coinex register
کیف پولمقالات کریپتوکارنسی

کیف پول تحت وب مای اتر ولت MyEtherWallet | MEW

مای اتر ولت MyEtherWallet | MEW یکی از معروف ترین کیف پول های تحت وب ارز دیجیتال اتریوم است. این کیف پول از کل توکن های ERC-20 شبکه اتریوم پشتیبانی می کند. کیف پول MEW حالت موبایل برای اندروید و iOS هم را دارا می باشد. اما یکی از ویژگی های مهم این کیف پول این است که از کیف پول های سخت افزاری Ledger Nano S و Trezor هم پشتیبانی می کند و حتی شما می توانید با کیف پول متامسک MetaMask خود به راحتی به این کیف پول متصل شوید. مای اتر ولت یک نرم افزار تحت وب متن‌باز است.

راحتی در استفادهراحت
امنیتزیاد

آموزش ساخت کیف پول مای اتر ولت MEW

از طریق دکمه پایین وارد سایت کیف پول مای اتر ولت MEW شوید.

برای ساخت اکانت می توانید از منو بالا روی گزینه New Wallet کلیک کنید همچنین وسط صفحه می توانید روی گزینه Create A New Wallet کلیک کنید.

ثبت نام مای اتر ولت

موقع ساخت اکانت به شما چند نکته برای افزایش امنیت کیف پول نمایش می دهد. شما برای ساخت اکانت چند راه دارید اولین راه این است که نرم افزار موبایلی مای اتر ولت را نصب کنید. دومین روش استفاده از فایل رمزنگاری شده Keystore File است که این روش برای ساخت کیف پول پیشنهاد داده نمی شود. روش سوم Mnemonic Phrase است که شما می توانید با ذخیره کردن 12 کلمه امنیتی یک کیف پول تحت وب برای خود بسازید.

ساخت کیف پول تحت وب مای اتر ولت

اگر شما یک کیف پول دارید می توانید از بخش Access My Wallet وارد کیف پول خود شوید. روش اول این است که کیف پول WalletConnect; WalletLink خود را به کیف پول مای اتر ولت MEW متصل کنید. روش دوم این است که یکی از کیف پول های سخت افزاری Ledger،Trezor،KeepKey،CoolWallet،FINNEY،BitBox،XWallet،Secalot،BC Vault را به کیف پول مای اتر ولت MEW متصل کنید. روش سوم این است که شما کیف پول متامسک MetaMask خود را به کیف پول مای اتر ولت MEW متصل کنید.

اتصال کیف پول به کیف پول مای اتر ولت MEW

آموزش بخش های مهم کیف پول

شما در بخش داشبورد Dashboard این کیف پول می توانید دارایی خود را مشاهده کنید و کل اطلاعاتی که لازم دارید در این بخش قابل مشاهده است.

برای ارسال ارز دیجیتال برای یک نفر دیگر می توانید از گزینه Send استفاده کنید.

Type: نوع ارزی که می خواهید ارسال کنید.
Amount: مقداری که می خواهید ارسال کنید.
To Address: آدرس گیرنده
Transaction Fee: مقدار کارمزدی که برای این انتقال باید پرداخت کنید.

شما در این کیف پول در بخش NFT Manager می توانید توکن غیرقابل معاوضه خود را هم مدیریت کنید قابلیت دریافت و ارسال هم دارید.

ارسال پول در مای اتر ولت MEW

در بخش Swap شما می توانید ارزهای دیجیتال خود را به راحتی به یکدیگر تبدیل کنید.

From: ارز دیجیتالی که می خواهید تبدیل کنید.
To: ارز دیجیتالی که دریافت می کنید.
To Address: آدرس کیف پولی که باید ارز جدید به آنجا فرستاده شود.
Providers: لیست ارائه دهنده ها و قیمت های رقابتی

همچنین این کیف پول از اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز پشتیبانی می کند و شما از بخش DApps می توانید از این ویژگی استفاده کنید. همچنین این کیف پول از قراردادهای هوشمند هم پشتیبانی می کند و شما از بخش Contract می توانید از این ویژگی خوب استفاده کنید.

سوالات متداول

God father

|| مدیر کل و موسس آکادمی ایران ریچ || 😎🎈 سلام، خوش آمدید! به ایران ریچ من میلاد هستم، از نظر خون یک کارآفرین، یک وبلاگ نویس دیوانه، یک طرفدار کسب و کار جدید، یک مشاور SEO و یک آدم ساده! ⛔بعد از شکست های زیادی در زندگی و افسردگی شروع به نوشتن می کنم تا تغییرات چشمگیری در خود و بقیه ایجاد کنم. وبلاگ نویسی مرا کارآفرین کرد و می تواند شما را نیز برکت دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا