دسته‌بندی نشده

به دلیل کاهش قیمت کریپتو، درآمد Block’s Q4 Bitcoin نزدیک به 7 درصد کاهش یافت

شرکت پرداخت جک دورسی، بلاک، 1.83 میلیارد دلار بیتکوین گزارش کرده است درآمد حاصل از واحد تجاری Cash App آن در Block’s Q4، نشان دهنده کاهش 7 درصدی نسبت به زمان مشابه در سال گذشته است.

در نتایج Block’s Q4 و کل سال که در 23 فوریه اعلام شد، بلاک کاهش درآمد بیت کوین را به کاهش قیمت بیت کوین در سال نسبت داد. بیت کوین در طول سال 2022 تقریباً 65 درصد سقوط کرد.

این کاهش درآمد منجر به کاهش ۲۵ درصدی سود ناخالص بیت کوین برای Cash App شد که در Block’s Q4 به ۳۵ میلیون دلار رسید.

Cash App یک برنامه پردازش پرداخت تلفن همراه است که توسط Block ایجاد شده است، که در 25 اکتبر از تراکنش ها از طریق شبکه لایتنینگ بیت کوین پشتیبانی می کند. این برنامه با فروش بیت کوین به مشتریان از طریق برنامه، درآمد بیت کوین ایجاد می کند.
برای کل سال 2022، Cash App 7.11 میلیارد دلار درآمد بیت کوین و 156 میلیون دلار سود ناخالص بیت کوین ایجاد کرد که به ترتیب 29 و 28 درصد نسبت به سال 2021 کاهش داشت.
در همین حال، Block Inc. زیان خالص 114 میلیون دلاری را برای سه ماهه در مقایسه با زیان 77 میلیون دلاری در سال 2021 گزارش کرد. سود تعدیل شده قبل از بهره، مالیات، استهلاک و استهلاک (EBITDA) نسبت به همین میزان با 53 درصد افزایش به 281 میلیون دلار رسید. زمان پارسال کل درآمد در سه ماهه 4.65 میلیارد دلار بود.
برخی از تحلیلگران این جهش را به رشد سود ناخالص شرکت نسبت می دهند که در Block’s Q4 نسبت به سال قبل 40 درصد افزایش داشت و همچنین انتظارات تحلیلگران را شکست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا