دسته‌بندی نشده

بنیاد Stargate به DAO توصیه می کند که توکن های STG را مجدداً منتشر نکند

بنیاد Stargate به سازمان مستقل غیرمتمرکز خود (DAO) توصیه کرده است که به دلیل نگرانی‌های مطرح شده توسط انحلال‌دهنده‌های FTX، توکن اصلی Stargate Finance (STG) را مجدداً منتشر نکند. انحلال‌طلبان معتقدند که چنین حرکتی، اقامت خودکار را نقض می‌کند و می‌تواند منجر به عواقب قانونی شود.

در مارس 2022، Alameda Research، شرکت تجاری سابق ارزهای دیجیتال، کل حراج STG را به قیمت 25 میلیون دلار خریداری کرد. با این حال، در نوامبر همان سال، FTX اعلام ورشکستگی کرد، پس از آن، کیف پول های FTX و Alameda به قیمت حدود 500 میلیون دلار هک شد. مدیران تصفیه در نهایت تمام دارایی ها را به کیف پول های جدید منتقل کردند

با توجه به این رویدادها، Stargate DAO پیشنهاد کرده است که توکن STG را مجدداً منتشر کند تا وجوه از کیف پول بالقوه در معرض خطر به کیف پول ایمن تر منتقل شود. با این حال، مدیران تصفیه FTX این پیشنهاد را رد کرده اند.

Stargate DAO معتقد است که نگرانی‌های انحلال‌دهنده‌ها بی‌اساس است و انتشار مجدد توکن STG، اقامت خودکار را نقض نمی‌کند. استارگیت در توییتی نوشت: «هیچ چیزی در هیچ تعاملی که این بنیاد با مدیران انحلال داشته است، نشان نمی‌دهد که آنها درک محکمی از واقعیت قراردادهای هوشمند، نحوه کار قراردادها، یا نحوه تعامل آنها با قرارداد برای تأمین منابع مالی دارند.»

Cliffs: انحلال‌گران ترجیح می‌دهند توکن‌ها را در یک کیف پول ناامن نگه دارند که کلیدهای آن به احتمال زیاد توسط یک هکر به خطر افتاده است و علیرغم اینکه نمی‌دانند عملکرد قرارداد چگونه انتظار دارد که بتواند هکر را به سمت وجوهی که بر اساس هر بلوک تخصیص می‌یابد رقابت کند.

علی‌رغم تلاش‌های صرافی‌ها، پروتکل‌ها و طرف‌های خارجی برای اطمینان از امنیت وجوه، این بنیاد به دلیل نظر انحلال دهندگان FTX، به توصیه خود در برابر انتشار مجدد توکن STG ایستاده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا