دسته‌بندی نشده

نقص آرم بیت کوین پس از 12 سال بر روی آثار هنری اصلی پیدا شد

در حالی که ساتوشی ناکاموتو به عنوان خالق ناشناس بیت کوین شناخته می شود. آنچه اغلب مورد توجه قرار نمی گیرد، مشارکت های فداکارانه اعضای جامعه – معدنچیان، توسعه دهندگان، طراحان، صاحبان سرمایه و سرمایه گذاران – است که به تحقق چشم انداز اصلی کمک می کند.
با این حال، یکی از این سهم مهم برای بیش از 12 سال ناقص بود که با چشم غیرمسلح نامرئی بود.

در 12 نوامبر 2010، bitboy عضو bitcointalk.org (غیر مرتبط با یوتیوبر BitBoy Crypto) فایل های برداری آرم نمادین بیت کوین را که به طور گسترده در سراسر جهان پذیرفته شده است، پست کرد. در حالی که بیت‌کوین‌ها روایت «کوچک‌نمایی» را در بازارهای خرس کریپتو موعظه می‌کنند، بزرگ‌نمایی روی لوگوی اصلی بیت‌کوین یک خط نارنجی کوچک را از پس‌زمینه نشان می‌دهد که به سمت «₿» سفید رنگ می‌رود.

یک جزئیات طراحی کوچک که از زمان پیدایش آن در سال 2010، با تکرارهای زیادی از آرم اصلی #bitcoin باقی مانده است.
این اطلاعات ابتدا توسط عضو توییتر Crypto @Bosch فاش شد، که پس از حذف علامت و بهبود نسبت های سبک، لوگوی به روز شده بیت کوین را به اشتراک گذاشت. در تحقیقات بیشتر، عضو انجمن @skyler_fs دریافت که یکی از انحناهای لوگوی ₿ نیز صاف نیست.

تحقیقات در مورد ادعاهای فوق، عیوب ناشی از بردارهای اصلی بیت کوین را تأیید کرد. تصویر زیر دو مکان را نشان می دهد که در آن مسائل طراحی میکروسکوپی وجود دارد.
این افشاگری بر نحوه عملکرد بیت کوین تأثیر نمی گذارد و اعضای جامعه هیچ نگرانی در مورد آن نشان نداده اند. حتی اگر کسی پس از رفع ایرادات، بردارهای جدیدی ایجاد کند، مورد پذیرش جریان اصلی قرار نخواهد گرفت مگر اینکه جامعه تصمیم دیگری بگیرد.
از آنجایی که بازارها مسیر مثبتی را به سمت بهبود حفظ می کنند، شرکت استخراج بیت کوین CleanSpark به جمع آوری تجهیزات از شرکت های ماینینگ مضطرب ادامه می دهد.

گری وکیارلی، مدیر ارشد مالی CleanSpark گفت که این شرکت از طریق ادغام و ادغام، ‘رشد انفجاری’ را در سال 2023 پیش بینی می کند.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا