دسته‌بندی نشده

سناتور ایالتی لایحه ای را برای تبدیل بیت کوین به ارز قانونی در آریزونا مطرح می کند

وندی راجرز، سناتور ایالت آریزونا در ایالات متحده، لایحه‌هایی را در مورد ارزهای رمزپایه ارائه کرده است، از جمله لایحه‌ای که هدف آن ساخت بیتکوین است.
مناقصه قانونی در آریزونا راجرز در توییت اخیر خود به داده‌های شرکت سرمایه‌گذاری گلدمن ساکس اشاره کرد که بیت کوین بهترین دارایی در جهان است و اعلام کرد که مجموعه‌ای از صورت‌حساب‌های رمزنگاری را راه‌اندازی کرده است.

شکست: طبق داده های گلدمن ساکس، بیت کوین بهترین دارایی جهان در سال جاری است.

امروز صورت‌حساب‌های کریپتو و همچنین ممنوعیت رادار عکس را راه‌اندازی کردم، که تقریباً همه همکاران سناتور جمهوری‌خواه من را به عنوان حامی در بر می‌گرفت.

یکی از لایحه های پیشنهادی بر تبدیل بیت کوین به عنوان ارز قانونی در ایالت ایالات متحده متمرکز است. در صورت تصویب قانون، بیت کوین دارای وضعیتی مشابه دلار آمریکا خواهد بود و تبدیل به یک وسیله مبادله پذیرفته شده برای پرداخت بدهی، هزینه های عمومی، مالیات و عوارض در ایالت خواهد شد.

در سال 2022، سناتور ایالتی نیز لایحه مشابهی را بدون موفقیت ارائه کرد. با وجود این، راجرز همچنان به تلاش های خود برای پیشبرد BTC در ایالت ادامه می دهد. در آوریل 2022، راجرز علیه بانک های مرکزی صحبت کرد و حمایت خود را از بیت کوین اعلام کرد. او توییت کرد:

پول دیجیتال متمرکز که توسط بانک های مرکزی کنترل می شود برده داری است. #بیت کوین غیرمتمرکز آزادی است.
جدای از این، راجرز همچنین در ارائه لایحه ای شرکت کرد که به دنبال تبدیل کریپتو به دارایی معاف از مالیات است. در صورت تایید، رای دهندگان می توانند در سال 2024 تصمیم بگیرند که آیا می خواهند توکن هایی که نشان دهنده ارزهای خارجی یا دلار آمریکا نیستند از مالیات معاف شوند یا خیر.

در 7 سپتامبر 2021، السالوادور به طور رسمی بیت کوین را به یک ارز قانونی در این کشور تبدیل کرد. بیش از یک سال بعد، تبدیل بیت کوین به عنوان ارز قانونی در کشور سودمند بود. السالوادور در سال 2022 با بازدید 1.1 میلیون نفری از این کشور در نیمه اول سال، شاهد افزایش گردشگری بود.

در 22 ژانویه، برزیل و آرژانتین آمادگی خود را برای ایجاد ارز مشترک موازی با رئال برزیل و پزو آرژانتین اعلام کردند. در پاسخ به این، برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین بیس، پیشنهاد کرد که حرکت به سمت بیت کوین ممکن است «شرط بلندمدت» مناسبی برای هر دو کشور باشد.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا