بدون توجه به اینکه آیا آنها در هر گونه تراکنش مربوط به دارایی های دیجیتال شرکت کرده اند یا خیر’.

سؤال در مورد ویژگی های درآمد دارایی دیجیتال به سه شکل – 1040، اظهارنامه مالیات بر درآمد فردی؛ 1040-SR، اظهارنامه مالیاتی ایالات متحده برای سالمندان؛ و 1040-NR، اظهارنامه مالیات بر درآمد خارجی غیر مقیم ایالات متحده، که می پرسد:

«در هر زمانی در طول سال 2022، آیا شما: (الف) دریافت کردید (به عنوان پاداش، جایزه یا پرداخت برای اموال یا خدمات)؛ یا (ب) یک دارایی دیجیتال (یا منافع مالی در یک دارایی دیجیتال) را بفروشد، مبادله کند، هدیه دهد یا به هر طریق دیگری از بین ببرد؟»
تنها مواردی که می‌توان «نه» را در پرونده بررسی کرد این است که صرفاً دارایی‌های رمزنگاری شده را در اختیار داشته باشند، دارایی‌ها را بین کیف پول‌هایی که دارند منتقل کرده باشند یا ارزهای دیجیتال را در مقابل ارزهای فیات خریداری کرده باشند.

لایحه ای که اخیراً در اولین جلسه سنای ایالت آریزونا در سال 2023 ارائه شد، پیشنهاد کرد که ساکنان آریزونا در مورد اصلاح قانون اساسی این ایالت در مورد مالیات بر دارایی تصمیم بگیرند.

همانطور که گزارش داده شده، لایحه SCR 1007 به عنوان بخشی از تقویم سنای ایالت، در 19 ژانویه و 23 ژانویه دو بار قرائت شد.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا