مقالات آموزش ارز دیجیتال

بهترین وب سایت های خبری ارز دیجیتال

بلاکچین و رمزنگاری دو موضوع داغ در جهان هستند که دائماً مورد توجه سایت های خبری قرار می گیرند. چه برای سرمایه گذاری و چه برای سرگرمی، این یک واقعیت است که افراد بیشتری به ارزهای رمزپایه علاقه مند می شوند.
در این مقاله، شما را از طریق بهترین وب سایت ها برای خواندن اخبار ارزهای رمزپایه راهنمایی خواهیم کرد.

صنعت بلاکچین همیشه در حال پیشرفت است. شما می توانید در این حوزه انتظار پیشرفت با سرعت سریع را داشته باشید. وقتی صحبت از ارز رمزنگاری می شود، همیشه چیز جدیدی در انتظار استخراج کنندگان و علاقه مندان به رمزنگاری است. همه این اخبار باید کاملاً پوشش داده شود تا اخبار معتبر به جهانیان ارائه شود.

بهترین وب سایت های خبری ارز دیجیتال

اگر قصد سرمایه گذاری در فناوری بلاکچین را داشته باشید یا نه، اطلاع از اتفاقات اخیر در دنیای بلاکچین و رمزنگاری همیشه مفید است.

سایت های رمزنگاری زیادی در بازار وجود دارد که می توانند اخبار اخیر را به شما ارائه دهند. اما، یافتن معتبرترین منبع ضروری است.
اگر شما نیز در جستجوی چنین منابع معتبری هستید، در اینجا لیستی از بهترین سایت های خبری رمز ارزها وجود دارد که باید نگاهی به آن ها بیندازید.

1- سایت خبری اختصاصی ارز دیجیتال CoinDesk

یکی از نام های برجسته در میان برترین وب سایت های رسانه های ارز رمزنگاری شده که به بلاک چین و رمزنگاری اختصاص یافته است، CoinDesk است.
CoinDesk از سال 2003 شروع به انتشار کرد و از آن زمان رشد چشمگیری داشته است.

CoinDesk با پوشش اخبار معتبر درباره کل صنعت ارزهای رمزپایه، کار بزرگی را انجام داده است.
این که آیا می خواهید صعود و سقوط در شاخص قیمت بیت کوین را پیدا کنید یا ارز رمزپایه جدیدی که به این صنعت راه یافته است، CoinDesk همه چیز را برای شما پوشش می دهد.

2- سایت خبری و جذاب CoinTelegraph

اگر به دنبال سایت های خبری اختصاصی هستید که همه چیز در مورد Ethereum، Bitcoin و سایر ارزهای رمزپایه را پوشش دهند، بدون شک می توانید به سمت CoinTelegraph بروید.
این یکی از سایت های اخبار رمزنگاری فعال و محبوب است که هر روز تعدادی مقاله و اخبار ارسال می کند.

می توانید در CoinTelegraph با تمام اتفاقات اخیر در بازار رمزنگاری اطلاعات کسب کنید.
نکته جالب دیگر در مورد کوین تلگراف این است که به زبان های مختلف مانند انگلیسی، برزیلی، اسپانیایی، ژاپنی، صربی و بسیاری دیگر موجود است.

3- سایت پربازدید CCN

CCN یک وب سایت خبری اختصاصی است که کلیه اخبار اخیر در مورد همه ارزهای رمزپایه اصلی بازار را ارائه می دهد. این یک شرکت رسانه ای مستقر در نروژ است که به دلیل اخبار رمزنگاری شده خود به شهرت رسیده است.

همچنین می توانید اطلاعات ارزشمند Blockchain در CCN و سایر اطلاعات حیاتی در مورد بازار مانند تقویم ICO، اخبار ارزهای رمزنگاری شده، بازار، رویدادهای DLT و غیره را پیدا کنید.
غیر از اخبار، با مشاهده بخش وبلاگ این سایت می توانید دانش خود را در مورد صنعت افزایش دهید.

4- سایت خبری لحظه ای TodayOnChain

این یک سایت خبری معروف است که تمام جزئیات مربوط به بلاک چین و ارز رمزپایه را پوشش می دهد. TodayOnChain اخبار را از منابع مختلف به دست می آورد، بنابراین می توانید اخبار زیادی راجع به صنعت بلاک چین در اینجا پیدا کنید.

TodayOnChain از سایت هایی مانند CoinDesk ،CoinTelegraph ،CCN و غیره مرجع می گیرد TodayOnChain بیشتر شبیه یک جمع آوری کننده اخبار است که اخبار پرطرفدار صنعت رمزنگاری و بلاکچین را به بازار عرضه می کند.

5- پلتفرم معروف ارز دیجیتال News BTC

این یک پلتفرم معروف بلاکچین و رمزنگاری است که شما را با آخرین اتفاقات صنعت پر می کند.
News BTC تجزیه و تحلیل فنی، بررسی ها و سایر جزئیات مهم جامعه رمزنگاری و بلاک چین را پوشش می دهد.

شما می توانید طیف گسترده ای از اخبار و مقالات منتشر شده هر روز را در سایت پیدا کنید که می توانند دیدگاه های شما در مورد صنعت را به شما ارائه دهند.
در News BTC می توانید طیف گسترده ای از مطالب آموزشی، لیست ICO و تقویم رویدادها را نیز پیدا کنید.

6- مجله خبری Bitcoin Magazine

همان طور که از نامش پیداست، در مجله Bitcoin می توانید همه چیز درباره Bitcoin را پیدا کنید. این یکی از اولین نشریاتی است که منحصراً به اخبار BTC اختصاص دارد.

بنیان گذار این مجله همچنین خالق Ethereum است که این پلتفرم را به یکی دیگر از رسانه های خبری با رتبه برتر تبدیل می کند.
اگرچه این سایت به عنوان یک سایت خبری اختصاصی بیت کوین آغاز به کار کرده است ، اما اکنون این سایت شروع به پوشش سایر ارزهای رمزپایه نیز کرده است. مجله بیت کوین بیشتر روی تجزیه و تحلیل قیمت، بررسی، تحقیق و غیره تمرکز دارد.

7- اخبار شفاف و معتبر در CryptoSlate

CryptoSlate با هدف ارائه اخباری شفاف و معتبر از صنعت ارز رمزنگاری شده و دفتر فناوری توزیع شده ، یک وب سایت خبری مشهور در صنعت است.

این یک گروه خبری و رسانه ای مستقر در سیاتل است که در سال 2017 تاسیس شده است. CryotoSlate علیرغم اینکه یک شرکت خبری تازه تاسیس است، طی چند سال گذشته ادعا کرده است که در صنعت قابل توجه است.
جدا از اخبار رمزنگاری، CryptoSlate طیف گسترده ای از اطلاعات را در مورد ICO، رتبه بندی رمزنگاری و رویدادها پوشش می دهد.

8- مقالات مخصوص ارز دیجیتال Bitcoinist

علی رغم نامی که با بیت کوین در ارتباط است، Bitcoinist تمام ارزهای رمزپایه اصلی و اخبار آن را پوشش می دهد.
نه تنها در مورد ارزهای رمزپایه، بلکه سایت Bitcoinist هم چنین در ارائه تمام اطلاعات لازم در مورد صنعت بلاک چین نیز به خوانندگان متمرکز است.

می توانید هر تعداد مقاله جدید بخواهید بخوانید، زیرا در یک روز مقالات جذاب زیادی وجود دارد که می تواند شما را کاملاً آگاه کند.

9- سایت مشهور Forbes

یک مجله معروف که بازار دیجیتال را طوفانی کرده است، فوربس نامی معادل رسانه و سرگرمی است. این مجله در سال 2017 راه اندازی شد. Forbes یک رسانه برتر است که اخبار مربوط به صنعت DLT را پوشش می دهد.

برای ارتقا سطح تخصص خود، فوربس ابتکار عمل را به کار گرفت تا خط توزیع اخبار دیجیتال برای بلاک چین را که رمزنگاری Forbes نامیده می شد قرار دهد.
در رمزنگاری فوربس، می توانید هر آنچه را که مربوط به فن آوری دفتر توزیع شده و رمزنگاری را براحتی پیدا کنید.

10- سایت خبری قدیمی Null Tx

Null Tx که پیش از این با نام The Merkle شناخته می شد، یک بستر خبری اختصاصی برای جدیدترین ارزهای رمزنگاری شده از جمله بیت کوین اتریوم و بسیاری دیگر است.

به غیر از اخبار، می توانید مقالات آموزشی ارزشمندی پیدا کنید که باعث می شود در مورد صنعت بیشتر بدانید. این سایت در سال 2014 تاسیس شد و از آن زمان، Null Tx همچنان نام برجسته ای در لیست بهترین سایت های خبری رمزنگاری باقی مانده است.
در کنار اخبار رمزنگاری، Null Tx همچنین یک بخش اختصاصی برای بخش فناوری مالی دارد.

11- سایت تخصصی بیت کوین Bitcoin.com

Bitcoin.com با رعایت نام خود منحصراً به طیف گسترده ای از اخبار بیت کوین اختصاص دارد. از اخبار گرفته تا مقالات اطلاعاتی، می توانید همه آن را در Bitcoin.com بیابید.

این سایت فقط یک پلتفرم اخبار ارز رمزنگاری شده نیست؛ این یک وب سایت کامل است که رویدادهای بیت کوین را پوشش می دهد و اخبار تنها یک بخش کوچک در وب سایت است.

اخبار مربوط به کیف پول بیت کوین، استخراج، پیش بینی و غیره را می توانید هر روز در این سایت مشاهده کنید. این سایت علناً نسبت به BTC تعصب دارد.
از این رو، آن ها هیچ چیز مرتبط با اخبار دیگر ارزهای رمزپایه را اضافه نمی کنند مگر اینکه رقیب باشند.

12- سایت تخصصی ICO های Cryptovest

Cryptovest یک مکان ایده آل برای به دست آوردن تمام اطلاعات مربوط به ICO و صنعت بلاکچین، یک پلتفرم خبری و رسانه ای پیشرو است که می توانید از آن استفاده کنید.
آن ها در درجه اول به اخبار رمزنگاری برتر در مورد ICO و تمام اطلاعات لازم در مورد آن اختصاص دارند.

این سایت هم چنین نظر و چشم انداز خود را در مورد توسعه بلاکچین که دیدگاه جدیدی از دنیای رمزنگاری را به خوانندگان ارائه می دهد، به اشتراک می گذارد.
Cryptovest هم چنین فهرست ای از شرکت ها، افراد و رویدادهای موجود در صنعت دفتر توزیع شده را ارائه می دهد.

13- سایت معتبر در زمینه بلاکچین Invest In Blockchain

با تلاش برای ارائه اطلاعات معتبر در مورد بلاک چین و رمزنگاری به خوانندگان، Invest in Blockchain یک سایت معتبر رسانه ای است.
این طیف گسترده ای از اطلاعات حاکم در بازار رمزنگاری را در بر می گیرد و باید برای دانش سرمایه گذاران پخش شود.
این سایت فقط به آخرین اخبار محدود نمی شود. آن ها دارای چندین بخش در وب سایت ها هستند که با وبلاگ ها، مقالات، بررسی ها، تجزیه و تحلیل ها، اصلاحات فنی و موارد دیگر مطابقت دارند.
همچنین یکی از سیستم عامل های خبری با موفقیت برای DLT نیز است.

14- رسانه جدید ارز دیجیتال Blockonomi

Blockonomi که در سال 2017 راه اندازی شد، با شعار تأسیس تمام جنبه های fintech، ارزهای رمزپایه و اقتصاد بلاک چین تأسیس شد.

Blocknomi در حالی که یکی از جدیدترین رسانه های ارز رمزنگاری شده است، با ارائه انواع داده های اطلاعاتی که شما را از آخرین اتفاقات دنیای رمزنگاری عبور می دهد، به سرعت نام خود را به دست آورد.

اگر یک مبتدی در صنعت DLT هستید، می توانید راهنماهای سایت را جستجو کنید تا به شما در این سفر کمک کنند. به طور خلاصه، روشی ساده برای یافتن همه چیز در مورد بلاک چین و انجمن رمزنگاری است.

15- سایت پر محتوای رمز ارزی Coinspeaker

آخرین و نه مهمترین، Coinspeaker به معنای واقعی کلمه در مورد همه آنچه در بازار رمزنگاری و بلاکچین اتفاق می افتد صحبت می کند.
این نمی تواند به خودی خود یک شرکت خبری تلقی شود، زیرا شامل طیف گسترده ای از اطلاعات در مورد دنیای مالی است که شامل، BTC، بازار سهام، fintech، ارز رمزنگاری شده و …

Coinspeaker دارای بخش ویژه ای برای اخبار در وب سایت است که در آن می توانید از تمام اطلاعات اخیر در مورد فن آوری دفتر توزیع شده و رمزنگاری بهره مند شوید.

5/5 - (1 امتیاز)

سینا صفری

من هدف خودم را آموزش به دیگران قرار دادم و همیشه عاشق یادگیری و یاد دادن بودم و به عنوان هدف مهم زندگیم سایت ایران ریچ را با تیمی قدرتمند برای علاقمندان به ارزهای دیجیتال و بلاکچین طراحی کردیم. در ایران ریچ همراه با بهترین آموزش دهندگان اتفاقات قشنگی رو برای حوزه مالی هموطنان ایرانی ایجاد کرده‌ایم.+ علاقمند به دنیای جذاب ارزهای دیجیتال و فناوری‌های روز دنیا + مشاور ارشد فعالیت در حوزه رمز ارزها و فناوری دیفای + کارشناس متخصص در زمینه معاملات مالی و معاملات آتی در بزرگترین صرافی‌های کریپتوکارنسی + برگزار کننده ورکشاپ‌ها و همایش های مختلف درباره مبانی ارزهای دیجیتال و کسب درآمد دلاری از آن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا