دسته‌بندی نشده

OKX مبلغ 2میلیون USDT مرتبط با دستکاری بازار را ضبط می کند

بر اساس بیانیه مطبوعاتی منتشر شده توسط صرافی ارزهای دیجیتال OKX در 28 فوریه، این شرکت اعلام کرد که 2,014,381 Tether (USDT) را از پنج حساب مشکوک به مشارکت در ‘دستکاری بازار مخرب’ توکن Celestial (CELT) ضبط کرده است. همانطور که OKX گفته است، در 26 فوریه، توسعه دهندگان Celestial از ایجاد یک بازی جدید بلاک چین خبر دادند. مدت کوتاهی پس از آن، توسعه دهندگان Celestial ظاهراً یک کمپین رسانه اجتماعی برای تبلیغ بازی جدید با استفاده از نام تجاری OKX راه اندازی کردند، که این شرکت می گوید غیرمجاز است. در نتیجه بخشی از فعالیت‌ها، ارزش توکن CELT در مدت دو روز تقریباً دو برابر شد و در 24 ساعت گذشته بیش از 50 درصد سقوط کرد و در زمان انتشار به 0.002129 دلار رسید.

در پاسخ به ادعاهای کاربران مبنی بر معاملات داخلی، OKX توضیح داد که صرافی، از طریق شرکت تابعه خود OKX Ventures، 100,000 دلار در پروژه Celestial GameFi در سپتامبر 2021 سرمایه گذاری کرد. با این حال، صرافی اعلام کرد که توکن های CELT که دریافت کرده است به OKX Ventures سپرده شده است. حساب‌های «بدون هیچ گونه تراکنش» و «هیچ مدرکی» مبنی بر معاملات داخلی مربوط به کارکنان OKX طبق تحقیقات آن پیدا نشد.
با این وجود، صرافی 714,381 USDT را از پنج حساب مظنون به دستکاری بازار مسدود کرد و ادعا کرد که Celestial 1.3 میلیون USDT مربوط به چنین فعالیت هایی را که از آن زمان صرافی را ترک کرده اند، برمی گرداند. همانطور که توسط OKX مشخص شده است، این شرکت 1 میلیون USDT به همراه 2,014,381 USDT به دست آمده از طریق توقیف، برای بازپرداخت 3,014,381 USDT اختصاص خواهد داد تا به کاربران آسیب دیده ارسال شود. اگر کاربرانی که توکن‌های CELT را بین 25 فوریه، 12 صبح به وقت هنگ کنگ (HKT) تا 28 فوریه، 12 AM HKT خریداری کرده باشند و متحمل ضرر شوند، واجد شرایط ایردراپ هستند. با توجه به پیچیدگی Airdrop، OKX می گوید که جزئیات آن را ظرف 48 ساعت آینده منتشر خواهد کرد.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا