دسته‌بندی نشده

Axelar برنامه اکوسیستم استارت آپی 60 میلیون دلاری را راه اندازی کرد

بلاک چین اثبات سهام (PoS) Axelar در 19 دسامبر یک برنامه سرمایه گذاری 60 میلیون دلاری استارت آپی را راه اندازی کرد که به تسریع توسعه برنامه ها و پروتکل های غیرمتمرکز اختصاص داده شده است که می توانند جایگزین صرافی های متمرکز شوند. این ابتکار توسط بیش از 15 سرمایه گذار بلاک چین حمایت می شود.

این ابتکار که Axelar Ecosystem Startup Funding Program نامیده می‌شود، برای توسعه برنامه‌های Web3 طراحی شده است که به مسائل جهانی می‌پردازند که با اینترنت متمرکز قابل حل نیستند. این شرکت خاطرنشان کرد که برای واجد شرایط بودن برای تأمین مالی، پروژه‌ها باید از حاکمیت دیجیتال، امنیت و حریم خصوصی محافظت کنند و به راحتی و بدون اصطکاک غیرضروری بین بلاک چین‌ها یا توکن‌های خاص، کار کنند.

سرگئی گوربونوف، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Axelar، در مورد توسعه گفت:

2021-2022 شاهد هجوم بی سابقه توسعه دهندگان جدید به وب 3 بودیم. در سال 2023، انتظار داریم که شاهد کمیت کمتر، اما کیفیت بیشتر باشیم. بهترین توسعه دهندگان در Web3 دیگر راضی به واگذاری رمپ به نهادهایی که خدمات «بلاک چین» را بر روی پایگاه داده اجرا می کنند، نیستند. آنها بیش از هر زمان دیگری متعهد به حل مشکلات حاکمیت دیجیتال، حریم خصوصی و دسترسی هستند که وب متمرکز قادر به انجام آن نیست. حل – و ارائه این راه‌حل‌ها در زیرساخت‌هایی که می‌توانند به طور یکپارچه روی توده‌ها وارد شوند.”
این بودجه به برنامه کمک مالی Axelar مرتبط است که در سال 2022 راه اندازی شد و به بیش از 50 پروژه کمک های مالی ارائه کرد که تقریباً 33٪ از آنها قادر به افزایش بودجه اولیه یا پیش از شروع بذر بودند. گوربونوف خاطرنشان کرد: «متغیرهایی مانند شرایط بازار ممکن است بر جریان معاملات تأثیر بگذارند، اما برنامه تأمین مالی اکوسیستم Axelar با هدف تسریع این میزان بودجه برای پروژه‌های موجود در اکوسیستم Axelar – چه در برنامه گرنت باشند و چه نباشند – در سال 2023 است.
این برنامه توسط گروهی از سرمایه گذاران بلاک چین، از جمله Blockchange، Chorus One، Collab+Curency، Cygni، dao5، DCVC، Divergence Ventures، Dragonfly Capital، Lemniscap، Morningstar Ventures، Nima Capital، Node Capital، North Island Ventures، Rockaway Blockchain پشتیبانی می شود.

هدف این برنامه برقراری ارتباط بین سرمایه گذاران و توسعه دهندگانی است که dApps بین زنجیره ای می سازند. شرکای توسعه عبارتند از Arbitrum، Circle، Osmosis و Polygon.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا