دسته‌بندی نشده

افشاگری میلیاردر آمریکایی: بیت کوین تنها به یک شرط احیا می‌شود

به گزارش ایران ریچ، مایک نووگراتز (Mike Novogratz)، یکی از میلیاردرهای معروف در بازار ارزدیجیتال معتقد است که تغییر سیاست فدرال رزرو در نهایت منجر به احیا بیت کوین می‌شود. نووگراتز معتقد است سیاست افزایش نرخ بهره برای مقابله با تورم، تاثیر منفی شدیدی روی قیمت بیت کوین گذاشته است.

وی در مصاحبه با شبکه CNBC پیش‌بینی کرد که اگر فدرال رزرو جلوی افزایش نرخ بهره را بگیرد، قیمت بیت کوین افزایش می‌یابد. شرایط فعلی برای بیت کوین بسیار بحرانی است. بیت کوین هم از جانب سیاست‌های مالی و هم از طرف فشارهای دولتی دچار محدودیت است. برخی از تحلیلگران معتقدند، قیمت بیت کوین ممکن است با آغاز فصل سرما دچار افزایش شود.

میر عامل شرکت Galexy Investment Partners، در ادامه مصاحبه خود افزود: از زمانی که فدرال رزرو برای مقابله با تورم، نرخ بهره را بیشتر کرد، بیت کوین جایگاه خود را از دست داد. وی معتقد است، بیت کوین یک محافظ بسیار قدرتمند در برابر تورم است و نباید برای جلوگیری از تورم به آن آسیب زد.

گفتنی است از زمان اجرای سیاست افزایش نرخ بهره، بیت کوین همچون سایر دارایی‌های ارزدیجیتال با کاهش قیمت رو‌به‌رو شد. تحلیلگران معتقد اند، احتمالا با توقف این سیاست‌ها بیت کوین دوباره با افزایش قیمت روبه‌رو می‌شود.

در ماهی که گذشت،  فدرال رزرو نرخ بهره را 75 واحد بیشتر کرد. این افزایش نرخ بهره برای سومین بار متوالی انجام شده است. گفته می‌شود بانک مرکزی آمریکا نسبت به این اقدام و تاثیر منفی آن روی بازار هشدار داده است.

جعفر اطمینان

جعفر اطمینان هستم، متولد مهر سال 71. از کودکی به نوشتن و خلق دنیاهای شگفت انگیز از طریق کلمات علاقه داشتم. علاوه بر اون به مطالعه ی کتاب علاقه دارم و حس میکنم مثل جهان های موازی عمل میکنن و میشه اونها رو کشف کرد. توی دانشگاه تا مقطع کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مکانیک ادامه دادم. فرزند هفتم یک خانواده 9 نفره ام و با وجود فراز و نشیب های زندگی، به آینده امیدوارم. در حال حاضر روی نوشتن یک کتاب رمان کار میکنم. با خوندن و نوشتن انگلیسی در حد خوب آشنایی دارم و تا الان بیش از دو میلیون کلمه تولید محتوای متنی سئو شده برای سایت های مختلف انجام دادم. موضوعاتی که تولید محتوا داشتم، در زمینه ی ارزهای دیجیتال، بازار فارکس، پزشکی، مهندسی، گردشگری، صنعت، کسب و کار و کارآفرینی، دیجیتال مارکتینگ، معرفی محصول و برند های مختلف بوده که خوشبختانه، نوشتن در تمام این زمینه ها برام تجربه ای بی نظیر ایجاد کرده. ممنونم از اینکه وقت گذاشتید خوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا