دسته‌بندی نشده

وام دهنده ای با مشکل رمزنگاری Vauld از حمایت طلبکار گسترده برخوردار می شود

پلتفرم وام‌ دهی کریپتو با مشکل Vauld یک دوره دیگر از حمایت طلبکاران از دادگاه سنگاپور اعطا شد. این شرکت باید قبل از 28 فوریه یک طرح احیا ارائه دهد.

همانطور که بلومبرگ در 17 ژانویه گزارش داد، به Vauld بیش از یک ماه فرصت داده شده تا مذاکرات خود را با یکی از دو مدیر صندوق دارایی دیجیتال برای به دست گرفتن کنترل اجرایی توکن های گیر کرده در پلتفرم خود ببندد. ظاهراً دادگاه عالی سنگاپور با ادعای شرکت مبنی بر ورود مذاکرات به “مرحله پیشرفته” قانع شد.

در ژوئیه 2022، این پلتفرم برداشت 800000 مشتری خود را به دلیل شرایط نامطلوب بازار و برداشت بی سابقه 200 میلیون دلاری در کمتر از دو هفته متوقف کرد. در آگوست 2022، یک مهلت سه ماهه برای توسعه یک طرح تجدید ساختار برای کسب و کار و ارائه نتیجه بهتر برای طلبکارانش اعطا شد. در آن زمان، قاضی درخواست شرکت برای یک دوره حفاظتی شش ماهه را رد کرد و به این دلیل نگرانی هایی را مطرح کرد که مهلت قانونی طولانی تر “نظارت و نظارت کافی را دریافت نخواهد کرد.”

از ابتدای اولین تعلیق، مشخص شد که Nexo، یک وام دهنده رمزنگاری که مقر آن در سوئیس است، قصد دارد Vauld را با تمام دارایی هایش خریداری کند. با این حال، پس از یورش پلیس به دفتر خود Nexo در بلغارستان، Vauld هرگونه امکان این معامله را رد کرد.

این اولین باری نیست که مقامات سنگاپور آمادگی خود را برای اجازه دادن به شرکت‌های رمزنگاری مشکل دار برای رفع مشکلات خود نشان می‌دهند. یکی دیگر از پلتفرم‌های اصلی مستقر در سنگاپور، Zipmex، در آگوست 2022 یک مهلت سه ماهه برای حل مشکلات نقدینگی اعطا شد.

با این حال، سرنوشت وام‌های رمزنگاری در این کشور نامشخص است، زیرا بانک مرکزی سنگاپور پیشنهاد کرده است که ارائه‌دهندگان خدمات رمز پرداخت دیجیتال را از ارائه «هر گونه تسهیلات اعتباری» به مصرف‌کنندگان، از جمله ارزهای فیات و رمزارز، منع کند.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا