دسته‌بندی نشده

وزارت دادگستری به دنبال محدود کردن شرایط وثیقه سام بنکمن-فرید است، فقط از تلفن های تاشو استفاده کنید

وزارت دادگستری ایالات متحده شرایط وثیقه جدیدی را برای مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن-فرید (SBF) پیشنهاد کرده است، پرونده دادگاه در 3 مارس نشان می دهد.

با توجه به پیشنهاد ارائه شده به لوئیس کاپلان، قاضی منطقه ای ایالات متحده که در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک خدمت می کند، بانکمن-فرید باید از استفاده از تلفن های هوشمند، تبلت ها، رایانه ها و هر پلتفرم بازی ویدیویی یا دستگاهی که اجازه می دهد منع شود. چت و ارتباط صوتی این پیشنهاد ارتباط او را محدود به «تلفن تاشو یا سایر تلفن‌های هوشمند غیرهوشمند بدون قابلیت اینترنت یا غیرفعال بودن اینترنت» می‌کند.

سند وکیل دامیان ویلیامز «از طرف طرفین» همچنین درخواست می‌کند که شرایط وثیقه موقت که اخیراً وضع شده است، دائمی شود. اعتقاد بر این است که این طرح با تیم دفاعی SBF مذاکره شده است، که از آنها خواسته شد تا پیشنهادی را تا 3 مارس ارائه کنند.

شرایط موقت شامل عدم تماس یا ارتباط با کارمندان فعلی یا سابق FTX یا Alameda Research، به جز در حضور مشاور، همراه با ممنوعیت استفاده از هر گونه تماس یا برنامه پیام رسانی رمزگذاری شده یا زودگذر، و همچنین شبکه خصوصی مجازی یا VPN است. .

دسترسی Bankman-Fried به وب‌سایت‌ها نیز محدود به لیست سفید صفحات از پیش تأیید شده است که شامل YouTube، Wikipedia، Etherscan، NFL، DoorDash، Netflix و وب‌سایت‌های دولتی می‌شود. طبق شرایط پیشنهادی، مدیر عامل سابق FTX نیز مجاز به بازدید از وب سایت های خبری خواهد بود

علاوه بر این، نرم افزار امنیتی برای ثبت فعالیت آنلاین خود. علاوه بر این، در این پیشنهاد اشاره شده است که:

«پنجم، متهم نسبت به نصب خودکارهای مجاز دادگاه بر روی شماره تلفن، حساب جی میل و سرویس اینترنتی خود اعتراضی نخواهد داشت. این دستورات ثبت قلم توسط دولت جستجو می شود و توسط اداره تحقیقات فدرال نگهداری می شود.
وثیقه 250 میلیون دلاری بانکمن فرید از 9 فوریه پس از اینکه مشخص شد او با شاهدان احتمالی در مورد پرونده خود تماس گرفته است، مورد بررسی قرار گرفته است. پس از اینکه دادستان‌ها او را به استفاده از VPN در دو نوبت، در 29 ژانویه و 12 فوریه متهم کردند، او به‌طور موقت از استفاده از VPN منع شد.

دادگاه در 22 فوریه یک کیفرخواست جایگزین علیه Bankman-Fried منتشر کرد که حاوی 12 اتهام جنایی، از جمله هشت اتهام توطئه مرتبط با کلاهبرداری، و چهار اتهام کلاهبرداری با سیم و اوراق بهادار بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا