دسته‌بندی نشده

SSV صندوق اکوسیستم 50 میلیون دلاری را برای پشتیبانی از فناوری سهام ETH راه اندازی می کند

توسعه دهنده زیرساخت اعتبار سنجی ssv.network یک صندوق اکوسیستم جدید را برای پشتیبانی از عدم تمرکز اثبات سهام اتریوم راه اندازی کرده است – اقدامی که به گفته شرکت باعث ارتقای نوآوری در اطراف اتر می شود.

صندوق اکوسیستم، به ارزش 50 میلیون دلار، از پروژه‌های ساخت برنامه‌های کاربردی با استفاده از فناوری اعتبارسنجی توزیع‌شده یا DVT پشتیبانی می‌کند، این صندوق تنها به حمایت از موارد استفاده از DVT در حمایت از تلاش‌های طولانی‌مدت غیرمتمرکز اتریوم اختصاص دارد.

DVT یک پروتکل منبع باز است که اجازه می دهد مسئولیت های اعتبارسنجی در چندین گره توزیع شود. این پروتکل جزء کلیدی نقشه راه ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم برای Eth 2.0 بود، زیرا اجرای بیشتر DVT به معنای تمرکززدایی بیشتر است.

SSV اشاره کرد که چندین سرمایه گذار سرمایه گذاری خطرپذیر – از جمله Digital Currency Group، HashKey، NGC، Everstake، GSR و SevenX – استفاده اتریوم از DVT را ترویج کرده اند.

بر اساس داده ها، به نظر می رسد صنعت بلاک چین در مسیر ثبات قرار دارد. SSV گفت که قبلاً 3 میلیون دلار برای کمک هزینه توسعه دهندگان متعهد شده است و 1.2 میلیون دلار به بیش از 20 پروژه اثبات سهام، از جمله Blockscape، ANKR و Moonstake اختصاص داده شده است.

به گفته آلون موروک، رهبر اصلی توسعه در SSV، اتریوم «در حال حاضر توسط گروه کوچکی از شرکت‌ها محافظت می‌شود که وقتی کنار هم قرار می‌گیرند، کل بلاک چین را کنترل می‌کنند». او گفت که هدف از فناوری DVT «توزیع امنیت اتریوم با ارائه دسترسی سریع و آسان به منبع باز و کالای عمومی است که به طور کامل روش بهره‌برداری امروز را تغییر می‌دهد».

انتقال اتریوم به اثبات سهام یک فرآیند چند مرحله‌ای است که برای افزایش مقیاس‌پذیری، امنیت و تمرکززدایی شبکه طراحی شده است. این انتقال، سهام ETH را معرفی کرد، که در آن کاربران فعالانه در اعتبارسنجی تراکنش‌ها شرکت می‌کنند. حداقل آستانه شرط بندی برای اعتبار سنجی در اتریوم 32 اتریوم است.
از اوایل دسامبر، گزارش شد که تقاضا برای سهام ETH مایع در حال افزایش است. شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Nansen از ETH سهام به عنوان “اولین ابزار بازدهی که به مقیاس قابل توجهی در DeFi رسیده است” اشاره کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا