دسته‌بندی نشده

Coinbase فعالیت های ژاپن را در بحبوحه رکود تجاری متوقف می کند

با بازگشت به سطوح قیمتی قبل از سقوط FTX، این سرایت همچنان بر صنعت تأثیر می گذارد و صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس را مجبور به تعطیلی عملیات در ژاپن می کند.

کوین بیس رسماً در 18 ژانویه اعلام کرد که این شرکت به دلیل شرایط بازار، فعالیت خود را در ژاپن خاتمه داده و بازبینی کاملی از تجارت خود در این کشور انجام خواهد داد.

تمام مشتریان کوین بیس ژاپن تا 16 فوریه فرصت دارند تا دارایی های فیات و کریپتو خود را از این پلتفرم خارج کنند. پس از 17 فوریه، دارایی های رمزنگاری باقی مانده توسط مشتریان Coinbase Japan به ین ژاپن تبدیل می شود. سپرده های ارزی فیات از 20 ژانویه در دسترس نخواهد بود.

این شرکت خاطرنشان کرد که مشتریان می‌توانند دارایی‌های خود را به هر ارائه‌دهنده خدمات دارایی مجازی دیگر، یک کیف پول خودسرپرست یا کیف پول کوین بیس منتقل کنند. مشتریان همچنین می توانند پرتفوی خود را نقد کرده و دارایی ها را به حساب بانکی داخلی برداشت کنند.

کوین بیس تاکید کرد که این پلتفرم متعهد است تا پایان خدمات را تا حد امکان راحت کند و به مشتریان اطمینان دهد که همه کاربران می توانند دارایی های خود را در اولین فرصت برداشت کنند.
همانطور که قبلاً گزارش شده بود، کوین بیس در ابتدا برنامه ریزی توسعه ژاپنی خود را در طول یک بازار نزولی در سال 2018 آغاز کرد. کوین بیس با خروج از ژاپن، جای پای Kraken، یکی دیگر از صرافی های ارز دیجیتال جهانی که تصمیم به توقف فعالیت در این کشور در اواخر سال 2022 گرفت. در ژاپن با چالش‌های مشابهی روبرو شد و به «بازار ضعیف کریپتو» اشاره کرد.

Kraken و Coinbase همچنین نیروی کار خود را به طور قابل توجهی کاهش داده اند، به طوری که Kraken بلافاصله پس از سقوط صرافی FTX در نوامبر 2022، 30٪ از کارکنان خود را اخراج کرد. Coinbase که قبلا 18٪ کارکنان خود را در سال گذشته کاهش داده بود، 20٪ دیگر از نیروی کار خود را کاهش داد. ژانویه.

بر اساس داده های CoinGecko، در زمان نگارش این مقاله، حجم معاملات روزانه کوین بیس به 1.98 میلیارد دلار می رسد که نسبت به اواخر نوامبر 2022 حدود 1.3 درصد کاهش داشته است. بازدیدهای ماهانه کوین بیس در مدت مشابه بیش از 6 درصد کاهش یافت.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا