دسته‌بندی نشده

آرتور هیز: بیت‌کوین به پایین‌ترین حد خود رسید زیرا «هرکسی که می‌توانست ورشکست شود ورشکست شده است»

این چرخه به‌عنوان بزرگ‌ترین غیرمسئول‌ترین نهادها بیت‌کوین برای فروش تمام شده است.
او در مصاحبه 11 دسامبر با اسکات ملکر، مدافع و پادکست کریپتو، گفت: «به آینده، تقریباً همه کسانی که می توانند ورشکست شوند، ورشکست شده اند.

هیز موضع خود را توضیح می دهد و توضیح می دهد که وقتی شرکت های وام دهنده متمرکز (CEL) مشکلات مالی دارند، اغلب ابتدا وام می گیرند، سپس ابتدا بیت کوین را می فروشند زیرا به عنوان دارایی ذخیره ارزهای دیجیتال و بکرترین دارایی و مایع ترین:

وقتی به ترازنامه هر یک از این قهرمانان نگاه می کنید، هیچ بیت کوینی روی آن وجود ندارد، زیرا آنها چه می کنند، آنها بیت کوین را همانطور که در حال ورشکستگی بودند فروختند، آنها بیت کوین را در طول موج فروختند، قبل از اینکه ورشکست شوند.

هیز استدلال مشابهی را در یک پست وبلاگی در 10 دسامبر بیان کرد و توضیح داد که در حالی که این “نقاط اعتباری ادامه دارد”، فروش فیزیکی بزرگ BTC در صرافی‌های هر دو CEL انجام می‌شود که تلاش می‌کنند از ورشکستگی جلوگیری کنند و شرکت‌های تجاری که وام‌هایشان را فراخوان کرده‌اند و بازخوانی کرده‌اند. باید مواضع خود را تصفیه کنند.
بیایید دوباره این را امتحان کنیم.

در «PEMDAS» من استدلال می‌کنم که BTC دلار پایین آمده است، و سپس در مورد نوع #کریپتو صحبت می‌کنم در حالی که منتظر می‌مانم تا چاپگر پول یک بار دیگر brrr شود.به همین دلیل است که قیمت بیت‌کوین قبل از ورشکستگی سلول‌ها کاهش می‌یابد. این حرکت بزرگ است.

من نمی‌توانم به‌طور آشکار ثابت کنم که تمام بیت‌کوین در اختیار این مؤسسات شکست خورده در طی سقوط‌های متعدد فروخته شده است، اما به نظر می‌رسد که آنها تمام تلاش خود را کرده‌اند تا نقدینگی‌ترین وثیقه‌های رمزنگاری را که می‌توانستند، درست قبل از زیر پا گذاشتن آنها، نقد کنند.

هیز معتقد است که انحلال‌ها در مقیاس بزرگ به پایان رسیده‌اند، اما در پست وبلاگ توضیح می‌دهد که “هیچ دلیلی وجود ندارد که اگر نیاز فوری به فیات داشتید، ادامه دهید.

پس از فروپاشی صرافی کریپتو FTX و سقوط متعاقب آن، بازار همچنان در چنگال زمستان ارزهای دیجیتال است، اما هیز معتقد است که بازار ممکن است در سال 2023 شاهد بهبودی باشد.

او گفت: من معتقدم بازار خزانه داری ایالات متحده در مقطعی در سال 2023 به دلیل سیاست های پولی سختگیرانه فدرال رزرو ناکارآمد خواهد شد و افزود: در آن مرحله، من انتظار دارم که فدرال رزرو بانک چاپگر را روشن کند و سپس رونق بگیرد. لاکا – بیت کوین و سایر دارایی های ریسک بالاتر خواهند رفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا