دسته‌بندی نشده

جریان خالص خروجی Huobi در 24 ساعت گذشته از 60 میلیون گذشت

صرافی ارزهای دیجیتال Huobi در هفته گذشته بیش از 94.2 میلیون دلار خروجی خالص داشته است. به گفته شرکت تحلیل رمز ارز نانسن، تنها در 24 ساعت گذشته، تقریباً 60 میلیون دلار از صرافی خارج شده است.

در 24 ساعت گذشته، Huobi شاهد افزایش قابل توجهی در جریان خروجی خالص بوده است

60.9 میلیون دلار از 94.2 میلیون دلار خروجی خالص در هفته گذشته تنها در روز گذشته رخ داده است.

نانسن همچنین گزارش داد که بخش قابل توجهی از برداشت ها در Tether بوده است
گفته می‌شود که افزایش قابل توجه خروجی‌ها از صرافی با شایعات منتشر شده در توییتر در مورد اخراج کارکنان Huobi و قطع ارتباطات داخلی در بحبوحه مشکلات ورشکستگی ایجاد شده است.

سخنگوی Huobi در 6 ژانویه گفت که شایعات اخراج 40٪ از کارکنان Huobi صحت ندارد و اظهار داشت: “نسبت اخراج برنامه ریزی شده حدود 20٪ است اما اکنون اجرا نمی شود.” گفته می شود اخراج ها بخشی از بازسازی مداوم پس از خرید شرکت جاستین سان است.

در اکتبر 2022، لئون لی، بنیانگذار و سهامدار عمده Huobi، کل سهام خود را در بورس به یک شرکت مرتبط با Sun فروخت. پس از فروش، چند تن از مدیران کلیدی Huobi بلافاصله شرکت را ترک کردند. اعتقاد بر این است که این خروج ها به تلاش های سازماندهی مجدد آن مربوط می شود.

در پاسخ به شایعات در مورد سلامت مالی صرافی و اخراج کارکنان، Sun ادعا کرد که تجارت صرافی در وضعیت خوبی قرار دارد و ادعا کرد که دارایی های کاربران کاملاً محافظت می شود.

علیرغم تکذیب این شایعات توسط Huobi، بسیاری از کاربران در مورد آینده صرافی به دلیل بدعت های Sun تردید دارند.

صاحب سایه Huobi جاستین سان است. جاستین سان شاید نامنظم ترین میلیاردر در حوزه ارزهای دیجیتال باشد. جاستین میلیاردها دلار استیبل کوین به سراسر فضا، از جمله داخل و خارج بایننس ارسال کرده است. چیز بزرگی در راه است تمام سکه ها را از صرافی های غیرقانونی خارج کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا