دسته‌بندی نشده

آموزش کلید ایجاد پایداری در بلاک چین و فراتر از آن است

مجمع جهانی اقتصاد (WEF) در داووس، سوئیس، رهبران و متفکران جهانی را در صنایع مختلف گرد هم می‌آورد تا هر ساله در مورد مسائل جهانی بحث کنند. از آنجایی که دنیای کریپتو و بلاک چین به جریان اصلی خود ادامه می دهد، موضوع بحث در رویداد میراث شده است.

کریستینا لوکرزیا کورنیر، سردبیر کوین تلگراف، پانلی را در 17 ژانویه مدیریت کرد که تلاش‌های پایداری در صنعت بلاک چین را مورد بررسی قرار داد.

حتی با وجود اینکه همه اعضای پانل از یک پیشینه نیستند، آنها به اتفاق آرا آموزش و یادگیری را به عنوان کلیدی برای ایجاد پایداری در فناوری‌های نوظهور در طول پانل «ظهور فناوری‌های پیشرفت» برجسته کردند.

تمرکز پانل، پایداری در صنعت بلاک چین را از طریق دو لنز مشاهده کرد. یکی به معنای “سبز” کلمه، با آینده ای با انرژی کارآمدتر و پایدارتر برای محیط زیست است. مورد دیگر از تأثیر بلندمدت پروژه ها و ابتکارات در فضای بزرگتر Web3 صحبت می کند.

Mark Mueller-Eberstein، مدیر عامل شرکت مشاوره تجاری Adgetec Corporation، خاطرنشان کرد که صنعت از «گرین شویی» رنج می‌برد، اما استانداردهای تأییدی که می‌توان از بلاک چین گرفت می‌تواند به بهره‌وری در شیوه‌های پایداری در صنعت منجر شود.

“دانستن اینکه می توانیم به داده ها اعتماد کنیم بسیار مهم است. به همین دلیل است که فکر می‌کنم بلاک چین بسیار مهم است.»
وی ادامه داد که آموزش جامعه به ویژه نسل آینده «سنگ بنای همه ما به عنوان جوامع و افراد» خواهد بود.

کریستینا کورپ، رئیس Purpose Entertainment و بنیانگذار SPACE for a Better World، اهمیت آموزش برای نسل‌های قدیمی‌تر را با نمونه‌ای از یک نماینده کنگره ایالات متحده با سن بالای ۷۰ سال که شروع به آموزش هوش مصنوعی کرد، برجسته کرد.

چگونه همه این افراد می توانند در مورد آنچه که با قوانین اتفاق می افتد تصمیم بگیرند در حالی که حتی فناوری یا این دنیای جدید را درک نمی کنند؟
مدیر مالی و خزانه‌دار بنیاد هدرا، بتسابه بوتایتیس، همچنین اعتماد را به عنوان پایه‌ای برای یک صنعت پایدارتر لمس کرد، به‌ویژه او گفت که صنعت بلاک چین گاهی اوقات می‌تواند شهرت منفی داشته باشد.

ما باید مراقب آن باشیم، زیرا به راحتی می توان فکر کرد که می توان یک ایده جدید را فوراً تأمین مالی کرد. و همیشه اینطور نیست.»
Botaitis از ردیابی اعتبار کربن به عنوان نمونه ای از یک جایگاه اعتمادسازی استفاده کرد که در آن می توان از بلاک چین برای این شفافیت و تأیید استفاده کرد.

این باعث افتخار است که ببینم چگونه شرکت‌ها گرد هم می‌آیند تا واقعاً این زیرساخت اعتماد را ایجاد کنند، یک لایه تغییر ناپذیر.
بوتایتیس ادامه داد که ایجاد و به جای گذاشتن میراثی پایدار برای نسل آینده فقط به ثروت نیست، بلکه تضمین یک محیط امن برای آن ثروت و آموزش کلیدی است.

فناوری بسیار بسیار کمی برای آموزش مدیریت ثروت ارائه شده است. من فکر می‌کنم این بخش خصوصی است که باید این آموزش را داشته باشد، تنظیم‌کننده‌ها و همه کسانی که این گفتگو را انجام می‌دهند.»

آموزش و پرورش همچنان یک نقطه تماس اصلی در فضای وب 3 است و بسیاری از برندها و ابتکارات بر آموزش کاربران در کنار پیشرفت های فناوری تمرکز دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا